5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

selam kızlar 1 haftadır hiç oruç yapmadım hem de regliyim ,tartıya bile çıkmam şu durumda

ama yarın oruç yapacağım hem de çok sıkı sıkı

Ben sabahın 3 ünde uyandim işte yapmam gereken bir işlemi unuttum bunu 3 kez yapıyorum son 1 yılda ve bütün gece huzursuzdum. Isı işte bırakmayı öğrenmem lazım. Yoksa bunalıma gireceğim. Herşeyden uzaklaşmaya ihtiyacım var huzura stressiz yaşama. Çok yorgunum ruhen. Dün akşam çok yedim yine uyuyamadim yemek yemek stres yarattı yine.

cakıl duygularıma tercüman oldun resmen

işi işte bırakmayı öğrendiğim zaman nirvanaya ulaşacağım zaten

buralardan çok uzaklara gitmeye ihtiyacım var, istesem seneye okul değiştirebilirim ama öğrencilerime kıyamıyorum seneye 4ten mezun edip öyle gideyim diyorum,sabrediyorum...

bol bol kitap okuyorum,2.üniversite okuyorum açıktan,müzik dinliyorum,dua ediyorum,düşünmemeye çalışıyorum

bugün oruç günüm meyve yiyip ,yeşil çay içiyorum bakalım günü yarıladık süper gidiyor

Isin stresi beni gerçekten öldürecek bu sorumluluk insanlar monotonluk düzen ... ben buna uyum saglayamiyorum

Selam hanimlar.. malesef bu aralari sik sik giremiyorum oglum hasta.. dun oruc yapamadim bizim adam dun aksam bir kavga cikardi bende hincimi jelibon sekerden chipsden cikardim anlayacaginiz yine kendime ettim

Selam hanimlar.. malesef bu aralari sik sik giremiyorum oglum hasta.. dun oruc yapamadim bizim adam dun aksam bir kavga cikardi bende hincimi jelibon sekerden chipsden cikardim anlayacaginiz yine kendime ettim

aynen canım yaa sinirlendiğim zaman dünyanın çikolatasını ve dondurmasını yiyorum,rahatlatıyor ama geçici bi süre

o yüzden geçici değil,kalıcı çözümlere odaklanmalıyız

benim bugün oruç günüm şimdiye kadar yeşil çay,kahve,ve de çeşitli meyveler yedim toplam 414 kalori

akşamı da atlatsam tamamdır,yemek yemeyince ve evde olunca gün hiiiiç bitmiyor

Aynı durumdayız ben de gece den beri gergindim ve eşime patladim. Sonuç hala gerginim ve evde oturup yiyorum ... gerginlikten kalbim çarpıyor resmen pztesi kopacak kıyameti düşünüyorum. Ve saçma sapan şeyler yiyorum

En kötü ne olabilir ki. Takma bu kadar işi. Tabi ben Avrupa'da yaşıyorum burda işsizlik sigortası falan olunca iş benim için 3. -4. Planda oluyor. Türkiyede şartlar farklıdır herhalde :-(
Ama kendini 2-3 gündür çok sıktın. Biraz boşvermeyide bilmek lazım. Benim endişem bu gidişle genç yaşta dert sahibi olmandan korkuyorum. Bütün hastalıklarin tetikleyicisi uzun süreli Stress altında kalman..

kızlar günaydın bildirimler ne oldu????

Güzelay sürpriz yapacaktın bize

benim adetimin bitmesine 3 gün var, haftaya pazar bildirim yapayım ben size

selam kızlar,sabah telaştan tartılamadım az önce eve girdik tartıldım fark edermi bilmem ,2 oruç 64,9 kg verilen 1,8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…