hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

günaydınn kızlarrr okuyan okumayan burda dua kardeşliği yaptığımız herkesten Allah razı olsun...
hepiniz hakkınızı helal edin....
dualarımdasınız Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlarınızı versin.....
listede okuduğum oldu okuyamadığım oldu herkes hakkını helal etsin....
sağlıcakla kalın....

son kalan 6 yı ben okuyorum onun dışında liste tamamlandı sanırım

günaydınn kızlarrr okuyan okumayan burda dua kardeşliği yaptığımız herkesten Allah razı olsun...
hepiniz hakkınızı helal edin....
dualarımdasınız Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlarınızı versin.....
listede okuduğum oldu okuyamadığım oldu herkes hakkını helal etsin....
sağlıcakla kalın....

son kalan 6 yı ben okuyorum onun dışında liste tamamlandı sanırım
Hayir 2 tane daha kaldi henuz bitmedi arkadas gelmezse okur musun onlari

okumak istersen okuyabilirsin nasl istersen haber verirsin ben ona göre okurum kalanını saol
Aksama kadar bekliycem eymen benimkileri gec kalsam da okumayin mutlaka okuycam demisti acikcasi o yuzden acaba gelir mi diyorum ama bilemedim liste daha beklemesin bir an once teslim etmek lazim

Aksama kadar bekliycem eymen benimkileri gec kalsam da okumayin mutlaka okuycam demisti acikcasi o yuzden acaba gelir mi diyorum ama bilemedim liste daha beklemesin bir an once teslim etmek lazim
evet eymen okumuş bile olabilir sadece bildirimde geç kalıyor başka bi grubumuzda var onunla çünkü ben msj atarım şimdi ona döner inşallah akşama kadar

debusi de okumuş şimdi kaldı 6 tane o zaman eymen den haber helmezse 6 yı ben alıyorum ,ondan da haber gelirse kalan 4 oluyor

canım ya kusura bakmayın 2 taneyi okudum...mazeretim bitince okurum demiştim..soğukalgınlığı olunca hapşırıp öksürmekten okuyamadım bu sabah biraz iyi hissedince okudum ...hakkınızı helal edin...:110:
Helal olsun cnm ne demek sen iyi ol cok gecmis olsun sana

X