5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Kesinlikle hedef ayni bu arada bugun cok yogundu ben hala bisey yiyemedim yoruldum simdiden umarim bu hafta hep boyke gitmez. Sabah yine 6 da uyanamadim 7 den once resmen vucudum kalkmiyor
Bu günleri çok arayacaksin
benim oğlan sağolsun sabah 5,30-6 da kalkıyor..

selam kızlar bugün bayağı bi spor yaptım spor sonrası zayıflamak için bir şey yenilmemeli, almak için yemek yenmeli deniyor , o açıdan yemek yemeyeceğim bu akşam zaten kısıtlı günüm, yoğurt yiyorum,yeşil çay içiyorum yarın 66lı rakamları görmek üzere inşallah

görüşürüz

İnşallah canısı. Benim tartı bu sabah benide şaşırttı. Tabiki şaşırttı derken beni mutlu etti. Ama burda söylemiyeceğim. Pazar gününe kadar süpriz olacak

kızlar söylenen bi söz çok ağırıma gitti ,normalde başkalarının ne dediğine çok takılmam 55 kilo olan çubuk kraker gibi bir arkadaş benim kiloma laf söyledi, çok mu yemek yiyorsun evde normalde yediğini görmedim ama kilolu olman için evde çok yiyorsundur falan dedi çok üzüldüm boyum uzun 1.72 kilom şimdilik 67 ama inanın kilom fazla göze batıyor,hiç resim çekilmek istemiyorum,kendimi çok kilolu görüyorum benim en kısa sürede 5li rakamları görmem lazım

Elizz sen zaten boyuna göre normal kilodasın canım benim. Şuan kaç beden giyiyorsun? Senin o arkadaşın hasta, sakın sende ona uyup hasta olma lütfen

Hımmm 91.8 kilo olup 1.63 olan ben bu duruma yorum yapamayacagim. Insanlarin sana karşı bu kadar rahat eleştiride bulunması garip geldi.

Elizzz rahat ol bırak onları vucudunun guzelligine bak.

Bugün hicbirsey yiyemedim. Yogunluktan.
saat 5 de
5 tane altinbasak

Saat 20.00 da
Kocabirkase yeşil salata 2 domates ve biberli
8 dilim salam
Yarım ekmek.

Ekmeğe dayanamadim. Zayıf noktam ekmek salam domates bu ucu ile bir ömür yaşarım.
Bu arada yarım ekmek kaç gramdir. Kalori hesaplayamadim.

Benim Lifesum yarım ekmeğe 384 kalori diyor

Şu ekmek zayıf noktam asamiyorum. Ekmek yiyince tüm günü çabası gidiyor. 650 kalori yaptı yine toplam

Umarim yarın güzel bir yemek yemek Istiyorum. Alalacele hazırladığım şeyleri yemek istemiyorum .

Bugün benim ilk oruç gunumdu elh atlattım
Aksam
Bir tabak salata 1 enginar
10 fıstık 5 fındık 3 kuru hurma bir avuç kuru dut atistirdim bı de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…