5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

bugün dünyanın çikolatasını yedim offff :KK43:((((

üzücü bi olay yaşadım çok sevdiğim bi arkadaşımla tartıştım kendimi çikolataya verdim ve adetimin ilk günü hüngür hüngür ağladım :KK61::KK61::KK61:

hemen kendimi toparlamam lazım ve hayatımın geri kalanında çikolata görmek bile istemiyorum tiksindim resmen :olamaz:

veee hemen kendimi toplamalıyım yarın yeni bi başlangıç yapacağım bugün bugünde kalsın ,yarınlar güzel olsun :KK5:

Sıkma canını barışın arkadaşınla nasıl olsa. Bugünün yarını var öbür günü var, yeterki sen motivasyonunu bozma. Kendine inanmaktan güvenmekten vaz geçme. Yarın bide spora gittin mi tamamdır o yediğin çikolatalardan eser kalmayacak

çok teşekkür ederim Güzelay uyudum uyandım bitti gitti öğrencilerimden başka hiçbir şey umrumda değil :KK5:

bu arada artık çikolata yemem dün vedalaştım kendisiyle :KK48::KK66:

bugün toparlanma günü hem psikolojik, hem fizyolojik :KK9::KK68:

Ben yine koptum herseyden ama cuna oruc gunu yapacagim kesin toparlanmam gerek aksam yediklerimden uyuyamadim simdi de uyuyamadigim icin mutsuzum

Gunaydin 1 hafta icinde ayni manyak sofore denk gelme olasiligi nedir bilmiyorum. Yine ayni taksiye binmisim can guvrnligim yok

:halay:dünkü oruçtan sonra bu sabah resmen kahvaltıya saldırdım,sofrada ne varsa yer yutarım gibi geldi aaaaaa hayret çok yiyemedim çabucak doydum

Şu oruç benim iştahımı niye kesmiyor ki. Dün bende çok abarttım tereyağlı ekmekler falan filan :kk77: bugün de oruçum. Bu hafta 3. Oruç günüm. İnşallah pazar günü güzel sonuçlarla çıkacağım karşınıza :halay:

Şu oruç benim iştahımı niye kesmiyor ki. Dün bende çok abarttım tereyağlı ekmekler falan filan :kk77: bugün de oruçum. Bu hafta 3. Oruç günüm. İnşallah pazar günü güzel sonuçlarla çıkacağım karşınıza :halay:

ya ben bire bir sizler gibi yapmıyorum yani yeme gününd eçok yemiyorum ama
dün perşembe diye cuma yarışmasında oldugum için az yeidm yani 500-600 kalori aldım ve enson 1 de yeidm öglenn
amaa sabah sanki toktum ççok ilginç

Geçen alışveriş de gördüm taxe enginar ilk defa aldım ve ilk defa yiyecem.
3 tane almıştım ama gözüme küçük geldi soyunca bende haşlayıp salata uapmaya karar verdim işte sonuç :-)

IMG_6682.JPG

X