5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Sen bu 1,5 kiliya çok taktın sanki cm olarak ölçtün mü kendini? Belki ordan inçelmişsindir

Sen bu 1,5 kiliya çok taktın sanki cm olarak ölçtün mü kendini? Belki ordan inçelmişsindir

canım aslında takmazdım da 2 hafta oldu başlayalı devamlı başa dönmek psikolojimi çok etkiledi

oruç günlerinden sonra tartılıyorum...
bi 67 oluyorum bi 69, bi 67 bi 69 o yüzden hiç yol alamıyorum gibi geldi

artık 66.9 u görsem razı olacağım o derece yani

en son 67.7ydim bakalım spora da başladım inş. inişe geçerim artıkkkkk

hedefimi de gerçekçi yaptım artık hedefim 59 , 5lli rakamları ucundan göreyim göbek atacağım

hedefimi de gerçekçi yaptım artık hedefim 59 , 5lli rakamları ucundan göreyim göbek atacağım
Sende bu azim oldukca görürsün geçen bir yazını okudum yeme günlerini 1200 kalori ile sınırlamayı düşünüyormuşsun. Umarım bu düşünceden vazgecmişsindir.. Sadece kendine zarar vwrirsşn metopolizmanı bozardın benden söylemesi... Hem sen demiyormuydun 4 ay deneyeceğim diye daha 4 hafta geçmeden diyeti sorguluyorsun

canım haklısın yerden göğe kadar ama yol alamayınca ne yapacağımı şaşırmıştım bari dedim böyle yapayım

düşük kaloriye alıştırırsam bünyemi o da kendini kasar biliyorum ama tartıda yüksek rakam görünce böyle oluyorum...

son durum ne yapacağımı bilmiyorum

sadece haftada 4 gün spora gideceğim onu biliyorum , onun dışında salı-perşembe-cumartesi oruç mu yapsam ki yine , bilemedim

Günaydın kızlar
Bugun oruç günüm inş güzel geçer. İki saatten fazla oldu uyanali şimdilik iyiyim
Gecen cuma başlamıştım tam 1 hafta oldu. İki oruç günü yaptım sonuç yarım kilo
Benim gibi bir tiroid hastası için çok iyi rakam. Böyle giderse her ay iki kilo gider heralde. Az olsun öz olsun

Gunaydin ben hala hastayim ve gucsuzum toparlanana kadar 500 yapmamaya karar verdim serbest gunlere devam ama farkettim ki eskisi kadar abartmiyorum.

Bence sen bana güven relax ol gün orucunu yap tamamdır bide verdiğin kiloyu korumak var en önemlisi. Düşük kalorili diyetlerde daha çok kas kaybı yaşıyorsun. Unutma

Günaydın canım bugün benimde oruç günüm.. İnşallah güzel geçer ikimiz içinde

Gunaydin ben hala hastayim ve gucsuzum toparlanana kadar 500 yapmamaya karar verdim serbest gunlere devam ama farkettim ki eskisi kadar abartmiyorum.
Günaydın geçmiş olsun canısı. Doğru düşünmüşsün hastayken bedeni fazla zorlamanın bir anlamı yok. Zaten insanın boğazı ağrıyorken canı bişey istemez ki bol bol sıcak birşeyler iç

selam kızlar ben yine bu yönteme geri döndüm başka bişey yapmayacağım 3 gün oruç 4 gün spor yeme günlerimde de canım ne çekerse yiyeceğim,eziyet çekmek yok ,yılmak yok,güzelay ve güel arkadaşlarla zayıflamak var

Ha şöyle kendin ol rahatla arkadaşım. Senin içinde endişelenmeyelim

günaydın can kızlar

bugün oruç günüm şekersiz kahve içiyorum

birkaç günlük ayrılıktan sonra bugün zorlanmam inşallah...

gün içindeki planım, bol su+yeşil çay+çorba akşam da salata ve çorba tabi 500ü geçmeden

Ben hala hastayım sinuslerim acaip ağrı yapıyor. Basım parlayacak gibi sanki. Istahim yok ama çok meyve yiyorum bakalım yarın a daha iyi olmayı planliyorum. Sabah kendimi iyi hissedersem 500 le baslayacagim.

Ben hala hastayım sinuslerim acaip ağrı yapıyor. Basım parlayacak gibi sanki. Istahim yok ama çok meyve yiyorum bakalım yarın a daha iyi olmayı planliyorum. Sabah kendimi iyi hissedersem 500 le baslayacagim.

çok geçmişler olsun canım

önce sağlık,sonra diyet

ben de bugün oruç yaptım ama 500ü biraz geçti 550 civarı bişey oldu sanırım

bakalım yarın sonuç ne olacak tartıda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…