5 AYDIR CİNSEL BİRLEŞME YAŞAYAMIYORUZ ÖNERİ VERİN

İLK İLİŞKİDE KORKUYU YENMEK İÇİN NE YAPILMALI

• KAS GEVŞETİCİ AL

OY: 4 4,9%
  • AĞRI KESİCİ AL

OY: 0 0,0%
  • BİLİNÇ ALTINI RAHATLAT

OY: 78 95,1%

• Ankete Katılan
    82
  • Anket Kapalı .
O zaman las gevşetici kullansanda fayda etmez ki kafamda bitirmelisin
aslında kendi kendime dinlendirici müzikler açıp bilinç altımı kontrol etmeye çalışıyorum biraz rahatlamış gibiyim ama bilemiyorum iyice sıktı bu durum

yani demek istenilen şu tam penis temas edince sanki girmişte parçalayacakmış gibi hissedip ittiriyorum daha temas olmadan titriyorum
hahahahahaha cok hoş bir tabir :) parçalamak..
kuzum oradan çocuk çıkıyor çocuk minicik bir penis mi yırtacak...hay allah iyiliğini versin..
o anda seni rahatlatan güzel şeyleri düşün, rahatlamaya çalış, eczaneden kayganlaştırıcı alın, ön sevişmeyi uzatın, gevşemeye bak.
cinsel ilişkide canın yanmaz, için parçalanmaz hiç bir şey olmaz. bunu aklına iyice sok. sen kastıkça daha cok acır diyeceğim ama o zaman bile acımaz. bu düşünceyi kendine empoze et. acımaz acımaz asla acımaz.
yada vajinusmus olduğunu kabul et ve dokt. git.

Vajinal bir rahatsızlık sonucu acı hissetmiyor sadece kaygı içerisindeyim diyorsanız psikologa gözükmelisiniz aksi halde kadın doguma gitmenizi tavsiye ederim.. Sonuçta 5 ay uzun bi süre... .Günlük hayatınızı etkilemeyacek düzeyde sakinleştiriciler var iki kadeh içmek gibi sersemlik olmaz sadece kaygılarınıza sebep olan duygularınızı konturol altına alır... Gerçi benim arkadaşım balayını kardeş kardeş yatarak geçirdi sonunda bi kadeh içkiyle çözdü... Ama siz kendi nedenlerinizi daha iyi bilirsiniz....

çok teşekkürler bu şekilde rahatlamaya çalışacağım acımayacak diyerek ama biliyorum ki herşey kafada bitiyor doktor ne derse desin ne yaparsa yapsın ben inanmazsam olmaz önce tabularımız yıkmam gerek şimdiye kadar hep kızlık giderse şöyle kötü olur böyle kötü olur gelenekleriyle büyüdük . . .

peki kas gevşetici tarzı birşey alsam olmaz mı çünkü kayganlaştırıcı olunca birden giricek daha çok acıyacak diye yine onu almaya yanaşmıyorum

peki kas gevşetici tarzı birşey alsam olmaz mı çünkü kayganlaştırıcı olunca birden giricek daha çok acıyacak diye yine onu almaya yanaşmıyorum
Tam tersi kayganlaştırıcı acı hissini azaltır ama esas mevzu haz almak... Kafanıza acı degil zevk düşüncesini yerleştirin sonuçta bu karşılıklı tatmin içermesi gereken bi durum... Kas gevşeticinin size iyi gelecegini düşünüyorsanız elbette işe yarayacaktır. Sonuçta cinsellik beyinde başlar...

Bence olur olmaz herkese sormayın. Direk vajinismus teşhisi koyuluyor ve ekki de sadece korktuğunuz için olan bişeyden hepten korkuyorsunuz.

Egzersiz yapamam bakireyim demissiniz de başka türlü bu isi cozemezsiniz gibi geldi.

Önce kendi kendinize yapın egzersizleri daha sonra eşinizle deneyin. Emin olun egzersizle cozersiniz bu sorunu.

Çünkü beyin oranin parmakla acildigini ve acimayacagini algılıyor daha kolay oluyor.

aslında kendi kendime dinlendirici müzikler açıp bilinç altımı kontrol etmeye çalışıyorum biraz rahatlamış gibiyim ama bilemiyorum iyice sıktı bu durum
İlişki esnasında açabilirsiniz rahatlatıcı müzikler , ve ilişkiden önce kas gevşetici kullanabilirsiniz. Hepsinden önce rahat olun kafanızda bitmesi lazım

tek care kendini kasmaktan vazgecmeniz buda sizin elinizde kendinizi mecbur hissetmeyin bu sefer olmalı mutlaka diye kendinizi sartlarsanız olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…