5 aydır evlym

100 yorumun abartısız 95 i
“ne yazıyor anlayamadık “
Ne anlattığınızı anlamadık

Gelen konu sahibi yorumu
Tamm çok doğru diyorsunuz teşekkürler

:mad:

Ne diyeyim ki... Boşuna dert anlatmaya çalışmışım kimsenin kimsenin derdine verebilecek bir ılımlı yaklaşımı ne yazık ki yok :KK43:(

Ne diyeyim ki... Boşuna dert anlatmaya çalışmışım kimsenin kimsenin derdine verebilecek bir ılımlı yaklaşımı ne yazık ki yok :KK43:(
konuyu dağıtmak için eleştirmek için demiyorum.
genel hayatınızda da bu tavrınıza devam etmeyin lütfen.
bunca insan ne yazdığınızı anlamadık diyorsa ne yazdığınız gerçekten anlaşılmıyordur.
düzenlemek ya da kusura bakmayın vs demek yerine karşı tarafı suçlamak en kolayı.

Anneniz eşinizle konuşurken size kimse kiz vermiyordu biz verdik demis ya hani acaba neden kimse kiz vermemisler... Esiniz belkide karşı cinse karşı biseyler hissetmiyor olabilir mi onlara kiz vermeme sebepleri bu olabilir mi..? Eger boyleyse size karşı bisey hissetmemesi normal bunu ona sorabilirsiniz...
Sizede karşı söylemleri cok yanlış olmuş heleki git nasil karsilayacaksan karsila ihiyacini demesi tahammül edilemez...

Oturup direk konuşun ona bunu anlayışla karsilayabileceginizi hissettirin belki size icini açar daha cok gec olmadan bir neticeye varirsiniz...:KK69:

Okuyacak takat bırakmadın ki okuyalım ,ilk cümlede yoruldum ki ben çok da düzgün yazı yazamam

Anlamadım, anlamaya da çalışmadım. Okumadım.
Madem onca insana yazacaksınız, biraz insanlara saygınız olsun da anlaşılır yazın. Sizin doğru düzgün yazmaya bile zahmet etmediğiniz şey için gözlerimi parçalayacak değilim. Hadi işiniz rastgele.

Kız bu koca dediğin insan ailene sana demediğini bırakmamış....
Sen hala benimle fanfini yapmıyorderdindesin
...

Kavga etmekten
Hırgürden
Yuvayı kuramamışsınız ki yuva yıkılsın

Yabancı bir adamla resmî nikah altında
Birsürğ acayip problemlerle dolu
beş boş ay geçirmişsin sadece
Fanfini
:KK48:
En doğru yorum :KK39:

X