5 AYDIR CİNSEL BİRLEŞME YAŞAYAMIYORUZ ÖNERİ VERİN

İLK İLİŞKİDE KORKUYU YENMEK İÇİN NE YAPILMALI

• KAS GEVŞETİCİ AL

OY: 4 4,9%
  • AĞRI KESİCİ AL

OY: 0 0,0%
  • BİLİNÇ ALTINI RAHATLAT

OY: 78 95,1%

• Ankete Katılan
    82
  • Anket Kapalı .
Kızlar cidden acıdı mı? Çok çok az bile olsa bi acısı var mı yani? :110:

+1

"Hiç acımadı neredeyse" bile değil, hiç ama hiç acımadı.
Gerçi ağrı eşiğim ciddi yüksek benim o da var.
Ama ne bileyim, garip geldi sizler böyle deyince.
Kasmazsan, ön sevişme olursa yeterince ıslaklık olursa acımaz. Kocaya bağlı kibar davranmalı :)

+1

Hiç acımadı diyince tuhaf bakıyorlar ama. Bence de hiç acımadı. Hatta millet bundan neden korkuyor diye düşünmüştüm.

vajinismus olabilirsiniz.mutlaka bir uzmana gorunun

+1

Bence de acımıyor olduğuna bile inanmamıştım

Bakirelikle ne ilgisi var ben anlamadım?

Nasil anlamazsiniz kadin bakire simdi dusuncesi su ben parmagimla bu zari delersem kocam yokken sonrada kocamla birlikte oldugumda kanama olmazsa kocam bakire olmadigima inanmaz, yada daha beteri kocasi ilk o bekareti bozmak istiyor artik nasil dusunuyorlar bilmiyorum yani kesin ikisinden biri.

Çözdü olayı heralde :KK66:

Şu an ben o acıyı tarif edemem, hatta hatırlamıyorum bile. Çok acıyo olsa hatırlardım. Dolgunun ne kadar acıttığını hayal edebiliyorum mesela ama ilk cinsel birliktelikte acının nasıl olduğunu hayal edemiyorum.
Yani sanırım çözdü zaten 9 mesajı var sadece.
Çok acımıyor canım, yok öyle bir şey, eğer kendini kasmıyorsan ya anlık hafif bir acı hissediyorsun ya da hiç hissetmiyorsun. Biraz da partnerin deneyimi ve medeniliğiyle denk bu acı.
Eğer görmemiş gibi saldırıyorsa feci acıyormuş. Ama bende anlık bir acı oldu sadece, hani çimdik gibi bir batma hissi, 5-10 saniye sonra geçti zaten. O kadar.
Bence mesela ilk gecedense kağıt kesiğinden korkmak daha manalı çünkü o harbi deli gibi acıtıyor.

+1

Bence var ama kimisi hiç hissetmiyormuş, bence tamamen anatomik bir olay. Ama bence öyle aylarca dehlşet içinde kaçınacak bir acı yok.
Buradan bir Kamu Spotu mahiyetinde tüm vajili hemcinslerime sesleniyorum, cidden acımıyor. Hiç mi konserve açarken ya da bıçakla falan elinizi kesmediniz.
İnanın daha az acıyor. Vallaha bak. Acısa söylerdim.

Nasil anlamazsiniz kadin bakire simdi dusuncesi su ben parmagimla bu zari delersem kocam yokken sonrada kocamla birlikte oldugumda kanama olmazsa kocam bakire olmadigima inanmaz, yada daha beteri kocasi ilk o bekareti bozmak istiyor artik nasil dusunuyorlar bilmiyorum yani kesin ikisinden biri.
Umarım bu ikisi de değildir. Çok saçma çünkü

Ya on sevismeler cok uzun suruyor hersey tamyerinde esimde cok anlayisli davraniyor ama bisey tutuyor beni

Tamamda sen o anda sevisme havasina giremiyorsun demekki korkuyla baslayip korkuyla devam ediyorsun, kafanda ne zaman oraya gelecek ne zaman oraya gelecek diye dusunuyorsun muhtemelen. Gevsedigi sevismeeyi dusundugunu kocani istedigini dusunmuyorum ben. Yataga girdigin anda kafanda dehset senaryolari basliyordur umarim.
Oncelikle kendi kendini telkin et herkes yapiyor bence yapacagim diye gaza getir kendini.

X