41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

L
böyle daha iyi olur ama okurken kişinin niyetini dile getirmek gerekmezmi acaba
kime okuduğunu bilmeden okuyunca onun niyetini söyliyemeyiz
ay karışık oldu anlatabildimmi bilmiyorum ama allah kabul eder inşallah sonuçta :)
Loyale cevap yazdim cnm Allah bizim niyetimizi icimizdekini bilmediklerimizi de bilir o konuda rahat olun

L

Loyale cevap yazdim cnm Allah bizim niyetimizi icimizdekini bilmediklerimizi de bilir o konuda rahat olun
Haklisin tamam canim ozaman..Bugun kime geciliyo ben okim de haftasonu iyi olursam bebek görmeye gidicem..Bugunde bi arkadasim daha dogum yapcak..Ben hormon ilaclarina devam ediyorum bi taraftanda bi poset grip ilacina basladim..

Haklisin tamam canim ozaman..Bugun kime geciliyo ben okim de haftasonu iyi olursam bebek görmeye gidicem..Bugunde bi arkadasim daha dogum yapcak..Ben hormon ilaclarina devam ediyorum bi taraftanda bi poset grip ilacina basladim..
Cok vecmis olsun canim biz de dogum yapicaz cok az kaldi cnm buna inan neye cok inanirsak o olur

Bu gun kitap severim icin okuyoruz canim saglik huzur vemutluluk icin

Kizlar yarin bu saatlerde liste bitmis olsun bu aksam hepimiz okuyalim
Canım sen bugun bana "canım sana 3 tane veriyorum hem okuma hızında artar "demiştin di mi?bende tamam okurum dedim.(hayal mi gördüm )
Şimdi bende 2 tane okumam gerektiği yazıyo ve senin bana yazdığın msj benim sana yazdığım msj yok :KK43:

Deliriyor muyum ya :KK43:

Canım sen bugun bana "canım sana 3 tane veriyorum hem okuma hızında artar "demiştin di mi?bende tamam okurum dedim.(hayal mi gördüm )
Şimdi bende 2 tane okumam gerektiği yazıyo ve senin bana yazdığın msj benim sana yazdığım msj yok :KK43:

Deliriyor muyum ya :KK43:
Yok cnm degistirdim sonra hayal gormuyorsun ama oku fazla sen biriktir kimsenin niyetine verme mesela 2 degil 5 tane oku 3 tanesini mazeretli olunca hediye edersin

canım ikisini bu akşam ikisini yarın akşam okuyabilirm 4 ünü bu akşam bitiremem fıstıkım
Tamam fistigim yarin aksam geceriz yeni listeye ben de musafirlikteydim ha simdi geldik banyo yapcam asmu icin birtane okuycam 2 tane daha okurum bugun kitap icin diger ikisi yarina kalir benim de

Yok cnm degistirdim sonra hayal gormuyorsun ama oku fazla sen biriktir kimsenin niyetine verme mesela 2 degil 5 tane oku 3 tanesini mazeretli olunca hediye edersin
Anladım canım .Buara işten gelir gelmez dua okumaya başlıyorum "Annem fazla okuma psikolojin bozulacak "demişti :) ve 2 gün sonra bu olunca noluyo bana diye düşündüm :)

Anladım canım .Buara işten gelir gelmez dua okumaya başlıyorum "Annem fazla okuma psikolojin bozulacak "demişti :) ve 2 gün sonra bu olunca noluyo bana diye düşündüm :)
Yok canim yasin okumak icini ferahlatir kesinlikle psikolojin bozulmaz ama inanirsan

X