5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Yaaa neden ama yine hedef 500 du ama ben 1000 le kapattım yaaaa neden ama neden... Bu 500 u neden yapamiyorum...

Gündüz hersey yolundaydı hatta akşam 8 e kadar sadece 200 kalori ile geçirdim hatta akşam domates biber doğradim ve sonra yine ekmek yine ekmek delirecegim. Ekmekle 500 kalori olmuyor resmen olmuyor

Ben oruç gunlerimu birgün önceden ayarlıyorum o gün ekmek yerinw wasa yiyorum salata veya çorbamin tanunda bir dilim alıyorum. Bide bizum evde şimdilik bwn yiyorum zebze yemeginini kalan yemeği porsiyona bölüp buzluga atiyorum oruç gunu.de kolay oluyor. Sende dene istersen..

Sabah tartildim 93.2 ciktim saka gibi dunden bu yana ama moral bozmayacagim

IMG_6694.JPG :KK5:Günaydın hanımlar yine bir oruç günü ile karşınızdayım :-)

İlk menüm yeşillikli yumurtalı zeytınli salata toplam 153 kalori

Yaaa ben bugün çok zorlanacam gibi şimdiden 580 kalori oldu. Allahdan bugün 1 saat yürüyüş yaptım :-( elizz0006 elizz0006 sen ne yaptin çiğköfte partisinde?

Umarim ve aynı anda kola yi da bırakacağım tam sıkıntılı ... kısaca yarın 24 saat burdayım kesin. Umarım bu yeni tartida 55 i görürüm

Tarzının parası çıkana kadar kola içmeyecegim. Kendimi buna Şartlandırarak kolayı birakacagim

Günaydın kızlar yine hızlı karar verip yanlış karar verdim sanırım :işsiz:
sgomronbf508a.jpg bu tartı sanki daha iyiymiş gibi benim yeni aldigim sadece yağ olcuyor

Yeni tartimda kilo 94.1 yarım 41.9 çıktı sabah 2. Şoku yaşadım moral yerlerde. Eski tartimla 2 kilo fark ediyor. Bugün 500 u geçmemek için bir sebep daha şimdi daha çok çalışmam gerek.:işsiz:

X