5 AYDIR CİNSEL BİRLEŞME YAŞAYAMIYORUZ ÖNERİ VERİN

İLK İLİŞKİDE KORKUYU YENMEK İÇİN NE YAPILMALI

• KAS GEVŞETİCİ AL

OY: 4 4,9%
  • AĞRI KESİCİ AL

OY: 0 0,0%
  • BİLİNÇ ALTINI RAHATLAT

OY: 78 95,1%

• Ankete Katılan
    82
  • Anket Kapalı .
çünkü biliyorum doktorlar egzersiz veriyor parmak olsun aparat olsun daha biz ilki bile yaşayamadık bakireyim o egzersizleri yapamam
zaten o ilki yaşasanız doktora gitmenize gerek kalmaz
enteresan bi bakış açınız var.

o zaman kas gevşeticiyi içip bilinç altını rahatlat ilişkiden sonrada ağrı kesici içersin. geçmiş olsun

bunda korkulacak ne var siz normal dogum bile yapamazsiniz o zaman k.b da kayganlastirici alin deneyin arkadaslarin dedigi gibi iki kadeh biseler tamamdir bi daha ki kinunda kadeh sayesinde oldu olur inslh

Aciycagini nerden biliyorsun ki denediniz de acidi mi sinek isirigi bile degil

Vajinusmus olanlarin yaptigi egzersizleri yapmadan cozum bulamazsiniz gibi geliyor bana o egzersizlerle bu durumu yeniyorlar

Esinizle bu durumu konusun ve bi skntisi suphesi olacaksa sizin yaninizda dursun egzersizleeri yaparken

doktora gidin.kayganlaştırıcı kullanın. ama en önemlisi kendinizi rahatlatın ve onun yaklaşmasını beklemeden siz yaklaşın ilk daha rahat olur böylece kontrol sizde gibi olursa belki daha iyi hissedersiniz ama biran önce çözüm bulmanız lazım

Ne çilingir sofraları kurduk biz. Çok da istekliydim valla. Kremler şunlar bunlar olmuyor işte. Doktorla çözdüm olayı. Ama pahalı maalesef vajinismusu tedavi etmek

Vajinismuslularin arasina hos geldin. İhmal etme doktora git!

Öncelikle acımıyor acımayacak 15 lik kızlar bile yapıyor artık

Neyse ben daha farklı bir şey söyleyeceğim uygulamak size kalır

Madem bakireyim vs fikrindesiniz eşinizin cinsel organı hiç ortaya çıkmadan sevişin eşiniz sizi uyarsın klitoral orgazm yaşatsın bilmiyorsanız internetten aratın

Önce bir zevk alın gevşeyin bir kaç kere sonrasında önsevişme sonrası gevşeyince deneyin

Bu da size uymuyorsa sevişin birlikte olmayacağız diye anlaşın ve eşinize güvenin cidden hamle yapmasın bedenlerinizi tanıyın

Ilk tavsiye doktor tabii ama onu kabul etmiyorsunuz gibi bir de bunlara bakın

Son tavsiye de siz nasıl yaparsanız olacağına inanıyorsanız öyle olur onu deneyin

Kas gevşetici olur ağrı eşiği yükseltici ağrı kesici olur vs

çünkü biliyorum doktorlar egzersiz veriyor parmak olsun aparat olsun daha biz ilki bile yaşayamadık bakireyim o egzersizleri yapamam

İyi de birliktelik yaşamış olsan zaten o egzersize de aparata da ihtiyacın olmaz ki. Yaşayamadığın için bunlara ihtiyacın var.

Eşin illa kan görmek istiyorsa egzesizleri birlikte yapın ki o esnada kanama olacağını pek sanmıyorum.

İyi de doktora da zaten o amaçla gideceksiniz. 5 aydır evli olup hala bakire olduğunuz için. Bakire olmasanız doktora niye gideceksiniz, zaten?
Maddi imkanınız varsa doktora gidin. yoksa da vajinusmus topiklerinde yazanları okuyun.

İnsanların, erkek ya da kadin, cinsel sorunlari olabilir, cok cabalayip asamayabilirler de, ama hicbir caba gostermemek... esinize haksizlik degil mi?
Dusunun siz cok isteklisiniz ama esiniz cinsellikten korkuyor 5 ay boyunca birliktelik yasamiyor, doktora gitmiyor, egzersiz yapmam diyor ne hissedersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…