5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Demin dans ederken tartılıp durdum hadi gitsin gitsin derken 60 dakika orta tempolu (5-10 dakıkası kolbastı) dans ettim ve 400 gram gitti şişkinlik yani 63:400 üm şuan yarın sabah 63:300 olmama 100 gram kaldı yarın erken kalkıp deli demeyin ama 30 dakika dans etmeliyim şişip fazla çıkmak istemiyorum bu bana ders olsun inşallah kazanıyorum sevinçliyim şuan aslında ama yarın. İnşallah tartı ve iddia günüm bi arada 63:300 dicem ve bu hareketi yapıcam :sampiyon:[/QUOTE]

Demin dans ederken tartılıp durdum hadi gitsin gitsin derken 60 dakika orta tempolu (5-10 dakıkası kolbastı) dans ettim ve 400 gram gitti şişkinlik yani 63:400 üm şuan yarın sabah 63:300 olmama 100 gram kaldı yarın erken kalkıp deli demeyin ama 30 dakika dans etmeliyim şişip fazla çıkmak istemiyorum bu bana ders olsun inşallah kazanıyorum sevinçliyim şuan aslında ama yarın. İnşallah tartı ve iddia günüm bi arada 63:300 dicem ve bu hareketi yapıcam :sampiyon:
[/QUOTE]
Seni kocaman kocaman harflerle DELISIN :) hepde tatli deli..

Ben senin yerinde olsaydin işi çoktan mızıkcılığa vurmuş iddiadan vazgeçmiştim.

Ama senin için sirf idfiayi kazanman dua edecem inşallah :)

Merhaba ben de katılmak istiyorum çok güzel kilo veriyorsunuz kıskandım
Tabiki. İnan sende çok kolay bir şekilde verirsin. Eger kendini dsğişime hazır hissediyorsan, birlikte devam edelim. Benim şuan içinoruç gunleri olarak salı perşembe ve pazar günleri uygun. Diğer günlerde istediğimi yiyorum.

İlk bir iki hafta biraz zorlana bilirsin. Beden dişardan enerji almayınca ilk iki hafta bedendeki yağ depolarından enerji elde etmek için alışmadı lazım.. beden onu öğrendimi zorlanmazsın.

Ama senin için sirf idfiayi kazanman dua edecem inşallah :)[/QUOTE]
Sağolll dansa gerek kalmadı 200 gram da fazla verdim günaydınnnn 63.100 :KK76::KK76:

Tabiki. İnan sende çok kolay bir şekilde verirsin. Eger kendini dsğişime hazır hissediyorsan, birlikte devam edelim. Benim şuan içinoruç gunleri olarak salı perşembe ve pazar günleri uygun. Diğer günlerde istediğimi yiyorum.

İlk bir iki hafta biraz zorlana bilirsin. Beden dişardan enerji almayınca ilk iki hafta bedendeki yağ depolarından enerji elde etmek için alışmadı lazım.. beden onu öğrendimi zorlanmazsın.
Allah razı olsunnnn işte bu:sampiyon:

Ama senin için sirf idfiayi kazanman dua edecem inşallah :)
Sağolll dansa gerek kalmadı 200 gram da fazla verdim günaydınnnn 63.100 :KK76::KK76:[/QUOTE]

Ben de basladim ozaman hazirim kilo vermeye henuz birsey yiyemedim is cok yogun bunu firsata cevirecegim. Degisime hazirim.

Ben de basladim ozaman hazirim kilo vermeye henuz birsey yiyemedim is cok yogun bunu firsata cevirecegim. Degisime hazirim.
Tamamdır işte bu :) bencede firsata cevir arkadaşım. Takıldığın bişey olursa sorarsın. Ben bugün niraz yoğunum kızımın doğumgünü için arkadaşları gelecek. Akşama tekrardan yine müsait olurum inşallah

500 kalori aldigimiz gun ne yiycez ben bisey bulamadim ve dayanamayip altinbasakla zero kola aldim bide mandalina simdiden 200 kalori gitti bile

Bu arada ilk defa altinbasakla tum gun durdum demekki insan yemeden durabiliyor ama is yogun olmasa bugun yemek aklima gelirdi kesin.

Hımmm programin hesabina göre 575 kalori aldım. Böyle durumlarda nasıl bir yol ciziyorsunuz

500 kalori aldigimiz gun ne yiycez ben bisey bulamadim ve dayanamayip altinbasakla zero kola aldim bide mandalina simdiden 200 kalori gitti bile
Hımmm programin hesabina göre 575 kalori aldım. Böyle durumlarda nasıl bir yol ciziyorsunuz
maşallah doymam diye korkana bak :) işk güne göre güzel başlangıç.
Benim günüm de 500 kaloriyi biraz gecti 544le günümü tamamladım :)

Is çok yoğundu anlamadim ama suan midem gurulduyor uyuyamadim sabırla sabah olmasını bekliyorum. Bugün rahatsız olmadım aksine hafif hissettim suan aç olmasam daha da mutlu olurdum sanki

Dün erkenden uyudum yazamadım
08:10 kahvaltı
iki kutu activia orman meyveli 205
13:00 öğle
Bir dilim cheddar peyniri 161
2 dilim premium çok tahıllı 144
1 kutu ton balığı marul ile 135 (biraz süzdüm)
1 muz 73
18:10 akşam
5 kaşık ev yoğurdu 64
3 dilim çok tahıllı 216
Ton balığı 135
1 orta boy patates 70
1 cheddar 161
2 muz 146
Ekstra yok toplam 1.510 calori

X