5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Bugün serbest gün yapacağım yarın içinde güzel bir plan yapmayı düşünüyorum. En azından yediklerimin de sağlıklı olmasi gerekiyor. Gerçi yarın alışveriş mağzasinda calisacagim çok fazla lezzetli şeyler olacak tehlike çanları benim için çalıyor resmen. Bugün oruç yapıp yarın mi serbest olsam bilemedim şimdi. En iyisi yarın oruç olmak o kata hiç uğramam:işsiz:

Dün moralim bozulunca tabletle uyuyakalmisim. Aynaya baktığımda yine kendimi zayıf görmeye başladım sanki 50 kiloyum. Sanırım bu duygu beni zayıf düşürdü. Hala karın kaslarım titriyor. Ben anlayamadim bu işi 15 dakika egzersizden sonra hala kas titrer mi hala titriyor. Sadece karnımi etkiledi sanırım.

Ben acaba mezro ile ne zaman tekrar ölcsem
Ben her hafta ölçüyorum. Her ölçüldüğümde kendimi incelmiş görüyorum

Hemen belli oluyor mu ben 1 ay bekleyecegimi dusundum o zaman bu hafta spor kocum mezro ile olcecek. Onunla karsilastiririm ne de olsa artik spor kocum var cok havaliyim :KK76:

Eski ölçüler

Bel 115
göbek 122
basen 110

11.02.2017 ölçüleri

Bel 107
Göbek 117
Basın 110

Basenimin küçülmedigine sevindim bu halini seviyorum eskiden tahta gibiydi. Dümdüz. Bu halini seviyorum kivrimlarimi :KK76:

31.01.2017 tarihli amacım düz bir karın hedef bu yönde bide ölçümlerde obez çıkmayı bırakmak

aradaki fark çok iyi inş. hedefimize ulaşacağız :KK5:

benim adetimin 2.günü çok acıktım başım ağrıyor ama pes etmek yok tartıda istediğimiz rakamı görmeden bırakmak yok :KK6::-)

tumblr_n6ichfwRZA1s3a9q6o1_500.jpg

Hedefim bu kiloya düşmek ve böyle bir karın çok mu şey istedim bilmiyorum agustos a kadar umudum var sonra ödül olarak tatile gidecegim

tabi ki de olur benim de kendime koyduğum hedef olarak resimlerim var ve insan baktıkça motive oluyor bu yaz o zaman bizim yazımız olacak çakıl :21::cool::KK66:

benim de 55 civarı olmam lazım başarıya ulaşmak için ama olur neden olmasın 4 ay süremiz var her ay 3 kg vermek niyetim:rapci::KK59:

tabi ki de olur benim de kendime koyduğum hedef olarak resimlerim var ve insan baktıkça motive oluyor bu yaz o zaman bizim yazımız olacak çakıl :21::cool::KK66:

benim de 55 civarı olmam lazım başarıya ulaşmak için ama olur neden olmasın 4 ay süremiz var her ay 3 kg vermek niyetim:rapci::KK59:
Anlaştık bu yaz bizim yazımız olsun bekleyin kumsalları deniz ve partiler biz geliyozzzzz

Kizlar hepinize mutlu hafta sonları
Kusurabakmayın uğrayamadım
Babam trafik kazası geçirdi. Şuan yoğun bakımda. Ben almanya'da yaşıyorum. Ailem Türkiye'de. Belki türkiye ye geleceğim kardeşlerimden haber bekliyorum. Bir süre uğrayamam buraya

Benim diyetimle karşılaştırıcam da ama şu da kanıtlanmıştır ki daha çok kilosu olanlar daha çok Ve daha çabuk veriyo
Ben de şimdi daha çok olsam üçer beşer gider kilolar tüm dünyada böyle
Ama şimdi on kilo fazla varsa her tartıda üç verilmez

Babam trafik kazası geçirdi. Şuan yoğun bakımda. Ben almanya'da yaşıyorum. Ailem Türkiye'de. Belki türkiye ye geleceğim kardeşlerimden haber bekliyorum. Bir süre uğrayamam buraya
Çok geçmiş olsun
Allah acil şifalar versin inşallah

Çok geçmiş olsun tez zamanda iyilesmesini dilerim.

Benim diyetimle karşılaştırıcam da ama şu da kanıtlanmıştır ki daha çok kilosu olanlar daha çok Ve daha çabuk veriyo
Ben de şimdi daha çok olsam üçer beşer gider kilolar tüm dünyada böyle
Ama şimdi on kilo fazla varsa her tartıda üç verilmez
1 ayda kilonun % 4unu verebilirsin ne yaparsan yap. O nedenle çok kilosu olan daha çok veriyor zamanla kilo vermem azalacak .Spor olmadan veremez hale geleceğim. Şuan sorum 25 dakika max 45 dakika . Kilo gidince bu sabah akşam veya yürüyüşle destekleyecek. Mecburen

X