4 yıllık ilişkim cidden bitti mi

Erkeklerin aklına ayrıldığı biraz geç düşüyor. Jeton köşeli galiba ondan. İlk gün umrunda değilken 2 hafta sonra özlemeye başlıyor. Biz ilk gün ölüyoruz bitiyoruz kendimizi kesiyoruz, sonra yavaş yavaş soğuyoruz.

Bir ilişkimde böyle oldu, 4 senelikti =) Günlerce haftalarca hatta tam 2,5 ay hep barışırız diye bekledim. Ama hiç yanaşmadı. En son umudumu kestim hayatıma baktım, artık tekim diye. Sonra bana hani beni seviyordun, bu kadarmış senin sevgin 0* dedi :KK43: yaklaşık 8 ay sonra ortak arkadaşımıza ben çok seviyorum özlüyooom ühühü demeye başlamıştı. Anlayacağın kendi bilir. Sakın hiç bişi yapma. Sen yaklaştıkça uzaklaşcak.
:) bi an geleceğimizi gordum. bende öyle yapiyorum sosyal hayatıma elimden geldiğince devam ediyorum dışardan bakınca demir gibiyim de içerden içerden bi dünya ozledim

ayrılıkla saçmalayan her birey gibi bend3 saçmaladım :) falcıya gittim fal dediysem kahve fali değil böyle 3 jeton gibi bisi var atiyorsun semboller oluşuyor Üstün e bir de tarot bakıyor bu iki işlem sadece bir fal. falcıya gidip susan himmm diyen uyuz tiplerden biriyim. geleceği sadece Allah bilir. amca geçmişteki yaşanmışlıkları bildi ben hiç yorum yapmadan sonrada dedi ki üstüne gitme hiç arama 2 aya gelcek :halay::halay::21:

ve yeni gelişme kızlar numaramı silmiş engellememiş ama silmiş artık son görülmesini göremiyorum bana acil durumlarda ulaşamazsa diye bi arkadaşımın numarası kayıtlıydı onda onu silmemiş ondan baktık son görülme var benden bakıyoruz yok bakicam bakalim annemize silmiş mi :skandal:

ve yeni gelişme kızlar numaramı silmiş engellememiş ama silmiş artık son görülmesini göremiyorum bana acil durumlarda ulaşamazsa diye bi arkadaşımın numarası kayıtlıydı onda onu silmemiş ondan baktık son görülme var benden bakıyoruz yok bakicam bakalim annemize silmiş mi :skandal:
Sonuç noldu canım!

X