5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

En iyisimi gidip yatmak ben öyle dun baktım akşam istahim açık canım onu bunu çekiyor bende çok sevdiğim dizi olmasına rağmen gidip yattım :p
Sorma ben de pizza sayiklayarak uyumusum. 500 de çok zorlanıyorum. Bir de protein yemeliyim. Kaş kaybı az olsun. Ben çok az protein alıyorum .

Bu arada yeni tartı günümüz ne zaman olsun oruç günlerinden sonra mı yazalım hep yeni arkadaşların fikri nasıl. .. herkes burda mi ses verin

Güzelay 82 olmuşsun benim Mayıs sonuna kadar hedef kilom 82 ye düşsem acaip mutlu olacağım.

selam kızlar,ben bu hafta oruçta sporda yapamadım bide yedim içtim 65,3 olmuşum 400 gr almışım off off yarın oruça başlıyorum

selam kızlar yürüyüş ve yüzme bir de zumba yaptım :KK73::KK6::rolleyes::-)

üstelik oruç günüm 340 aldım şimdiye kadar :super:

bi de temizlik yapmam lazım ,canımın isteme durumuna göre :-)

bunca emeğe bakalım bildirimim yarın olacak Allahım 66yı göreyim artık nolur:dua:

Güzelay yeme günümü 2500 yapayım mı ben sizin gibi veremiyorum ya hep 67-68 çok sıkıldım lütfen cevap yaz diyet koçum :KK5::KK19:

selam kızlar yürüyüş ve yüzme bir de zumba yaptım :KK73::KK6::rolleyes::-)

üstelik oruç günüm 340 aldım şimdiye kadar :super:

bi de temizlik yapmam lazım ,canımın isteme durumuna göre :-)

bunca emeğe bakalım bildirimim yarın olacak Allahım 66yı göreyim artık nolur:dua:

Güzelay yeme günümü 2500 yapayım mı ben sizin gibi veremiyorum ya hep 67-68 çok sıkıldım lütfen cevap yaz diyet koçum :KK5::KK19:
Aşkım sen zaten boyuna göre çok zayifsin daha zayiflsyabilirmisin bilmiyorum ki. Vücudun yag oranı ne biliyormusun

Aşkım sen zaten boyuna göre çok zayifsin daha zayiflsyabilirmisin bilmiyorum ki. Vücudun yag oranı ne biliyormusun

canım benim zayıf durmuyorum maalesef belim incecik dümdüz fakat bi basenim var ki :olamaz:

bi aralar 59dum o zaman alt tarafım da inceydi şimdi 67 hepsi bacakta ,basende :KK43:

tekrar 59 olmalıyım ,spor yapmam da o yüzden zaten...

yağ oranımı bilmiyorum ama :KK64:

canım benim zayıf durmuyorum maalesef belim incecik dümdüz fakat bi basenim var ki :olamaz:

bi aralar 59dum o zaman alt tarafım da inceydi şimdi 67 hepsi bacakta ,basende :KK43:

tekrar 59 olmalıyım ,spor yapmam da o yüzden zaten...

yağ oranımı bilmiyorum ama :KK64:
Verirsin basenlerinde incelir merak etme bu yaz incecik olursun inşallah :KK200:
Spor yapıyorsun başarılı bir şekilde diyetinide uyguluyorsuneninde sonunda inceleceksin.
Benim Lifesum Program da 5:2 diyeti ayari var benim için yeme günlerimde 1750 kalori olarak sınır veriyor. Tabi ben bu sınırı uygulamiyorum. Uygulasam daha çabuk verirdim. Ama bu seferde sıkılır bu kadar süre devam edemezdim.
Bence senin icin 2000 - 2500 kalori sınır koyup deneyebilirsin. Son 10 kilo nazlı olur kolay kolay çıkmaz bedenden :63:
Ama azimlen kararlılıkla bunu basaracaksin. :-)

Bugün benim oruç yattı.. çok başım ağrıyor.. Kendimi tutamadım.. Dun ben evde yokken bizim adam pizza sipariş vermiş.. cakil80 cakil80 pizza pizza diye sayiklayinca benim kanıma da girdi ne var ne yok sildim süpürdüm :p

Bugün benim oruç yattı.. çok başım ağrıyor.. Kendimi tutamadım.. Dun ben evde yokken bizim adam pizza sipariş vermiş.. cakil80 cakil80 pizza pizza diye sayiklayinca benim kanıma da girdi ne var ne yok sildim süpürdüm :p
Bu pizzalar yok mu bu pizzalar. Ben de bugun biraz abartım yarın yine oruç günü haydi hayırlısı. Bu aralar ciddi ciddi yemek yapar oldum eşim soğan koymaya basladigimi söyledi garibim alışık değil 9 yıldır yemek yapmama tuhaf geliyor :oops:

tamam ben bugün yeme günüm 2500 deneyeceğim çünkü hiç kilo vermemişim 68 .7 gösterdi tartı :KK34:

kahvaltı niyetine canımın çektiği şeylerden yedim 500 kalori diye hesapladım...

gün içinde de 2000 daha alıp bir de böyle deneyeyim olmadı 2000 e bakacağım pes etmedim:KK66::KK5:

Günaydın hanımlar bugün bende oruç günü yani kısıtlı gün yapacam.

Hadi yarış başlasın kim en 500 kalorinin altında tuta bilecek cakil80 cakil80 diyenler 1, K Kumru668899 diyenler 2, güzelay diyenler de 3 destek versin...

Bu arada bugün bizden başka bugün oruç diyeti yapan var mi?

X