5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Evet 96 idi. Uyuyakalmisim ve bacaklarim hamlamis. Dışarı çıkıp oxxo ya gidecegim ama hiç halim kalmamış. Şu miskinligi atmam lazım üstümden

Pazar günleri gerçekten çoook sıkıcı ve miskinim. Bide bu kadar yürüyüşe hamladim kabussss

Ben spor yapmak için hiç sabah 5 de kalkan biri olmadım. Şuan izlediğim programlarda spor yapan kişilerin 5 de 6 uyandigini seyrediyorum. Sanırım benim obez onların fit olma sebepleri belli oldu. Yemeğimi hazirladim ve yemekten sonra miskinligi bırakıp islerimi yapacagim. Oxxo 2 hafta daha bekleyebilir. 8 li rakamlara düşünce kendime hediye olur alacağım şey 1 beden daha kuculur.

kumru ne güzel 65 sin sana bu hafta yetişeceğim inş. 1,9 kg fark var aramızda

bu arada kızlar iyi ki sporu bırakmamışım kendimi o kadar çok dinç,o kadar çok enerjik hissediyorum ki spordan sonra bile delice dans edip,koşasım var

haftada 3 gün gidiyorum spora , gitmediğim günler de enerji fazlalığından evde hop hop zıplıyorum

giyeceğiniz kıyafetleri,alacağınız tepkileri düşünün,bir de hareketli müzik ohh miss , daha ne olsun...

ben spora başlamadan önce de bu kadar enerjiyi nerden buluyorsun,ne yiyip ne içiyorsun diyorlardı arkadaşlar,şimdi iyice delirdim

Zeyasss slm tanıyorum sanki seni
Evet canım daha önce 17den sonra yemeyerek zayiflama topiginde beraberdik. Hamile kalmıştım diyeti birakmistim şimdi tekrar sil baştan basliyorum...
Tamamdır canım çok heveslendim inş bendede aynı şekilde işe yarar.

AA evet şimdi hatırladım nasılsın cnm bebegin nasıl

AA evet şimdi hatırladım nasılsın cnm bebegin nasıl
İyiyim çok şükür bitek siskoyum onun haricinde herşey yolunda tekrar senin olduğun kiloları görebilmek şuan tek hayalim inş olacak bir ay oldu başlayalı 84.5 ile başlamıştım. 80.4 kilo devam ediyorum

elizz0006 süpersin bende hastalıkdan dolayı ara vermiştim spora hastalık dediysem ciddi bişey değil grıp nezle işte.

Spor yapınca insan gerçekten daha mutlu daha enerjik hissediyor bu arada iştahıda düzene sokuyor.

Az kaldı bugün oruç günüö 518 kaloriyle tamamlayacam inşallah

Sabah 2 bardak limonlu su 1 wasa ekmek bir dilim tavuk göğsü salamı bir badak ev tapımı juıce 1 havuç + 1/2 mango + 1 parca zencefil

İkindi bir bardak nescafe li sicak yağsız süt bir parca bittt çikolata 10 gr + 80 gr pomello meyvesi

Akşam bir tapak zeytinyağı patlıcan 100 gr kadar az yağlı yoğurt 1/2 dilim kepekli ekmek

Toplam 518 kalori

bu hafta ayca kaya ve selahattin dönmez youtube ladım. Sağlıklı Yaşam hakkında güzel bilgilendirmeleri var..
Hepsini bir anda yapamam ama kendim için 3 şey seçtim bu ay uygulayıp alışkanlık halıne getirecem.

1. Sabah 6 uyanmak ve güne iki pardak oda sıcaklığunda limonlu su ( limon birkaç damla)

2. İkindin bir ara öğün. Akşam kaçamağımı engellemesi için

3. Akşam yemeğinde Her zaman zepze yemeği veya çorbası bulunduracam.

Bixim adam zepzeyi yemek olarak sevmez bakalım benim bu yeni kararıma ne diyecek

Ben sabah sisemin içine ince 1 dilim limon atiyorum tüm gün içine su koyuyorum. Lezzetli bir tadı oluyor içimi de kolay. Bu arada benim eşim de etcilerden bu aralar ses çıkarmıyor destek olmak adına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…