5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Insanlar ayda kilolarını % 4 u kadarını kaybedebilirler. Kilon az olduğu için daha sabırlı olman gerekiyor. O kadar bile alışkanlık. Yemenin sonu yok

Insanlar ayda kilolarını % 4 u kadarını kaybedebilirler. Kilon az olduğu için daha sabırlı olman gerekiyor. O kadar bile alışkanlık. Yemenin sonu yok
Evet zaten çok kilolular daha çabuk verio baksana herkes hedef kilo rakamını görsellerden bakıp avatara kaydetsin

Ben suan Michelin lastikleri gibi olduğum için henüz hedef kilo çooook uzakta ama 4 hedef belirledim.
Hedef 1 90
Hedef 2 80
Hedef 3 70
Hedef 4 60

Ama gerçek hedef 50

Çooook çalışmam gerek cooook

P
Ben suan Michelin lastikleri gibi olduğum için henüz hedef kilo çooook uzakta ama 4 hedef belirledim.
Hedef 1 90
Hedef 2 80
Hedef 3 70
Hedef 4 60

Ama gerçek hedef 50

Çooook çalışmam gerek cooook
peki şuanki kilon ve boyun kaç
Evet çok çalışman lazım ama olsun beşer onar verirsin
Kaç günde kaç verdin peki

Bi de bu kadar kilo olmanın sebebi yemek yemen mi abur cubur mu genetik mi yoksa ilaçlar veya serum mu çünkü baksana isteyince Boğaz'ını tutabiliosun

Bölüm 1.63 suan ki kilo 63.6

Benimki meslek kaynaklı kilo alma . Çok hareketli bir hayattan çok hareketsiz bir hayata geçtim. Eskiden yesem de kilo almıyorum hareketli olduğum için günde 4 saat dans ederdim plates yapardım yüzerdim. Sonra ise girdim. Günde 12 saat oturarak calismaya ve geç saate eve gelince aburcubura alistim. Sonra kola bağımlılığı geldi arkasindan. Önceleri önemsemedim 3_5 kilo aldım nasılsa veririm dedim. Hiç diet yapmayan biri kilo vermenin zor olduğunu bilmez . Sonra evlendim. Eşimle yemek yiyen beraber diye gece 9 da yemek yemeler takip etti. 70 den sonrası çok hızlı geldi. O kısmı ben de anlamadim tartılmayi birakmistim. Ama aynada hala kendimi eskisi gibi zayıf görüyordum. Bir gün bir arkadaşım benim haberim olmadan bir foto mu çekti bana gönderdi. Gördüğüm fotoya bakamadım bu benim aynada gördüğüm kişi değildi. 3 gün kendime gelemedim o dönem diet yaptım 80 e kadar indim o benim ilk basarim oldu. Sonra is yerinde stres arttı yoğunluk yine geç çıkmalar vs sonra kendini bitki hissetmeler ve bu haldeyim. Dipten yukarı doğru çıkıyorum

Ama 2.kez kilo almamda ana etken stres ve yalnızlık oldu. Kilo almak seni herkesten uzaklastiriyor. Insanlardan kaciyorsun. Ailem, çevrem, dostlarım başka sehirde 10 yıldır alışamadım ne donebiliyorum ne kalabiliyorum. Yani anlayacağın çooook uzun hikaye

Amlı
Ama 2.kez kilo almamda ana etken stres ve yalnızlık oldu. Kilo almak seni herkesten uzaklastiriyor. Insanlardan kaciyorsun. Ailem, çevrem, dostlarım başka sehirde 10 yıldır alışamadım ne donebiliyorum ne kalabiliyorum. Yani anlayacağın çooook uzun hikaye
anlıyorum zor günler geçirmişsin kola tek başına bile yetlyo kilo almaya.... ben de başka şehre alıştım önceden baya hareket miymişsin .... ben şunu anlamadım hem diyosun ilk hedef 90 sonra 80 sonra 60 hem de diosun ki şuan boyum 1.63 şuanki kilo 63.6 bu ne demek

Hala her tatilde gider uzun uzun ailemi arkadaşlarımı görüyorum o bağ hiç kopmadi. Belki de bu sebeple bu şehirde kök salamiyorum hep dönecek gibi

Ben
Hala her tatilde gider uzun uzun ailemi arkadaşlarımı görüyorum o bağ hiç kopmadi. Belki de bu sebeple bu şehirde kök salamiyorum hep dönecek gibi
ben de İstanbul'u özledim aslında ama orda işten eve yürüyerek gelip gidemem sıkıldım aslında

X