5 cm miyomm

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun. Ben doğum yapana kadar miyomun olduğu taraftan kasık ağrısı ve sancı yaşadım. Muhtemelen miyom tetikliyordur. Hamile oluncada bişey yapamıyorlar malesef
Benimde agri sag tarafımda ama ultrason görüntüsünde rahmin ön duvarında gorunuyor

Benimde agri sag tarafımda ama ultrason görüntüsünde rahmin ön duvarında gorunuyor
Bende ekstra kist vardı sanırım biri rahme yakındı biri yumurtaliga. Hamilelikten sonra doktor kisti goremedi ama miyomlar çoğalmıştı. Ağrısı vuruyordur illaki bebek buyudukce alan daralıyor ve baskı yapıyor ister istemez

Peki miyom tam olarak neredeydi sizin?rahim kasinda on tarafta mi ?idrar kesesine baskı yapıyor muydu
Evet canım yeni gördüm msjını giremedim kusura bakma idrar kesesine çok yakın hatta şu an sürekli tuvalete çıkma sebebim de bu. Rahim duvarındaymış benim ki

Çok geçmiş olsun. Benim miyom 7 cm civarında. 8. Haftalık hamileyim ama şimdiden inanılmaz sancım oluyor
Benimde aynı canım 7 buçuk cmdi en son 7 dedi bazen biraz daha küçülme oluyormuş tam değil tabi. Bebeğin eşi aşağıdaymış ve miyom rahim ağzına yakınmış kesin sezeryan olacak dedi. Çok korkuyorum Allah korusun kanama olur falan diye. Allahım sağ salim doğurmamızı nasip etsin

Amin canım ben de çok korkuyorum. Dün kontrole gittim. Miyom 8.5cm olmuş. Bebeği sağ tarafa atmış dedi. Hayırlısıyla 9. Aya gelelim inşallah

Amin canım ben de çok korkuyorum. Dün kontrole gittim. Miyom 8.5cm olmuş. Bebeği sağ tarafa atmış dedi. Hayırlısıyla 9. Aya gelelim inşallah
Kalbimizi temiz tutcaz canım. Allah’ın izniyle birşey olmadan bu süreci bitiririz inşallah güzel düşünelim güzel şeyler olsun.

Canm ameliyat oldun mu bilmiyorum amaa kesinlikle aldırmalısın.. Doktor için ise bence instagramdan Gökhan Boyraz’ı bir araştır derim ben onda oldu 8 tane miyomumu aldı benim.
Bir konu hakkında bilgi alabilir miyim?ameliyatıniz nasil geçti?dren taktılar mi birde karniniza pis kanı atması için?bir yerde okuduk çok korkuttu beni

Bir konu hakkında bilgi alabilir miyim?ameliyatıniz nasil geçti?dren taktılar mi birde karniniza pis kanı atması için?bir yerde okuduk çok korkuttu beni
Mrb ben kist ameliyatı olmuştum bu sene başında. 5cm kapalı yöntemle karnımda 4delik açılarak yapıldı. İlk ameliyatımdı. Dren takıyorlar pis kanı atması için. O hortumla gezmek uzanmak uyumak lavaboya gitmek zorluyor evet. Bide tıkanmıştı benim ki ilerlemiyordu torba içine. Ben kendim iterek açmıştım tıkanıklığı. İnanın başa gelince insan herşeyin üstesinden geliyo. Ben kan görünce bayılan biriydim taki ameliyat gününe kadar. Aşılama da ise kendi iğnemi karnıma kendim yapıyordum. Zor diye bişi yok yapmak zorunda kalıyor insan. Sana tavsiyem korkma üstesinden gelmeye çalış. Korkarak bişi halledilmiyor.

ameliyat her türlü zor. Kapalı ameliyat çok basitmis gibi anlatıyorlar ya o da çok kolay sayılmaz.Cok tesekkur ederim paylasiminiz için.Siz devlet hastanesinde mi oldunuz?

ameliyat her türlü zor. Kapalı ameliyat çok basitmis gibi anlatıyorlar ya o da çok kolay sayılmaz.Cok tesekkur ederim paylasiminiz için.Siz devlet hastanesinde mi oldunuz?
Kapalı ameliyat hiçte basit değil.3gün hastanede kaldım. Devlet hastanesinde oldum ameliyatımı çam ve sakura hastanesinde. Karnımda 4delik, dran torbası elimde neresi basit.Karnım dolu gaz yatıp uyuması, dönmesi eziyet, hele tuvalete gitmesi. Adım attıkça canım çıkıyordu. Hastane yatağı sayesinde bi tık rahatlık vardı. Eve geldim keşke dedim o hastane yatağında evde de olsa. Tek başıma kalkıp oturamıyorum. Biri elimden illa tutcak o şekilde yavaş yavaş hareket ediyordum. kendi yatağım yüksek çıkamıyorum diye, günlerce taş gibi sert kanepede uyumaya çalıştım. Rabbim kimseye yaşatmasın benim çok zor geçti. Öksürük krizlerine girdikçe o dikişlerin acısını hala hatırlıyorum.Bebek adımları atarak iyileşme sürecine girdim.

Yorumlarda ilk gün yürüdüm ikinci gün süpürge yaptım gibi yorumla gördüm yok artik dedim tabiki zordur sonuçta ameliyat nasil olursa olsun

Ben sondadan korkuyorum derken birde dren takiyorlarmis

Yorumlarda ilk gün yürüdüm ikinci gün süpürge yaptım gibi yorumla gördüm yok artik dedim tabiki zordur sonuçta ameliyat nasil olursa olsun
Tabi tabi 3.günde ip atlayan olmuştur. Uydurma laflar. Günlerce üstümü başımı, çorabımı, saç toplamamı başkasının yardımı olmadan yapamadım.

Tabi tabi 3.günde ip atlayan olmuştur. Uydurma laflar. Günlerce üstümü başımı, çorabımı, saç toplamamı başkasının yardımı olmadan yapamadım.
Ne zor şeyler.. Geçmiş gitmiş olsun en azından kurtuldunuz darısı artik basima

Ne zor şeyler.. Geçmiş gitmiş olsun en azından kurtuldunuz darısı artik basima
Siz gebelik de denemiyordunuz sanırım tüp bebek düşünüyordunuz şeklinde aklımda kalmış daha önce de yazısmıstık karar veremediniz sanırım. Kapalı ameliyat da zor yok süpürge yaptım fln diyene inanmayın 1 hafta neler çektim, ama dedigim gibi 1 hafta cok zor sonra hiçbir sıkıntım olmadı ancak
Benim ameliyattan sonra 7 aydır deniyorum gebelik oluşmadı

Evet hala karar veremedim şaka gibi.Ameliyat hem maliyetli hemde korkuyorum açıkçası ya.Birde sonrasinda gebe kalmadan zorluk olursa diye. Siz hamile kalmış miydiniz?miyom mu vardı?kusura bakmayın bilgi alabilmek için o kadar çok kişiye yorum yaptım ki hatırlayamadım suan. Ameliyati kime oldunuz bu arada ?

Merhaba sizde miyom vardı değil mi hatırlamak için bende eski konuşmalara baktım da. Çocuk denediniz olmadı mı yoksa çocuk düşünmüyor muydunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…