5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Gercekten be cooook mutlu uyandim bugun abartmadan istedigimi yiyorum dimi normal dietlerde bana 1400 kalori veriyorlardi bu civarda birseyler yiyecegim abartirsam 1600 olur

Gercekten be cooook mutlu uyandim bugun abartmadan istedigimi yiyorum dimi normal dietlerde bana 1400 kalori veriyorlardi bu civarda birseyler yiyecegim abartirsam 1600 olur
Canım yaaa bugün kalori düşü müşünmüyorsun. Canın ne çekiyorsa onu yiyeceksin.gerçek diyorum kalori diyet miyet düşünmeyeceksin.

Bir oruç günü daha atlattım tartım 85.0 gösterdi. Pazartesi gününe göre 300 gr fazla. Ama önemli deyil. Beden yapar böyle 300 gr eksik 500 gr fazla.

Bunu yazıyorum çünkü diyeti uygulayanlarda kafasına takmasın.
Öyle birşey fark ettim ki kilo olarak az verdiğim haftalar cm olarak çok inceldiğim hafta oluyor. Ve sonuç olarak herşekilde veriyorum yani

Bugün yeme günüm. Misafirlerimi bugüne ayarlayarak çağırdım.
Akşama pileli ratli kudır ve patatesli börek yapacağım. Görüldüğü gibi bugün kesinlikle diyet düşünemem :)

Bugün yeme günüm. Misafirlerimi bugüne ayarlayarak çağırdım.
Akşama pileli tatlı, kısır ve patatesli börek yapacağım. Görüldüğü gibi bugün kesinlikle diyet düşünemem :)

Oruç günlerinde sadece 500 kalorilik yiyebiliyorsun 1-2 öğüne bölecek şekilde.
Kalorisiz içeçekler serbest su, çay, kahve, diyet içecekler falan kalorisi 0 olacak.

İlk iki hafta zor olsada daha sonra kolay geçiyor. Hatta öyle oluyorsun ki oruç günlerini iple çekiyorsun. Çünkü açlıktan ayrı bir rahatlık hissediyorsun.

hımmm bana uyar gibi aslında çünkü bazen cidden çok az yiyorum
takipteyim sizi

menülerinize biraz bakayım ama ben yasaklı hiç birşeyde yemiyorum bildiign diyet modu
Kendini nasıl iyi mutlu hissediyorsan.
Bende yasaklı hiçbirşey yemiyorum. Çünkü bende yasak yok.
Çok pis boğazım var olurda kendi kendime karar verip bişeyi yasaklarsam kısarsam canım inadına onu istiyor çekiyor :)

bende karbonhidrat bagımlısıyım çok seviyorum
o yüzden kesiyorum hiç yemiyorum
denge yok bend ya hep ya hiççiyim ben

Aynen ama abur cubur hariç benim şuan

Ben yemek yeme bagimlisiyim diyodum boyle olunca strese girmedim. Bugun yemeklere saldiririm sandim ama saldirmadim henuz canim bisey istemedi. Makarna manti ekmek benim zayif noktam dietimi sabote eder hep. Bu aksam domatesli biberli makarna yapim ozaman gonul rahatligiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…