41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

adrenalin gelmedi bugün
benim listede fazla kimse kalmadı
kendim için de, benden sonraki arkadaş için de haftasonu okurum inşallah
haftasonu nete giremezsem yazamam şimdiden yazayım dedim
allah kabul etsin

kızlar ben adet oldum feci kanamam var ne oluyo anlamadım dk hapının bıtmesıne 4 gun daha var kı adet gunum haftaya cuma olacaktı ne oluyo bana anlamadım ne zaman adet olurum bılmıyorum bu ayda yattı sanırım benım tedavı bu kadarı da ust uste olmaz rabbımın bir bıldıgı var kesın kı benı gecıktırıyor son 3 aydır her ay bır sorun cıktı hayır olsun ınsallah

adet oldugum için ben 4 tanemı okuyamadım 2 tanesını anneme verırırm de 2 tanesını de artık yarın bakarım çaresıne

adrenalin gelmedi bugün
benim listede fazla kimse kalmadı
kendim için de, benden sonraki arkadaş için de haftasonu okurum inşallah
haftasonu nete giremezsem yazamam şimdiden yazayım dedim
allah kabul etsin
tamam canım çok yogundum bugun gıremedım teneffuslerde bakıodum normalde bugun hiç giremedım apar topar hastanelere kostum çok kanamam var yhaa :KK43:

sabah düşmüş bebiş. değerlerim düştü zaten
canım yhaa şok oldum ne kadar üzüldüm sana anlatamam en az senın kadar rabbım yasatmasın vardır bır bıldıgı de hep

melekler yanına gelecek senı dınleyecekler Allah a haber götürecekler kulun şükretti diyecekler öyle düşün rabbim tez zamanda yavrunu kucagına versın cnm

1421434514176-1557580852.jpg
Kizlar nasil olmus evdeki sepeti yaptim arkadasima bebek sepeti yaptim da icinin daha eksikleri var alcam

sabah düşmüş bebiş. değerlerim düştü zaten
gecmis olsun tatlim üzülme vardir bunda da bi hayır insallah en ķısa zamanda tekrar hamile kalip saglikla alirsin kucagina..

tamam canım çok yogundum bugun gıremedım teneffuslerde bakıodum normalde bugun hiç giremedım apar topar hastanelere kostum çok kanamam var yhaa :KK43:
Neden kanaman cok ki canim ne tedavisi olcaktin bu ay yumurta catlatma falan mi..

ellerıne saglık canım cok guzel olmuss
saol bi hevesle yaptim darisi bize insallah..

gecmis olsun tatlim üzülme vardir bunda da bi hayır insallah en ķısa zamanda tekrar hamile kalip saglikla alirsin kucagina..

Neden kanaman cok ki canim ne tedavisi olcaktin bu ay yumurta catlatma falan mi..
offf canım yha erken adet oldum drum trabzona gıtmıs yarın sabah sekreterıne aratcam bakalım ne dıyecek

offf canım yha erken adet oldum drum trabzona gıtmıs yarın sabah sekreterıne aratcam bakalım ne dıyecek
Bende bu ay bi hafta erken oldum ya bi erken bi gec okuyo doktorda yumurtaliklarda bisi yok ama prolaktin yuksek dedi ilac kullanip korunuyorum bu ay stres yok rahatim ama akinti oldu bugun ya mikrop mu üsüttüm mü valla usandim..Geldimi üs üste geliyo canim sıkma canını insallah bise cıkmaz da hamile kalirsin bi an önce..

Bende bu ay bi hafta erken oldum ya bi erken bi gec okuyo doktorda yumurtaliklarda bisi yok ama prolaktin yuksek dedi ilac kullanip korunuyorum bu ay stres yok rahatim ama akinti oldu bugun ya mikrop mu üsüttüm mü valla usandim..Geldimi üs üste geliyo canim sıkma canını insallah bise cıkmaz da hamile kalirsin bi an önce..
yha dk hapıyla nıye erken geldı kı hapın bıtmesıne daha 4 gun var barı kendılıgınden olsa bu ay

X