5 AYDIR CİNSEL BİRLEŞME YAŞAYAMIYORUZ ÖNERİ VERİN

İLK İLİŞKİDE KORKUYU YENMEK İÇİN NE YAPILMALI

• KAS GEVŞETİCİ AL

OY: 4 4,9%
  • AĞRI KESİCİ AL

OY: 0 0,0%
  • BİLİNÇ ALTINI RAHATLAT

OY: 78 95,1%

• Ankete Katılan
    82
  • Anket Kapalı .
Ya on sevismeler cok uzun suruyor hersey tamyerinde esimde cok anlayisli davraniyor ama bisey tutuyor beni
O zaman sıra sende azıcık acıyacak ama geçecek yani. Böyle devam etmesini istemiyorsan dişini sıkacaksın. Yapamıyorum dersen doktor yardımı alın

Yaaa Nasıl desem eşin denedi mi zorladı mı yani? Doktora git mutlaka. Maddi durumun varsa gittiğim yerin adını yazarım.
Ya olayin asli biz nisanliyken denememizle basladi ben o zamanlar nisanliyiz ya giderse ya pismanlik duyarsam diye cok kastim ama denedik o sekilde de cok amatorce oldu o ilk aci beni cok korkutuyor yani orada ilk yasadigim sey

O zaman sıra sende azıcık acıyacak ama geçecek yani. Böyle devam etmesini istemiyorsan dişini sıkacaksın. Yapamıyorum dersen doktor yardımı alın
bakire olupta hic kanama olmayanlarda var ...[/QUO
denemeye devam

Tamam işin vardır, ona tamam da.
Sen neden doktora gitmiyorsun, bir detayıyla anlat bize. Belki yanlış ya da bilmediğin bir şeyden çekiniyorsundur.
Ya ne bileyim belki de bu bi tur cekingenliktir aslinda olayi kendi kendime kafamda bitirmekistiyorum cunku cok sabit fikirliyim kendimi bir kapatirsam doktor ne derse desin dinlemem once kendimi aşmam lazim diyerek boyle yapiyorum

Ya ne bileyim belki de bu bi tur cekingenliktir aslinda olayi kendi kendime kafamda bitirmekistiyorum cunku cok sabit fikirliyim kendimi bir kapatirsam doktor ne derse desin dinlemem once kendimi aşmam lazim diyerek boyle yapiyorum

Hiç jinekoloğa gittin mi? Korunma yöntemlerini öğrenmek, muayene edilmek, evlilik öncesi olağan kontroller falan için? Jinekoloğa gitmen için evli olman ya da bakire olmaman gerekmiyor biliyorsun dimi?

Hiç jinekoloğa gittin mi? Korunma yöntemlerini öğrenmek, muayene edilmek, evlilik öncesi olağan kontroller falan için? Jinekoloğa gitmen için evli olman ya da bakire olmaman gerekmiyor biliyorsun dimi?
Evet gitmistim agdadan kaynakli bir sey icin

Anlıyorum elbette bunu kendi kafanda aşman lazım ama bu zaten yardım almadan çözebileceğin bir şey olsa en fazla bir sıyrık kadar acıtan bir şeyden korkmazdın, değil mi?
Doktora gitmelisin. Sana bir takım egzersizler önerecek. Ya da doktora gitmek istemiyorum diyorsan, elinle kendini uyaracaksın.
Ama vajinusmus çoğunlukla fiziksel değil psikolojik bir sorundan kaynaklanır. O yüzden psikolojin düzelmeli.
Diyorsun ya nişanlıyken çok acıdı.
Hah işte çok acımaması lazım. Kesinlikle bir şeyi yanlış yaptınız. Ya çok acele etti o zaman kocan ya da doğru pozisyonda değildiniz.
3. bir seçenek yok gibi.
O yüzden önce korkunun "gerçek" sebebini bulup yüzleşmelisin.
Hani diyorsun ya ön sevişme uzun sürüyor diye, hah işte gerçekten iyi bir ön sevişmeniz olsaydı inan korkmuyor olman gerekirdi. Seks insanın var olduğu ilk andan başlayıp dünyadaki son insan ölene kadar devam edecek olan dizginlenemez bir dürtü.
Hazır olduğunda ve istediğinde karşı koyamazsın.
Kendi kafanda yarattığın ve gerçekte olmayan bir düşmandan korkuyorsun.
Acımıyor, acımayacak. Sadece sen kendini kastığın için yeterince hazır olamıyorsun ve normalde yumuşak olması gereken giriş, sen hazır olmadığın için can yakıyor.
Buna kendini hazırlamanın en doğru ve kesin yolu ise parmak egzersizi. Hem cinselliğin bir acı kaynağı olmadığını öğreneceksin hem de basit bir cinsel ilişki simülasyonu olacak.
Son derece basit ve etkili.

Evet gitmistim agdadan kaynakli bir sey icin

Tamam işte korkacak utanacak bişey yok. Tekrar gideceksin. Kontrol edecek ilişkiye engel fiziksel bir durum olup olmadığını. En uygun korunma yöntemine karar vereceksiniz birlikte. Sıkıntılarını anlatacaksın o da sana çözüm yolları sunacak. Bunlar evlenmeden önce zaten yapılması şeylerdi. Geç kalmışsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…