45 gram hediye

Manolyalale

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2018
1.239
866
Merhaba hanımlar
Eşimin erkek kardeşi önümüzdeki hafta evleniyor eşim takı olarak 45 gram bilezik takmak istiyor sebebini sorduğumda ailem bana o kadar aldı sonuçta diyor ( ki ne dertlerle aldılar ) sonucta erkek kardeşi evlenirken bize bir hediye almadı çalışmıyordu diye . Ben hediye almayalım demiyorum ama daha uygun bi altın ya da bilezik yine takalıö diyorum resmen kavga ediyoruz ben senelerdir araba alırız diye biriktiyorum adam hediye edecekmiş. Sizce nasıl davranmam gerekiyor

Merhaba hanımlar
Eşimin erkek kardeşi önümüzdeki hafta evleniyor eşim takı olarak 45 gram bilezik takmak istiyor sebebini sorduğumda ailem bana o kadar aldı sonuçta diyor ( ki ne dertlerle aldılar ) sonucta erkek kardeşi evlenirken bize bir hediye almadı çalışmıyordu diye . Ben hediye almayalım demiyorum ama daha uygun bi altın ya da bilezik yine takalıö diyorum resmen kavga ediyoruz ben senelerdir araba alırız diye biriktiyorum adam hediye edecekmiş. Sizce nasıl davranmam gerekiyor
Kardeş bir bilezik takar yani. 10-13 gr arası yeter. Haklısınız. Ailesini size 45gr hediye ettiyse kardeşine de 45gr hediye etmeli mantıken

İşte bize hediye alanda olmadı normal ailesinin alması gereken bileziği eşim kardeşi takmış gibi davranıyor:l

aralarında 15 yaş var ondan mı acaba
Bilmiyorum ama su zamanda bu kadar acilmaya gerek yok. Normal bir bilezik alip taksin iste. Oldu olacak arabayi alip kardeşine hediye etsin direk

Kardeş bir bilezik takar yani. 10-13 gr arası yeter. Haklısınız. Ailesini size 45gr hediye ettiyse kardeşine de 45gr hediye etmeli mantıken
Ailesinin ne takacağını umursamıyorum . Valla bu zamanda 10 gramda çokta işte o direttikçe tam altın takasım geliyor aslında :) diğer kardeşine de 30 gram taktı bize yarım getirdiler getire getire ki evini döşemesini saymıyorum bile

Eşinize 45 gr altının güncel fiyatını söyleyin ve anne babanın taktıgı takı ebeveyn hediyesidir karşılık verilmesi gerekmez. İçinden gelir 50 gr takar kardeşine durumu olmaz çeyrek götürür. Israrcı olması bu devirde yanlış
Ki bizim ihtiyaçlarımız var ben birikim yapıyorum bi şekilde ilerisi için öyle sanıyormusum daha doğrusu hediyeymiş o

X