5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

dün dügündeydim et pilav salata vardi ve bir dilimde bol kaymakli pasta :kedi:
tartida 500gram fazla ciktim düne göre ama peklikte var

yesil cayi tatlandiriciyla ictigimizde zayiflatici etkisi yok oluyormus kizlar,bende yeni ögrendimakannehir

diyetimin 1 gunu patates-yesilcay-su esliginde super geciorkaydirigubbakcemile2

ben bitkisel hiçbir çayı içemiyorum nedense artık havalar ısındıya soğuk şeyler canım çekiyor:))) kışın çok içtim ya canım çekmiyor ayy birde bazı sevdiğim yiyeceklere karşı böyle olsam keşke...

kizlarr daha yeni kahvalti yaptim
ya vallahi canim artik kahvalti yapmak bile istemiyo ne hikmetse kaydirigubbakcemile3
patates yedim cok az bisey simdi cokkkk fazla yemisim gibi bi his var kaydirigubbakcemile3
ayyyy hakkaten midem kücülüyo galiba :sm_cool:
ayy canım ölürüz öyle yok her öğün için yeniden yapıyorsun:))) zaten soğuyunca kötü oluyor bence...

ha iyiymis o zaman bende diyorum nasil olcak öyle

kizlar bu arada yesil cayi cok fazla beklettigin zaman cok acimsi bi tad oluyo
ben bi dk suyun icinde ya bekletiyorum ya bekletmiyorum, seker ihtiyacida duymuyorum
ama 3 dk bekleyince cok aci oluyo icemiyorum
bence sizde öyle deneyin

keske bende öyle olabilsem oofff neden benm midem küçülmüyo sinir oluyorum kendime 17 yasındaykende bi diyet yapmıstım ozamnda 59 kiloydum yine cok zor küçülmüştü ama sonrasında hep midem bulandı bişi yiyemedm yine kesin öyle olucak zayıflayınca hep mide bulantısı cekicem nys ki bu defa yaz olucak ve güsel meyveler yiyebilicem boshayallersmile

kilo çizelgesini başardım bu arada güzel oldu sırnaşık şey

ben yapamadım hala hata veriyor(((( format hatası uygun değil gibi bişiyler söyledi

kızlar yaza süper olcazz gbi geliyooo .... :lepi:

inşallah canımmmm kaydirigubbakcemile2

geçen yaz gittiğimiz tatil köyünde çok mutsuzdum hep fazlalıklarımı o sıcakta örtmeye çalışıyordum ama bu yaz aynı yere gidip geçen yaz çıkaramadığım tadını çıkarmak istiyorummmmm :sm_cool:

olursun cnm kaydirigubbakcemile2 bünyen alisir zamanla

kizlar ne kadar sure yapmamiz lazim bu diyeti bende haftaya baslamak istiyorum.

yardimci olursaniz sevinirim.ne kadar surede kac kilo veriliyor acilen kilo vermem lazim

coook tskler incilideniz abla süper bir diyet tam bana uygun limit yok

a.s.tsk degmez senacım. hepimizin sorunu aynı. yaglardan kurtulmakkaydirigubbakcemile2 verdiğin kilolar icin seni kutluyorumopuyorumnanaktan

a.s. tsk degmez canım. inşallah birbirimize destek olup bu kilolardan kurtuluruz. seni de kutluyorumopuyorumnanaktan

kzlar bu diyeti 1 ay yapmayı düşünüyorum. kmler yapar bnmle ..?bilmiyorumkismile
a.s. ahhhh ne bir ayı herhalde en az 3 ay yapmam gerekıyor.. ben hep buradayım yaniturkbayragi

a.s.tatlım tüm sebzeler yag ilavesiz serbest.. ama sabah ne ile baslıyorsak aynı ile devam etmezsek 5 kilo verilmiyor.. eger sabah taze yesil fasulye den biraz, biraz domates salatalık yersen tum gun taze fasulye domates salatalık ile devam etmen gerekiyor...
salam sosis serbest degıl. ben eger bunlardan hoslanıyorsanız hindi füme tam size göre demistim.. yani ben ne sabah nede diğer ögünlerde et tavuk yıyemıyorum.. ama hindi füme yiyebiliyorum.. tadı salam, jambon gibi. bunu anlatmak ıstemiştim. bide bu fumelerin %99 yagsız olanını kullanıyorum..

a.s.herkesin bünyesi farklı tatlım. zamanla senin de miden disipline olur.. zamanla kücülür. bide bu istegine yogunlasıp her yediğinden bir kasık eksiltirsen kesin olur...:teytey:

kizlar bu arada yesil cayi cok fazla beklettigin zaman cok acimsi bi tad oluyo
ben bi dk suyun icinde ya bekletiyorum ya bekletmiyorum, seker ihtiyacida duymuyorum
ama 3 dk bekleyince cok aci oluyo icemiyorum
bence sizde öyle deneyin

a.s.yesil cayı bi dk suyun icinde bekletip cıkardıktan sonre bide mürüdüm eriği veya yaban mersini cayınıda ıcınde 1 dk bekletiyorum. böyle cok super oluyor. ben de böyle icebiliyorum. yada limonlu:içelim:

kizlar ne kadar sure yapmamiz lazim bu diyeti bende haftaya baslamak istiyorum.

yardimci olursaniz sevinirim.ne kadar surede kac kilo veriliyor acilen kilo vermem lazim

a.s.tatlım metobolizmana ve kilonu sabitlemene baglı.. bilmiyorumkismile yani ideal kilona geldin fakat bırakınca 1 kg aldığını fark ettin alarmkafamçokkarıştı tekrar denemek lazım taaki kilo oturuna kadar. fakat ben verdikten sonra zaten midem kücülmüş ve iştahım kontrol altında olmustu 8 yıl kilo almadım. ama vermem gereken cok kilo vardı ve 2-3 ay gibi bir süre yapmıstım. bu ikinci kez denemem..kaydirigubbakcemile2

a.s.yesil cayı bi dk suyun icinde bekletip cıkardıktan sonre bide mürüdüm eriği veya yaban mersini cayınıda ıcınde 1 dk bekletiyorum. böyle cok super oluyor. ben de böyle icebiliyorum. yada limonlu:içelim:

benim yesil cayim limonlu :içelim:
aklima geldi hemen gidip bitane iciyim kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…