5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Dün fit to fat to fit de karnabahar ekmeğinden bahsettiler. Acaba Nasıl birşey görüntüsü çok guzeldi köftenin yanında ekmeğin yerine birseyler koymalıyım. Bir oturusta 1 tane yeme potansiyelim var

Tabi ki iddia gibi olmuyo şuan oruç günümde az yerim die öbür günler de ayı gibi yedim gitti dört gün ve zayıflama falan yok acaba bu diyetle zayıflayamıyorum mu ben anlamadım 1 kilo falan almışım ben zayıflarken haftada iki gün 500 yapmadım ki biliosun hergün ortalama 1000 yaptım riske girmiyim demiştim yaa

Ye
63.100 düm bi kilo falan aldım neyse almadım say hedefim 55 eskiden olduğu gibi... bişey yemedim tamam şimdiye kadar motive oldum gibi sanki ben de evdeyim iki gün...

Ben 12 de uyandım bakalım bugün iyi geçer gibime geliyo günü yarılar gibi oldum

Birlikte yapacağız ben sabahtan beri 3 müzik eşliğinde dans ederek etrafı topladım dans ettim şimdi kahvaltı yapıyorum. 2 yumurta 1 sandviç kepekli maydanoz ve 1 tane biber

Birlikte yapacağız ben sabahtan beri 3 müzik eşliğinde dans ederek etrafı topladım dans ettim şimdi kahvaltı yapıyorum. Eki Görüntüle 1948546 2 yumurta 1 sandviç kepekli maydanoz ve 1 tane biber

Afiyet olsun süpersin ben bir koşuşturmaca devam ediyorum sabah 1 saat sporumu yaptim eve geldim evi temizleyip toparladim bacim gelecekte misafirliğe şimdide doktorda sira bekliyorum bir a y önce oğlumu sünnet ettirnistim kontrole getirdim. Öyle canim idte idare edin beni :)

Kolay gelsin ... fat secret i indirdim ordan kalori hesabı yapıyorum artık daha kolay ve daha iyi sanki hesabı. Telefondaki program 305 hesapları dediklerimi fat secret 208 bu arada 2. Yumurtayı yiyemedim kaldı.

Yarın unutturmayin bugün canım Yoğurtlu makarna ve meyhane pilavı istedi yarın yerim. Serbest günlerde unutuyorum ne istemişti diye

Ben 12 de uyandım bakalım bugün iyi geçer gibime geliyo günü yarılar gibi oldum

Ses ver ne durumdasin nasıl bir yol izleyeceksin zayiflarken kilo az 16:8 i yapabilirsin aslında onda çok kısıtlama yok hem de 1 öğün eksik olduğu için belki kolay olur. Spor yapman gerekecek ya da bol hareket

Ses ver ne durumdasin nasıl bir yol izleyeceksin zayiflarken kilo az 16:8 i yapabilirsin aslında onda çok kısıtlama yok hem de 1 öğün eksik olduğu için belki kolay olur. Spor yapman gerekecek ya da bol hareket
1495 kalorideyim şuan karnım çok tok arkadaşım kahve içmeye gelecek Türk kahvesi içeriz sade zaten kalori yok ve pastadan bi dilim kalmıştı ona vericem didiyle yer bugünü 1495 el kapatıcam gibime gelio doydum çünkü dans ediom ben sırf kalorim gitsin die bulaşık yıkıyorum

4 şubat cumartesi
Kahvaltı 14:10
Bir kaşarlı omlet 240
2 siyah Zeytin 8
5 adet Muratbey burgu peynir 200
Bir küçük kase marul 8
Yarım paket Eti form 84
Bir çorba kaşığı bal parmak bal 30
Ara 16:10
2 dilim orta kalınlıkta kestaneli pasta 587
Yarım bardak didi 41
Akşam 18:35
16 kaşık mercimek çorbası 91
9 kaşık ev yoğurdu 115
4 kaşık sade bulgur pilavı 91
Toplam kalori 1495

Ekstralar ise şöyle
Su şuan sekiz ama hedefim 15
1 yeşil çay ama yatmadan bir tane daha içicem
İki bardak yarımşar limon sıkılmış ılık su
15 dakika duş
10 dakika artı beş dakika da sonradan bulaşık yıkadım (makina var sırf kalori yakmak amaçlı)
35 dakika mutfak işleri (aralıksız olduğu için sayıyorum)
Sade türk kahvesi arkadaşım gelince içicem
Dans edicem ama on dakikadan fazla edemem
En son durumu son haliyle ajandama yazıorum havada kalmıyor

Çok güzel dans etmek de seni rahatlatır. Ben 45 dakika bisiklet sordum iyi geldi

Teşekkür ederim iyiki tanismisim sizinle bu diet tam benlik . Yarın meyhane pilavı mi yesem makarna mi karar veremiyorum hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…