5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

bugün orucum,bu diyet hakkında kendimce izlenimlerim öncelikle anladım ki bu tam benlik bi diyet ,nedennn çünkü aç olduğum gün ertesi gün yiyeceğimi düşünüp sıkılmıyorum,oruç günüm ve ertesi gün çok su içiyorum (zorla değil çok susuyorum içim yanıyor hatta)kabızdım bu sorunum geçti .giden kilolar ve yağlar cabası

Ben bugun oruc yapamadim cunku vucudum yorgunlukla kaldiramiyor ama dikkatli yiyorum. Iste yemek bulamiyorum ya da hazirlayacak imkan . Haftaya teftisten cikarsak oruc yapabilecegim. Bi de serbest gunlerde ben cok abartmayacagim 2000 kalori siniri benim icin ideal .

kızlar ben bu diyeti bıraktım başka bi yönteme geçmiştim ya 67,6 ya düşmüşüm süper gidiyor ve aşırı kolay bi diyet 59 olursam sizinle yöntemimi paylaşacağım hiç zorlanmadan 2 günde 2,2 vermişim :KK5::KK71::-):KK73:

Gunaydin bagirsaklar 3 kilo yiyecek tutma ozelligine sahipmis yani 3 kilo verdikten sonra asil kilo verme basliyor aclik tokluk daki fark burdan cikiyor

Hadi kızlar nerdesiniz umutsuzluga mi kapildik yoksa hadi silkelenelim.

Günaydın kızlar nerelerdesiniz herkes bıraktı mi hiç ses soluk çıkmıyor.

En Büyük TÜRKİYEgünaydın çakıl ben devam ediyorum şimdi tartıldım 64,7 çıktı bu hafta pek iyi değil neyse moral bozmak yok (önümüzdeki maçlara bakacağız)

Günaydın bende telasliydim kac gündür giremedim bugün benim kilo 81,7 dedi toolan 6,6 gr oldu :-)

Günaydın bende telasliydim kac gündür giremedim bugün benim kilo 81,7 dedi toplam 6,6 kg oldu, inşallah ilk 10 kg yarısını geçtim :-)

kızlar ben bu diyeti bıraktım başka bi yönteme geçmiştim ya 67,6 ya düşmüşüm süper gidiyor ve aşırı kolay bi diyet 59 olursam sizinle yöntemimi paylaşacağım hiç zorlanmadan 2 günde 2,2 vermişim :KK5::KK71::-):KK73:

Senin adına sevindim ama merak etmedim de değil nasıl bir sistemmiş acaba:oops:

Slm kızlar ben de biraz önce 91.1 i gördüm hem de 1 Orta boy pizzaya rağmen. Ama ben serbest günlerde 2500 u gecmiyorum 2 öğün beslendiğim için artık istesem de gecemiyorum sanırım böyle daha hızlı veriyorum. Oruçlar da da 500 hedefleyip 1000 e kadar kendime sinir koyuyorum. Böylesi beni çok mutlu ediyor.

Slm kızlar ben de biraz önce 91.1 i gördüm hem de 1 Orta boy pizzaya rağmen. Ama ben serbest günlerde 2500 u gecmiyorum 2 öğün beslendiğim için artık istesem de gecemiyorum sanırım böyle daha hızlı veriyorum. Oruçlar da da 500 hedefleyip 1000 e kadar kendime sinir koyuyorum. Böylesi beni çok mutlu ediyor.
:halay:iyi gidiyorsun bu kadar inisler çıkışlar olmasına rağmen toplamda 5 kg vermissin.. Ben senden önce başlamama rağmen başa baş gidiyoruz. Hirslandim şimdi :KK53: :KK45:

Daha da iyisi oldu akşam tartildim 90.5 yaşasın hedefime 1.5 kaldı. 1 nisan da 89 olmak istiyorum. Bugün de 1400 kalori aldım.

Selam millet ne var ne yok.. Nasıl gidiyor bende kiloda değişiklik yok ayni ama göbek ölçüm 122cm 103 cm düştü.hemen hemen ilk hedefledigim bedene işe başlamadan düştüm :-) eeee buda beni çoooook mutlu ediyor. Sende durumlar nasil cakil80 cakil80 , K Kumru668899 ?

Selam millet ne var ne yok.. Nasıl gidiyor bende kiloda değişiklik yok ayni ama göbek ölçüm 122cm 103 cm düştü.hemen hemen ilk hedefledigim bedene işe başlamadan düştüm :-) eeee buda beni çoooook mutlu ediyor. Sende durumlar nasil cakil80 cakil80 , K Kumru668899 ?
Ben de keyifliyim suan yanımda eşim çekirdek yiyor ve ben yemiyorum çünkü canım istemiyor :KK52:

1000 ve 2500 sistemi ben de çok işe yaradı. Hem zorlanmiyorum da. 1000 kaloriye alınınca 500 u tekrar zorlayacagim

iyi geceler kızlar yarın oruç günüm, bugün spora gittim yediklerine de dikkat ettim bu hafta umutluyum bakalım 63 olacakmıyım

X