5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

kızlar bugün tartılığımda -100 vermiştim ya az değil aslında çünkü adet günüm çok yaklaştı bugün yarın bekliyorum o açıdan adet bitsin tartıda daha çok eksileceğim bence :KK66:
bugün yeme günüm acayip yiyorum ya insan inanamıyor bunca yedikten sonra zayıflıyoruz :KK73:
çok mutluyum:KK37::KK37:

Merhaba
Ben de 2.2 verdim ve cok rahat veriyorum ve buzurlu oluyorum kacamak yapmak eskisi gibi zorlamiyor hatta canim istemiyor. 500 kalori almaya alosinca vucut kendi otomatik duruyor.

Merhaba
Ben de 2.2 verdim ve cok rahat veriyorum ve buzurlu oluyorum kacamak yapmak eskisi gibi zorlamiyor hatta canim istemiyor. 500 kalori almaya alosinca vucut kendi otomatik duruyor.
Kaç gün de verdiniz 2.2 kiloyu.hafta da kac defa oruç günü yapiyorsunuz

2 hafta oldu sanirim ama 3 gündür kilo sabit. Hala 92.8 im bugün 590 kalori almışım yanlış hesap.

2 hafta oldu sanirim ama 3 gündür kilo sabit. Hala 92.8 im bugün 590 kalori almışım yanlış hesap.
Kalorileri nasıl hesaplıyor sunuz.hangi sayfadan.birgün luk ornek menü yazabilir misiniz 500 kalorilik

Bugün yanlış hesap yaptım 90 kalori fazla aldım program indirdim ona göre hesapliyorum.

Ben sabahları birsey yemiyorum alışkanlık.

10 da Türk Kahvesi içiyorum

Öğlen karnabahar Pizzasi yedim yanına yarım simit çay

Saat 5 gibi geri kalan simidi yedim yanına zero

7 de Sucuklu yumurta yedim yanına 30 gr ekmek beyaz ekmek.

Toplam 590 kalori oldu sucuk koymadan yeseydim daha iyi olacaktı.

Ya da simit yerine ekmek yesem daha iyi olacaktı yanlış hesap.

Canım çok muz istedi bugün acaba muz yesem serbest güne mi çeviren bugünü yarın mi oruç günü olsa emin olamadım şimdi ne dersiniz.

Bugün yanlış hesap yaptım 90 kalori fazla aldım program indirdim ona göre hesapliyorum.

Ben sabahları birsey yemiyorum alışkanlık.

10 da Türk Kahvesi içiyorum

Öğlen karnabahar Pizzasi yedim yanına yarım simit çay

Saat 5 gibi geri kalan simidi yedim yanına zero

7 de Sucuklu yumurta yedim yanına 30 gr ekmek beyaz ekmek.

Toplam 590 kalori oldu sucuk koymadan yeseydim daha iyi olacaktı.

Ya da simit yerine ekmek yesem daha iyi olacaktı yanlış hesap.
90 kalori den bisey olmaz galiba
Teşekkür ederim menü için
Bunlarla bütün gün zorlanmiyormusunuz.
Hangi programı kullanıyorsunuz
Ayyy ne çok şey sordum

Sor tabi sıkıntı olmaz sonuçta birlikte kilo vereceğiz telefonunda s health programı var. Yemeden yazıyorum bakıyorum sonra yiyorum. Önce yersem bugünkü gibi fazla yemiş olabiliyorum. Gün boyu sıcak şeyler içiyorum ve düşük kalorili yiyecekler arıyorum. Karnabahar Pizzasi gerçekten güzeldi. Karnabahar kisiri da öyle. 4:3 yapıyorum.

Sor tabi sıkıntı olmaz sonuçta birlikte kilo vereceğiz telefonunda s health programı var. Yemeden yazıyorum bakıyorum sonra yiyorum. Önce yersem bugünkü gibi fazla yemiş olabiliyorum. Gün boyu sıcak şeyler içiyorum ve düşük kalorili yiyecekler arıyorum. Karnabahar Pizzasi gerçekten güzeldi. Karnabahar kisiri da öyle. 4:3 yapıyorum.
Tesekkurler bilgilendirdiğiniz için.
Ben 56.5 kiloyum.50 olmak istiyorum. Uzun zamandır diyet yapıyorum. O yüzden artık zor kilo verebiliyorum.inşallah bende verebilirim.ben de haftada 3 gün yapmak istiyorum

Ben bugun biraz daha yiyeceğim yarın yine oruç yaparım. Muz gözümün önünde dönüyor resmen :kk77:

Bu arada gittim muzdan 1 tane issirdim ve vazgeçtim. Bu inanılmaz bir duygu çünkü normalde ben o müze Usenet doğar üstüne çikolata sosu döker ve fıstık serpistirir. 2 tane müze yer bitirirdim.

Olur diğer arkadaşlar da sanırım oruç daha kimse gelmedi ama birazdan yazarlar

Bu arada gittim muzdan 1 tane issirdim ve vazgeçtim. Bu inanılmaz bir duygu çünkü normalde ben o müze Usenet doğar üstüne çikolata sosu döker ve fıstık serpistirir. 2 tane müze yer bitirirdim.
İşte bu arkadaşım. 90 kalori bozmaz sen devam et ne güzel bir lokma alop negsini.ldürebiliyorsun

X