41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Öyle düsünme canim ya.Sıkıntıkar arka arkaya geldi..Insallah güzel haberlerde arka arkaya gelecek..
ahh ınsallah ne bılım hamıle kalıom ama hıc kendılıgınden olmadı ya ondan oyle hayal gıbı gelıo bana da bak 8 kasımdan berı eengeller cıkıyor hep

şubatta umudum vardı o da kalmadı betülün bebeği düştü gerçekten kötu bır gun

şubatta umudum vardı o da kalmadı betülün bebeği düştü gerçekten kötu bır gun
Benimde hazirandan beri her ay obur aya umutlaniyorum ama yok..Hep bi engel cıkıyo saglik olsun..Subatta bende koruncam martta kismet artik..Betüle bende üzuldüm cok ama rabbim ikincide üzmesin bekletmesin insallah..Sen kolay hamile kaliyosun bu kez de bi kal olcak insallah..

Benimde hazirandan beri her ay obur aya umutlaniyorum ama yok..Hep bi engel cıkıyo saglik olsun..Subatta bende koruncam martta kismet artik..Betüle bende üzuldüm cok ama rabbim ikincide üzmesin bekletmesin insallah..Sen kolay hamile kaliyosun bu kez de bi kal olcak insallah..
işte bak kısmet olmayınca hep bır engel cıkıyor eylulde başladım tedavıye ılk ay olmadı ıkıncı ay kımyasal oldu ekımde kasımda yumurta olmadı aralık es gectı ocakta kıst oldu kıst gıttı derken bu ay da hap ıcerken adet oldum erkenden hadı bakalım hayırlısı :KK43:

Eki Görüntüle 1377365
Kizlar nasil olmus evdeki sepeti yaptim arkadasima bebek sepeti yaptim da icinin daha eksikleri var alcam
cok guze
Eki Görüntüle 1377365
Kizlar nasil olmus evdeki sepeti yaptim arkadasima bebek sepeti yaptim da icinin daha eksikleri var alcam
anammm çok şeker olmuş eline sağlık canım içinde neler var söylermisin ne iyi arkadaşsın öyle bana hiç böyle şeyler yapan olmaz ailem burda değil zaten eşimin ailesininde aklına gelmez hiç sanmam kendi işimi kendim görcem yine ama hediye ayrı ya çok mutlu oalcak inan

ahh ınsallah ne bılım hamıle kalıom ama hıc kendılıgınden olmadı ya ondan oyle hayal gıbı gelıo bana da bak 8 kasımdan berı eengeller cıkıyor hep
niye öyle diyorsun canım benim ilki tedaviyle oldu kaybettim sonra tedavi oldum yine olmadı sonraki ay kendiliğinden oldu hiç beklemiyordum biliyorsun sende rabbimden umut kesme

niye öyle diyorsun canım benim ilki tedaviyle oldu kaybettim sonra tedavi oldum yine olmadı sonraki ay kendiliğinden oldu hiç beklemiyordum biliyorsun sende rabbimden umut kesme
Tabiki ol derse olur umut kesme degil ki cnm Allah herkese nasibini verir ama oyle gokten indirmezki bana d veriyor sukurler olsun ama tedaviler vesile oluyor

Canim sikma canini bende erken olmustum sonraki ay gununde oldum.tedavim olmayacak diye dusunme.druna ulasamiyorsan baska bi dra git istersen adetlisin tedavin gecikmesin

Dedigin gibi heray birsey cikiyor.bende bu ay mantar enfeksiyonu oldum ilacta kullanmadim kendi yontemlerimle halletmeye calisiyorum.

Birde gulucuk fatma dusuk yapanlar soyle bir durum oluyor bel dusuklugu diye birsey var tabi tipta oyle birsey yokta eski kadinlar soyluyor bazi kadinlarda bel dusuklugu oluyormus hamile kalundiginda dusuge neden oluyor.kupa yaptirmak lazimmis

Canim sikma canini bende erken olmustum sonraki ay gununde oldum.tedavim olmayacak diye dusunme.druna ulasamiyorsan baska bi dra git istersen adetlisin tedavin gecikmesin
yok cnm gıttım baska dra sun dk hapını bıtırmen lazım yenı ılaca gecersek yan etkısı cok olur dedı bır ay daha beklıycem bu arada hayıt suyu ıcecegım

Birde gulucuk fatma dusuk yapanlar soyle bir durum oluyor bel dusuklugu diye birsey var tabi tipta oyle birsey yokta eski kadinlar soyluyor bazi kadinlarda bel dusuklugu oluyormus hamile kalundiginda dusuge neden oluyor.kupa yaptirmak lazimmis
ben ılk gebelıkten obnce yaptırmıstım tatılde rızeye gıdecegız ıyı bı bel cekn bulucam orda

hacamat dımı bu bel cekmenın adı tatıl de çok ıyı olur çektırırı yatarım

hacamat dımı bu bel cekmenın adı tatıl de çok ıyı olur çektırırı yatarım
Biraz ozel olacak ama birsey sormak istiyorum bu sorum gulucuk icinde gecerli hamile kaldiktan sonra esinizle birlikte oluyormusunuz.dusuklerin yüzde 90 ninin nedeni cinsel iliski.ilk 3 ay hic birliktelik olmamasi gerekiyor riskliysen doguma kadar olmayacak.ben bi hamile kalsam hic girmeyecem ama bi turlu kalamadim

X