5 AYDIR CİNSEL BİRLEŞME YAŞAYAMIYORUZ ÖNERİ VERİN

İLK İLİŞKİDE KORKUYU YENMEK İÇİN NE YAPILMALI

• KAS GEVŞETİCİ AL

OY: 4 4,9%
  • AĞRI KESİCİ AL

OY: 0 0,0%
  • BİLİNÇ ALTINI RAHATLAT

OY: 78 95,1%

• Ankete Katılan
    82
  • Anket Kapalı .
Katılıyorum. Konu sahibinin dini hassasiyeti olabilir diye söylüyorum "Haramlar zaruret miktarınca helal kılınmıştır".

Ya benim bildiğim de "Haramda şifa aranmaz, zaruret hali seçeneksizlik halidir, hiçbir yiyeceğin olmadığı yerde açlıktan ölmek üzereysen, doyuracak kadar değil, hayatta tutacak kadar domuz eti yenebilir" gibi bir şey o.
(Dini kısmı böyle diye biliyorum)

İlk tercihiniz doktora gitmek olmalı. Vajinismus iseniz teşhis ettirmeli ve artık bunu kabul ederek tedaviye başlamalısınız. Doktorunuzun verdiği egzersizleri denersiniz, eşiniz de yardımcı olur herhalde.
Burada düşüneceğiniz son şey bekaretiniz olmalı.

Konu sahibi ortada yok ki, yine kendi kendinize yazıyoruz.
Bence de acımıyor o kadar çok, hatta hiç acımıyor.
Yani acıyor bence ama öyle aman öldüm yandım daha mı asla, türünden bir acı değil. Parmağa iğne batmasıyla dolgu yaptırma arasında bir yerlerde işte.
Ama şunun garantisini verebilirim fiziksel ekstrem bir durum yoksa 2.ci acımyor
Hakkat konu sahibi nerede?

5aydır zaten o yazdığınız anket şıklarını uygulamadıysanız çok büyük sıkıntı var demektir.

Saniyelik bir şey ya. Acı eşiği adet döneminde hastanelik olacak kadar düşük tanti bile dayanabilmişse azdır o acı.

Çözdü olayı heralde

Şu an ben o acıyı tarif edemem, hatta hatırlamıyorum bile. Çok acıyo olsa hatırlardım. Dolgunun ne kadar acıttığını hayal edebiliyorum mesela ama ilk cinsel birliktelikte acının nasıl olduğunu hayal edemiyorum.

Saniyelik bir şey ya. Acı eşiği adet döneminde hastanelik olacak kadar düşük tanti bile dayanabilmişse azdır o acı.

bu konu da bi bahsız ben miyim ya kimsenin canı yanmamış ay vazalla kızmayın bana yazmasam çatlardım

Kızlar cidden acıdı mı? Çok çok az bile olsa bi acısı var mı yani?

Benim anladığım kendini ne kadar kasarsan o kadar çok acıyor. Ben çok rahattım, hiç acımadı neredeyse.

+1

"Hiç acımadı neredeyse" bile değil, hiç ama hiç acımadı.
Gerçi ağrı eşiğim ciddi yüksek benim o da var.
Ama ne bileyim, garip geldi sizler böyle deyince.

Doğruya doğru acıdı ama dedigim gibi ben regl olunca bile hastanelik olan biriyim. Ona rağmen dayanılmaz bir acı oldu diyemem gözlerde anlık bir patlama oldu geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…