5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba kızlar sohbet bayağı yoğun geçmiş ne güzel... bende dün evde değildim giremedim.. kk'da tanıştığım bir arkadaşıma gittim:)) çok zorladı diye kibrit kutusu kadar bile olmayan bir poğaça yedimmafoldumben sonra başka bir arkadaşa sözümüz vardı akşam onlara gittik ve çiğ köfte yaptılar bende yok yemem dediysemde 2 tane yedim:KK43:(( tabi yanında 3-5 tane marulla.... sonuç 1kg yerine 0.5 kilo gitti:KK43:((

ben bu hafta pzt,salı dikkat edeceğim hafta sonu anneme ankaraya gideceğim diyet miyet yaptırmaz o nedenle çrş ve prş bir gün sebze bir günde lapa yapacağım bakalım faydası olacak mı? şu 75 i görsem daha birşey demiyorum yani:)))

teşekkür ederim canımm
ben de başlamak istiorum bu diyete fakat
haftanın 2 günü misafirim var akşama
o gnlerde napıcam bilmiormmmbilmiyorumkismile

siz hngi gnündeysiniz onu yersiniz misafirinizde yemeğini yer
inat olmak gerekiyo diyetlerde anlayış göstereceklerdir
inanın işe yarıyo ben 1 ay aç gezdim 6 öğün az ve sk yedim 1 kilo anca hatta onu bile veremedim bu dytle salıdan pazara 3 kilo verdimm şaka gibi
5 kilo olmadı benim metobolizmam çok yavaş çünki
bu gün izin günüm abartmadan atlatıp yrın tekrar başlayacammm

merhaba kızlar bende başlamayı düşünüyorum halsizlik felan oldu mu kızlar carşamca misafirim var onları atlatayım diyorum ama bakalım sanırım meyve gününde zorlanırım sevmem içimi kıyıyoo meyvee yumurtaya bayılırım patates sebze ette bana göre meyveyi değiştirsek olmuyomuuu

selam kızlar sabah iki patates yedim çok su içiyorum daha açlık hissetmedim bende değişik diyetler denedim ama hiç kilo veremedim bu hafta sonunu nasıl getiricem bilmiyorum merak içindeyim:teytey:

merhaba kızlar sohbet bayağı yoğun geçmiş ne güzel... bende dün evde değildim giremedim.. kk'da tanıştığım bir arkadaşıma gittim:)) çok zorladı diye kibrit kutusu kadar bile olmayan bir poğaça yedimmafoldumben sonra başka bir arkadaşa sözümüz vardı akşam onlara gittik ve çiğ köfte yaptılar bende yok yemem dediysemde 2 tane yedim:KK43:(( tabi yanında 3-5 tane marulla.... sonuç 1kg yerine 0.5 kilo gitti:KK43:((

arkadaşım iki çiğ köfte bukadar etkiliyormu ya

ozlemilker cnm bak tartilma dedik sana
tartilinca moralin bozuldu görüyo musun bilmiyorumkismile ins bu motivasyonla diyeti bozmazsin

arkadaşım iki çiğ köfte bukadar etkiliyormu ya

valla etkiliyor demekki canım ya ... bak ben 3 günde 3 kilo verdim firesiz ve tek 1 gün azcıkta olsa başka birşey tüketmem neye mal oldu... bu diyetin amacı o zaten mide kendii o yiyeceğe göre ayarlıyor ve gün boyu zorlanmıyor ... ben ne yaptım azcıkta olsa bozdum ... bir daha yaparsam hafta içine getireceğim bu kez en azından hafta sonları bu sorunu ortadan kaldırırım....

X