45 gram hediye

Eşin o parayı takmadan git kendine taşlı güzel bir küpe al ..kolye al bileklik al ..sonra kıyafet üst baş doyasıya harca ne diye biriktiriyorsun böyle bir adama harca gitsin

Dünden beri önce 10 tl arttı bugün de 7 tl daha arttı. Acaba eş hala 45 gram takmakta kararlı mı?

Size yine 7 gr takmıs .
Bizimkinin abisi çeyrek göndermiş karısıyla , kendisi gelmedi bile
Sizinki daha fenaymış bizimkiler geldi güya bide abisiyle samimidir eşim ama bilezik çıkarırken büküldü zaten(durumları gayet iyi bu arada yanlış anlaşılmasın)

Sizinki daha fenaymış bizimkiler geldi güya bide abisiyle samimidir eşim ama bilezik çıkarırken büküldü zaten(durumları gayet iyi bu arada yanlış anlaşılmasın)
Bilezik takmış işte sizede yaranamamış yani kız 7 gr ne misafir gibi.
Konu sahibi bence eşinizle uzaktan falan bir akrabalığım vardır evleneceğim zaman davetiye gönderiyim size kardeş falan çıkarız belki belli mi olur

Benimkiler hele nişanlandıgimiz da küstü sırf taki yapmamak için asil onu düşünün esim abisinin düğününde küçükmüş o zamn bile altin takmış cocugu olmus odasını besigini bebek arabasına kadar almis ise gidip oglu olduğunda hemen takisini yapmış ama bunlar da bize küstü iste

Gözümde canlandı koskoca mazi Sizi o kadar iyi anlıyorum ki.
Daha neler neler borcumuz var esim görevde iste ben ailesiyle kalıyorum bana hediye yollamış iste kaynanam çıldırdı borcunuz var ne gerek var diye laf ediyor kıskançlık bence bi hediyeden ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…