4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

Gönderdiiimmm... Bi bakarmsınız olmuş mu,olmuşsa nasıl olmuş eksiğim var mıCADIARZU
tesekkürlerr..

Eee cevap gelmedi.
Çok mu acele ediyorum ki?
Evet insan bakmaya doyamıyor foto ya biliyorum ama
Cevaapp lütfeen:tomato:

Arkadaşlar son gönderenlerden bir arkadaşımız nick belirtmemiş..Önceki gönderdiklerim dahil değildir demiş..Peki ben kim olduğunu 25 fotonun içinden nasıl bilebilirim?
Bana ulaşmaya çalış lütfen..

berşulecim benim fotomda geldimi acapa eline ilk gönderenlerden biriyim:) lütfen gelmediye bende yeniden yoluyum:

Nickini ve fotona bulduğun ismi belirt ve fotonu gönder canım...İsimsiz ve nicksiz fotolar var..Gelip gelmediğini bilemiyorum..

bersule yıgenının resmı geldımı canım
aaaa adımı yazmayı unutmusum senağlama

bir aksilik olmazsa bu sefer katilacagim insallah..hep diyorum da bir turlu kismet olmuyor.uc gunumuz daha var nasil olsayerimseniben

Arkadaşlar tam 44 adet bebek&çocuk fotomuş olmuştur.:içelim:

e nasıl olacak şimdi 1. sırada olan şanslı 44.sırada olan şanssız olacak kim bakarki 44 resme tek tek:) bence jüri burda devreye girsin bir ön eleme yapsın en azından yarıya düşmeli bence... kimse kızmasın yarışmada bende varım bende elenebilirm..sadece bi fikir...
siz nedersiniz ?

şakkıdı Korkma!!..
Her sayfada bi bebek olmaz,alt tarafı 2 bilemedin 3 sayfa bakacaz..

Ben de gönderecektim ama vazgeçtim. Canavarımla beraber 45 oldu sanırım. Bu hızla devam ederse 60-70'i bulur.
Bence tur sistemini bir düşünsün jüri. Ön eleme de iyi fikir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…