41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

günaydın hayırlı cumalar kızlar..bugün kitap severim için okuyacağım cuma saatinde bildirim yaparım

Anladım canım .Buara işten gelir gelmez dua okumaya başlıyorum "Annem fazla okuma psikolojin bozulacak "demişti :) ve 2 gün sonra bu olunca noluyo bana diye düşündüm :)
kuran okumak neden psikoloji bozsun anlamadım ilginç bir düşünce

Canım kanamam başladı doktorumu brkliyom. Okuyamadım yadinleri ben... Akşama çıkarsam inş burdan okurum. Ama cıkamazsam bildirimde yapamazsam okuyamamısımdır
allah yardımcın olsun canım mübarek cum ainş bebişine bişey olmaz dualarımız seninle

bunu ben de görmüştüm :)

Canım kanamam başladı doktorumu brkliyom. Okuyamadım yadinleri ben... Akşama çıkarsam inş burdan okurum. Ama cıkamazsam bildirimde yapamazsam okuyamamısımdır
allah yardımcın olsun canım
benim hamileliğimi yeni öğrendiğimde 10 güne yakın az az kanamam olmuştu
allah nasip etti kucağımıza aldık
inşallah senin de öyle olur rabbim mübarek gün dualarımızı kabul etsin inşallah

Dün bi rüya gördüm kötü müydü güzel miydi anlamadım .

Sabah işe gitmek için uyanıyorum sabah olmuş ama her taraf karanlık, dışarı bakıyorum etraf karanlık .lavaboya gidiyorum elimi yüzümü yıkayayım diye lamba yanmıyor klozetin arkasında bi lamba varmış o (lamba geçerken yanar yanar söner ya öyle yanıyor ) antrenin lambasını yakayım diyorum oda yanmıyor. Bir tane el feneri aldım elime ama onunda ışığı tam aydınlatmıyordu.Allahım hayra çıkarsın .

sabah düşmüş bebiş. değerlerim düştü zaten

sabah düşmüş bebiş. değerlerim düştü zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…