5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Aynen ben de bağımlıyım ama alışıyorum

Ben yemek yeme bagimlisiyim diyodum boyle olunca strese girmedim. Bugun yemeklere saldiririm sandim ama saldirmadim henuz canim bisey istemedi. Makarna manti ekmek benim zayif noktam dietimi sabote eder hep. Bu aksam domatesli biberli makarna yapim ozaman gonul rahatligiyla

Normaldir. Oruc insanin iştahını kesiyor, tamak tadını değiştiriyor. Suan tatlıyı canım çekiyor ama çok yiyemiyorum. Şeker baskın geliyor az bişey yetiyor

Ben kendimi az yedim sanıyordum ama program yine 1357 kalori hesapladi ben normalde kaç kalori alıyordum acaba ? Zayıflamak gerçekten zor çok çalışmam lazım çooook

Selam baksana buğdaylı yoğurt çorbası 22 yemek kaşığı sence kaç kalori ama buğdaylı olcak

Ben kendimi az yedim sanıyordum ama program yine 1357 kalori hesapladi ben normalde kaç kalori alıyordum acaba ? Zayıflamak gerçekten zor çok çalışmam lazım çooook

1357 çok az dikkat et kendine sonra beden ac kaldım diye metabolizma ysvas çalıştırmasın?

Ben saydığım günler 2500 3000 kalori buluyor en az. Baktım canım sıkılıyor artık saymayıda bıraktım.

Eğer bu diyet benim yaşam tarzım olacaksa. Basit olacak kuralı az olacak, sürekli yemek diyet düşünmeyecem. Ailw ve sosyal hayatımı etkilemiyecek

Hedef olarak kendime ayda en az 3 kilo vermek ve bir beden düşmek olarak belirledim. Bence ben bu şekilde hedefime ulaşırım. Hamile kalmadan önce ulaştım başardım. Bu sefer yine ulaşırım. O yüzden bu diyete ekstra kural koyarak zorlaştırmak istemiyorum. Mesela karbonhidrat kısıtlamak, proteini artıkmak gibi yada yeme günlerimde kalori saymak gibi.

Hedefime ulaşıncada koruma programına geçeçem. Haftada 3 gün 1000 kalorilik oruç diyeti diğer günler serbest. İnşallah boylelikle şişmanlığa ömür boyu veda etmiş olacağım :)

Doğru diyoshn valla basit olmasa ben de seçmem bi zahmet haftada iki gün tutalım boğazımızı ne güzel vermişsşn aynen hedefine ulaşıp korumaya geçersin

Buğ
buğday çorbasını sana sormak istedimyanlış alıntı yapmadıysam

Gunaydin dogru soyluyorsunuz cok kasmadan ilerlemek en guzeli ben sadece cok yedigimi gordum kontrollu olim dedim ama stres yapti

Günaydınız bugün kim oruç güne hazır ben hszırım. İlk 100 calorilik atıştımslığım 14-15 den sonra olacak akşam menüm de saat 17-18 gibi düşünüyorum.

Günaydınız bugün kim oruç güne hazır ben hszırım. İlk 100 calorilik atıştımslığım 14-15 den sonra olacak akşam menüm de saat 17-18 gibi düşünüyorum.
Günaydın iyi ne güzel ben oruç da diilim cuma düşünüyorum ayy yarın yani

Ben oruc gunum ve sabah limonlu su ictim altin basak hazir mandalinam tamam aksam a allah kerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…