5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Ben sabah sisemin içine ince 1 dilim limon atiyorum tüm gün içine su koyuyorum. Lezzetli bir tadı oluyor içimi de kolay. Bu arada benim eşim de etcilerden bu aralar ses çıkarmıyor destek olmak adına.
Bizim adamın yemekle arası pek yok. Yediği makarna pilav bide Kurufasulye benim amacım çoçuklara zepzr yemeğini alıştırmak 10 yaşında kızım 10 aylıkta oğlum var. Büyüyünce babaları gibi olmalarını istemiyorum

Canım yetiştirdin de gecersin bide sen gençsin senin metebolizman hızlıdır

Doğru söylüyorsun ben de umarım çocuğum olursa eşim gibi beslensin isterim. Hamileyken çok dikkatli olmaliyim damak zevki annekarninda oluşuyormus. Dayım yıllardır aksamlari çorba salata yer sabah 6 da kalkar. Ichastaliklar uzmanı. Bana yıllarca kızdı yeni beslenme alışkanlığı ediniyorum diye 65 kilo oldugumda uyarmaya başladı ben dinlemedim. Şimdi kilo verene kadar karşıma çıkma dedi fena durum. Ben de yarın sabah 6 da kalkacagim. Hatta uyuyabilirsem bugün 10.30 da uyuyacağım .

Dayın seni görünce çok şaşıracak biraz sabır ve azim yeterki

Merhaba bir süredir takip ediyorum sizi bende yaziyim istedim 27 yaşındayım 2 çocuğum var spor biraz zor ama hareketli olmaya çalışıyorum 4 oruç 3 serbest yapiyim diyorum ins yapabilirim

Merhaba bir süredir takip ediyorum sizi bende yaziyim istedim 27 yaşındayım 2 çocuğum var spor biraz zor ama hareketli olmaya çalışıyorum 4 oruç 3 serbest yapiyim diyorum ins yapabilirim
günaydın,hoşgeldin aramıza ama bence önce 5-2 başla alıştır bünyeni.

Gunaydin benim bugun 500 gunum umarim bugunu de atlatirim. Haftasonu yaptigim yuruyuslerden dun gece hic uyuyamadim ama bu sabah daha hizli yurudugumu farkettim

selam günaydın hanımlar
cakil80 bence başatırsın. Bugün bende oruç günüm. Normalde yarın yaoacaktım ama misafirim olacak yarın o yüzden oruç günümü bugüne aldım. Anlayacağın birlikteyiz

F Fatmazey hoşgeldin aramıza. Biz pazar günleri tartılıp piçiliyoruz. Sende katılmak istermidin?

İsterim tabi guzelay bugün sabah 68 dim azar sabahı tartilirim artık
Aslında az az başlamalı ama radikal kararlar güzel geliyor galiba

Dün oruç olunca bugün zorlanacam o yüzden hemen karariöi değiştirdim bun 1000 kalorilik yapacam. Yarın misafirim var tutamayacağim için iki gün arka arkaya sınırsız yemekte istemiyorum.

Kahvaltı 1 dilim kepekli ekmek, 1 dilim yağı az beyaz peynir bşr küçük boy domates, maydanoz ve biberle Sandwich yaptım yanında 4 siyah zeytin ve 10 badem bir bardak yeşil cay. şimdiden 353 kalori etti

xguzelaux canım keşke sen yeni konu açsan 5-2 ler olarak oraya geçsek

xguzelaux canım keşke sen yeni konu açsan 5-2 ler olarak oraya geçsek

Bilmiyorum ablam ben gerek duymamıştım.
4:3 olsun 5:2 olsun 6:1 olsun hepsi aynı oruç sayısına göre zayıflama hızın artıyor yada yavaşlıyor.
Ben şahsen bazı haftalar 1 gün oruç tutmakta zorlanırken bazı haftalar 3-4 gün rahat tutabiliyorum.

Zaten bu diyeti kendi tempomuza göre uygulayan 5-6 kişiyiz. Burda birlikte birbirimizi motive edelim olmaz mı?

Kesinlikle hedef ayni bu arada bugun cok yogundu ben hala bisey yiyemedim yoruldum simdiden umarim bu hafta hep boyke gitmez. Sabah yine 6 da uyanamadim 7 den once resmen vucudum kalkmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…