5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Bugun ogle yemeginde arkadaslarla gittim yemek yemedim ama cok keyifli sohbet oldu daha mutlu oldum. Yemek yemekten genelde hep sohbeti kacirirdim. Keyif yemek de degil sohbette ben bu isi sevdim

Günün ilk Menüsü toplan 112 kalori
bir dilim gevrek ekmek
2 dilim hindi salami
Çeyrek avokado
Yarım havuç ince dilimler halinde
Su ve kahve :)

Tesekkur ederim ☺ kilo verirken hersey keyifli oluyor ben duraksadigimda birakmamaliyim . Bugin yogunluktan 3 mandalina 2 cikolata kapli eti form yiyebildim toplam o bile 212 yazdi daha isteyim aksama bakalim

Tesekkur ederim ☺ kilo verirken hersey keyifli oluyor ben duraksadigimda birakmamaliyim . Bugin yogunluktan 3 mandalina 2 cikolata kapli eti form yiyebildim toplam o bile 212 yazdi daha isteyim aksama bakalim

Kolay gelsin.. Ben böyle resim Paylaşıyorum ama birnirimize fikir edinmek açısından paylaştım. Sende 280 kaloriye çok güzel lezzetler ayarlıyabilirsin :)

Anlaştık fotolar harika görünüyor kesinlikle tüm fikirlere açıgim. Ben de gidip yumurta haslayim bu saatte anca bunu yerim

bu da benim akşam yemeğim henüz kalorisi hesaplayamadim 30 gram kepek ekmeği 1 yumurta 6 dal roka 3 dal maydanoz 1 tane domates

Harika arkadaşlar ben de yarın 500 cal ama bugün yedim hatta pasta bile o ikiye ayrılmış tabağın şekli çok güzel iki bölmeli

Şimdi 4 e 3 mu yapıyoruz. 80 e düşüncemi 70 e dusuncemi 5 e 2 ye gecsem. 2 kilo verince bi hevesli sanki sevindirik oldum

1 şubat Çarşamba beş yüz kalori günüm
Kahvaltı iki kutu activia orman meyveli 205
Öğle haşlanmış patates küçük 70
1 premium ekmek 72
5 kaşık ev yoğurdu pul biberle 63
Akşam mevsim salata ve 22 kaşık ayranlı çorbA 210
Ekstralar
Hareket yok
Su 14 bardak
1 yeşil çay
1 ada çayı
Toplamda 635 kalori (beşyüzü geçtim neyse açıklama yapmıcam bundan sonra şartlar buna iZin verdi sağlık olsun)

İki şubat perşembe yeme günüm
Kahvaltı yapamadım
11:25 ev tatlısı susamlı adını unuttum 100 sayıyom kafadan attım
Öğle 12 25
İki premium 144
İki kivi 126
İki muz 146
6 adet burgu peynir 240
Akşam 19:00
Bir dilim premium zeytinyağlı kekikli kızarttım gerçi öğlen de öyleydi 72
Bir kase buğdaylı ayranlı çorba 200
3 adet biftek 214
7 çorba kaşığı sade bulgur pilavı 160
Mevsim salata 14
Pastanın bi dilimini hemen yemeğin üstüne diğer ikisini tam anımsayamamakla toplamda 3 dilim kestaneli pasta 881
Kıtır uno 65
Bi bardak didi 75
Ellerim yoruldu Toplam kalori 2.442
Ekstralar
Hareket yok
Su da çok az 7 bardak
2 ada çayı
1 yeşil çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…