5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Isim para ile ilgili olunca stres 2 kat daha fazla oluyor. Yapılan hataların telafisi sıkıntılı. Bugün tüm günü kendime ayirdim sakinlesmek için. Benim is stresini yönetmeyi öğrenmem lazım. Bide yaptığım işle kisiligim uyumlu değil birazda o etkili ... ama akillandim bugün genç yaşta hastalık sahibi oldum kilo aldım mutsuzum asosyalim . 10 yılda hayatımda hersey terse döndü.

Kilo hala 91.8 ve bugün herkes kilo verdiğimi farkettiler bu beni acaip keyiflendirdiler. Bugün kendimi tutmadan yedim yarın kısıtlı günüm olacak. Şimdide romantik komedi seyrediyorum söz ve müzik ... sanırım bir filmde beni en önce film müzikleri etkiliyor. Bugün çok uzun zamandan sonra makyaj yaptım topuklu ayakkabı giydim takılarımi taktım samimi fonledim. Kendimi kadın gibi hissettim bu çok iyi geldi

kızlar çok iyi gidiyoruz bence süperiz süpersiniz

ben bir karar aldım ve uygulayacağım inşallah,şöyle ki;

haftada sadece 1 kez tartılacağım o da haftasonu yoksa arada tartılırsam moralim bozulmaya çok müsait, devamlılık için haftanın tümüne bakacağım...

bu arada çalışan kızlar, yanınıza muz alın kısıtlı gününüzde hem tadı çok güzel,hem pratik,hem tok tutuyor, şu sıralar muza sardım ben üstüne de bi kahve içiyorum ohh miss

Mantıklı aslında yarın ben de yapim. Yarın kısıtlı gün olacak benim için. 1 tanesi 100 kaloriydi dimi

evet canım 100 kalori ben çok seviyorum mideme de çok iyi geliyor, spor yapanlar mutlaka yemeliymiş, günde 2oo kaloriyi muzdan alıyorum ben

selam kızlar bugün oruç günüm 350 almışım şimdiye kadar

sizler ne alemdesiniz

kızlaaaar nerdesiniz Güzelay ,çakıl,kumru hu huuuuu

hepinizin mi işi çıktı,meraklandım

Slm millet ben bu hafta tam yapamıyorum ama yemekten de memnun değilim. Geç gelince halim kalmadı yemek yapmaya

Selam güzeller iki gündür yoğun geçiyor bir türlü giremedim bugün orucumun ikinci günü aksama kendi usulumde kapuska yaptim ilk defa

hoş geldin güzelaycım benim de bugün 2. orucum bu hafta ...

cuma da yapmayı düşünüyordum fakat arkadaşlar çiğ köfte partisi yapalım dediler cumaya...

2 tane yiyip çekilmem lazım ya da o gün yeme günüm olacak ,bilemedim

Cuma ve cumartesi günleri davetliyim bende yarin 1000 kalorilik fiyet yapip cuma cumartesi gününü serbest gün edeyim dedim. Tabi sen çiğköfte sevmiyorsan 2 tanecik yeter diyorsan o baska

çiğ köfte çok severim canım da hem 500ü geçmeden hem de sosyallikten uzak kalmadan zayıflamak istiyorum tanesi 54 kalori zaten 2 tane yersem yeter, gün boyu yiyecek hakkım da kalsın

kilo bildirimimi cumartesi yapayım ben ya da pazartesi oruç bitiminde

Nasil istersen aslinda pazar benim icinde kotu. Cuma cumartesi fazla yiyorum bende. Bu haftanin 2. Orucunu 511 kaloriyle tamamlamis oldum

bugün yeme günüm

yarın oruç ve oruç günlerimle çok barışığım oruç günlerimi çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…