41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

betülcüm ohhhh okudum ben de 8 tanemi bugun nasılsın bı sıkıntın yok di mi

tatlım hamd olsun... sadece biraz akıntım oldu gece o biraz korkuttu. çamaşır falan asmıştım. eşimede bişi diyemedim. korktum gece düşüyomu acaba diye. put gibi yattım sağa sola dönmedim,

Arkadaslar bundan sonra mazeret kabul etmiyoruz yazilan sayilari ya bir baskasina okutacagiz ya da hergun bize yazilan sayidan bir fazla okuyacagiz mazeretli oldugumuz zaman o biriktirdigimiz yasinleri hediye edecegiz simdi anasayfada ayri bir kumbara listesi yacagim kim kac tane fazla okuduysa o listeye islenecek ve mazeretli oldugu gun o listeden alip yazacagiz kumbara yani
Umarim anlatabilmisimdir boyle bir kisiye 9 10 tane olmaz dedigim gibi mazeret kabul etmiyoruz artik

Arkadaslar bundan sonra mazeret kabul etmiyoruz yazilan sayilari ya bir baskasina okutacagiz ya da hergun bize yazilan sayidan bir fazla okuyacagiz mazeretli oldugumuz zaman o biriktirdigimiz yasinleri hediye edecegiz simdi anasayfada ayri bir kumbara listesi yacagim kim kac tane fazla okuduysa o listeye islenecek ve mazeretli oldugu gun o listeden alip yazacagiz kumbara yani
Umarim anlatabilmisimdir boyle bir kisiye 9 10 tane olmaz dedigim gibi mazeret kabul etmiyoruz artik
Bu mesajınızı okumadan, siz bu mesajı daha yazmadan size özelden mesaj yazmıştım...

böyle daha iyi olur ama okurken kişinin niyetini dile getirmek gerekmezmi acaba
kime okuduğunu bilmeden okuyunca onun niyetini söyliyemeyiz
ay karışık oldu anlatabildimmi bilmiyorum ama allah kabul eder inşallah sonuçta :)

Doğru yazmışsınız, 2. Listemiz başladığında ben kendimce kumbara yapmıştım. Son 8 adet yasinimi kumbaradan verdim. Hastalandım çünkü, toplam 9 adet kumbara yapabilmiştim. O nedenle bugün yeni arkadaşa geçileceği için kumbaramda 1 tane kaldı; ama benim hakkımı bana yazın, benim adetim bitince ben bana düşeni okurum. Dediğiniz gibi adetliyim yazıyor arkadaş diğer arkadaşlara fazla düşüyor.

Ben bugun okuyabilirim kizlar artik..Mazeret konusuna gelince bana uygun yani aklima gelmemisti bende aynen yazilip mazereti bitince okumayi söledmistim.Bu daha iyi tabi ama niyet ne olacak..

Ben bugun okuyabilirim kizlar artik..Mazeret konusuna gelince bana uygun yani aklima gelmemisti bende aynen yazilip mazereti bitince okumayi söledmistim.Bu daha iyi tabi ama niyet ne olacak..
Niyet soyle okudugun yasin kenarda duracak atiyorum mazrretine kadar on tane yasin okudun sira bana geldi mazeretlisin 4 tane okuman gerekiyor okudugum on yasinin 4 tanesini fatmanin niyetine veriyorum demen yeterli cnm

X