5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak tuz kullanmıyoruz ama baharat (kimyon, pul biber,karabiber vs) serbest. acıktıkça yiyoruz ve aç kalmak yasaklmaz: ama mideyi büyütmemek adına açlık hissetikçe az az sık sık yiyoruz.. Et gününde haşlama yada ızgara veya fırınlamak serbest... çorba olmaz ki suyun içine ne koyacaksın:uhm:

kizlar ben de yarin sabahtan itibaren bu diyete basliorum. bi de sadece baharat eklenebilio denmis ya tuz da bunlara dahil mi:)
:)

a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak tuz kullanmıyoruz ama baharat (kimyon, pul biber,karabiber vs) serbest.

slm ben de katilmak istiyorum size kg 70 hedefim 65 olmak yarın başliyacam :teytey::dance::dance:
a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak

a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak öreniğin sebze günündeyiz domates, salatalık, soğan, kabak, patlıcan vs sebzeleri yemeye karar verdik sabah bu sebzeler tabağımızda olacak ve kaç çeşit sebze varsa sabahtan yatana kadar BAŞKA SEBZE İLAVE ETMEKSİZİN sabahki sebzelerle devam ediyoruz...

yine üşüttüm işte

a.s.geçmiş olsun tatlım..

ayse_08 bende bugun basladim canim beraber basladik hadi bakalim kolay gelsin

a.s.aramıza hoşgeldinvereliniortak

a.s.tabii ki ideali az ve herşeyden yemek.. ama bunu başaramadığımız için diyet yapıyoruz ya.. bide sağlığımızdan olmayalım diye bu diyeti öneren uzman (her kimse bilmiyorum) bunun için 2 gün serbest gün koymuş olmalı. kilo vermek için zayıflayana kadar ki bu bazan 4 ay sürebiliyor et veya elma gibi tek besinli diyetlerden daha sağlıklı buluyorum bu diyeti... daha önce yaptım ve hiçbir olumsuzluğuna rastlamadım.. Çok yiyemek ve göz açlığını yok etme dışında ..... bu da olumsuzluk değil tabii benim için...

bayanlar bu diyet hamılelgın ılk aylrında yapılır mı sizce

a.s.hamileyken veya emzirirken kesinlikle diyet yapılmamalılmaz: jinekoloğundan fazla kilo almamak için öneri alabilirsin...

slm millet bende geldım bende dıyet yapıyorum karnım aç sitresliyim ve sinir yapmaya basladı dun nerdeyse sınırden kocamı yiyecektım boş yerlerde sınır yapmaya basladı bana bu normalmi sizce bayanlarmafoldumbenalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

slm kizlar ilk gunum cok guzel gecti eeeeeee isvecden sonra bal kaymak nese_08 canim sinir diyetten kaynaklaniyor isvec diyeti yaprken savas cikarttim resmen evde birde aglama krizlerine girdim bugun gayet iyiyim cunku bol cayla bol bol kahve ictim anlamadim bile diyette oldugumu

Merhabalar
Bu saatte baslamamin bir sakincasi var mi, 11 de kalktim önce sicak suyu mu sonrada 5 i bi yerde cayimi ve 2 bardak ta suyu mu icip sporui mu yaptim, yemege simdi sira geldi pateteslerim de hazir. :) suan baslayabilirim degil mi ?
Bugunkü kilom 70kg benide listeye alin lutfen
Herkese basarilar

ben bu diyeti yapmıyorum daha dogrusu hiçbi diyete uymuyorum kafama gore

buarda bu dıyetle kesın zayıflayan varmı aslındaa guzel bı dıyete benzıyo hemen buna baslıyorum yeterkı 10 gunde 10 kılo veriyim
:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

mısır yenir diye düşündüm.. salata malzemesi ya direk sebze diye düşündüm.. harbiden mısır ne ki ya :uhm: ama salataya çok çok az süslemek için konuyor bence olabilir tabi bilmiyorum.. yararlı bi yiyecek.. sebze midir nedir artık?

zeytin sebzeye girer mi :uhm:

ben meyve gününün stresiyle yaşıyorum.. eyvahedigeldismile

hala patates yicek halin olacak yani akannehir bana uzak Allaha yakın valla hiç bulaşmam..

bana hoşgeldin yok mu? senağlama

selam kızlar kolay gelsin hepinize
ya ben bişey sormak istiyorum incili abla sürekli iki gün arayı mutlaka verin diyor biliyorum. ama benim ilk üç günüm hiç diyet gibi geçmedi herşeyi yedim yani. hatta baklava falan bile yedim düşünün artık. ama dün ve bugünüm gayet iyi gidiyor hiç kaçamak yapmadım. o yüzden ben sanki pazartesi başlamışım gibi şimdi ara vermesem de haftasonu versem olmaz mı?

a.s.canım ne yaptın öyle... Patates günün de yalnızca nişasta yüklüyorsun proteinle birlikte olmazlmaz:

a.s.baklavaların hatırına:roflol: ara vermesen de olurkaydirigubbakcemile3

a.s. valla ben de 5 günboyunca serbest günümde yiyeceklerimi sıralıyorumcokacimcoook
üüüüüüüzzzzzzzzzgüüüüüünüüüüüüüüüüm :jeyyar gün gelince hiçbirini canım çekmiyor
ama ilk hafta canım bişey çekmediği halde göz açlığından epey tıkınmış ve pazartesi sabah sistemi patatesle rahatlatmıştımkaydirigubbakcemile3

mavili_2010, nazilk, SEVGIM, candy_candy+, Sevgi, nese_08, mhn, shipdiptis, inci mercan, ayse_08, incilideniz, revindell, Sympathique, Merrrr kızlar slm

benim de diyetim cumartesi biteceği için 1 gün sadece pazar günü ara vereceğim.. dondurma yiyeceğim onda da :lepi: onun dışında kilo yapacak bişey yemem salata et bi de kahvaltı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…