5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

bende orucum 1 hafta ara verdim şimdi daha hevesliyim 400gr alınca hırs yaptım(bu yaşta neyin hırsıysa)yediklerim 1tam yumurta 2yumurra akı haşlama 4çeri domates6 yaprak kıvırcık 6zeytin .şimdilik bu kadar akşam balık salata düşünüyorum kalori hesaplamıyorum balık 100,150gr olcak kadar yerim salatayı bol tutarım balığa soğan domates maydonoz da koyup buğlama gibi yaparım tüm günde 500 olur herhalde .herkese hepimize kolay gelsin

Slm kizlar teftise girdik aglamak istiyorum beynim evraklardan patlayacak. Sanki tum evren benim diet yapmama karsi.
Oglen
1 simit
Aksam 1 paket altinbasak yedim ama cooook acim ve yoruldum eve gidjnce 1 tane muz yiyip yataacagim artik kacta gidersem .yorgunken dayanmak zor oluyir.

kızlaaar bugün yeme günümdü 2500 yapamadım ben 3500 falan olmuştur tüm gün dışarıdaydım doğum günü kutlaması falan yedim de yedim :KK47::rolleyes:

yarın sadece çorba içmeyi planlıyorum :kahve:

yeme gününde hesap yapmak çooook zormuş o_O

Ben işten yeni geldim ve hemen tartildim kilo 91.9 yağ 40.2 çok iyi geldi bu haber. Bu arada ben hala bişey yiyemedim. 453 kalorideyim birazdan bişeyler yiyeceğim 50 kalorili yesem yeter diyorum ama ne yiyeceğimi bilmiyorum. Sizlerden haberler nasıl kimler neler yedi bakalım.

Dayanamadim ve 1 kase nohut 1 dilim ekmek ve 1 tatlı kasigi Torku banada ile günü kapattım. 723 kalori yine.

Gunaydin kizlar sesiniz cikmiyor nerelerdesiniz bugun serbest gun yasasin keyfim gicir.

Günaydın hanımlar benim oruç dün yine elimde patladı.. Misafir davet ettim. Etmem gerekiyor du arkadasim 1 aydir depresyon Stress rahatsizmiş. Ben yemek li gelin kafan dagilie dedim. Olan orucuma oldu ama olsun arkadaşımdan önemli değil yaa. bugün yeni bir gün bugünde oruç tutacam. İnşallah bu sefer olur

Ben dun gece yemek yapmaya usendim nohut hasladim ustune domates sos onu yiyorum yagsiz yanina yogurt ueni biseh kesfettim bugun belki biliyorsunuzdur simdi yukletmiyor sistem dogal meyve tatlisi tadi cok hosuma gitti. Seker yok glikoz yok katko yok sadece hurma yulak kepegi hindiba koku var tadi guzel

kızlar selam motivasyonunuzu düşürmek istemiyorum o yüzden bu topiği bırakıyorum ara sıra girer sizi sessizce takip ederim :KK19:başarılı olmanız için dua edeceğim :KK15:

çok büyük umutlarla başladım yaza kıyafet dolabımı yenileyeceğim falan diye :KK51:

maalesef olmadı herkesin bünyesi farklı, boşa kürek çektim resmen o_O

1 ayı geçti bu sabah yine bir oruç gününden sonra tartıda 69u görünce( üstelik adet falan da değilim )
bırakmaya karar verdim,sizlere sonsuz başarılar....

başka bir yönteme geçtim 1 ay uygulama kararı aldım,hedefime ulaşırsam motivasyon amaçlı yazarım ,hepinizi çooook öptüm :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Bugun ayni motivasyon eksikligi brn de de oldu oruc gununden sonra 400 gr yag artisi oldu bu beni de huzursu etti ben bir sure daha denemeye devam edecegim dietisyene de gitmek istemiyorum belli bir listeye bagli kalamiyorum 2 gundur 9 da isten cikiyorum oyle olunca liste bir ise yaramiyor. Ben serbest gunleri 2000 kalori ile sinirlayarak devam edecegim

kızlar selam motivasyonunuzu düşürmek istemiyorum o yüzden bu topiği bırakıyorum ara sıra girer sizi sessizce takip ederim :KK19:başarılı olmanız için dua edeceğim :KK15:

çok büyük umutlarla başladım yaza kıyafet dolabımı yenileyeceğim falan diye :KK51:

maalesef olmadı herkesin bünyesi farklı, boşa kürek çektim resmen o_O

1 ayı geçti bu sabah yine bir oruç gününden sonra tartıda 69u görünce( üstelik adet falan da değilim )
bırakmaya karar verdim,sizlere sonsuz başarılar....

başka bir yönteme geçtim 1 ay uygulama kararı aldım,hedefime ulaşırsam motivasyon amaçlı yazarım ,hepinizi çooook öptüm :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
Herşey gönlünce olsun guzelim umarım hedefine ulaşırsın

Yaaa ben bu hafta oruç tutamadım hiç.. Hep bir aksilik çıktı dun komsumuhastane yatirdik danca çok iyi bilmiyor. ben yardimci oldum. Ee tum gun olunca aciktik ekmekle üzüm yiyerim derken 500 kaloriyi geçti

Oruc zor oluyor resmen ben de bugun oructum ama olmadi sabah 1 simit oglen yogurt yedim ama tutmadi yanimda muz var ben 1000 kaloroyi tuttursam ueter diyorum artik

Gününüz aydın olsun hanımlar. Bugün oruç gunum günün menusunude hazırladım bakalım uygulamaya gecirebilecekmiyim :-)

IMG_6740.JPG ilk öğünüm 137 kalori

X