Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Azıcık dışarı çıkıyorum kızlarr gelirim birazdan bir soğuk su alıyım kendime burası çok sıcak bugün :))

hoşçakalın kızlar,lütfen kaçamaksız bir akşam geçirin emi.... :)))
Elime sopa almıyım yarış haftasında kaydirigubbakcemile3

selam kızlar dun gelemedim evde ilaçlama vardı bugun de kayınvalidemdeyim esimden vının aldım oyle girdim simdi
ilaçlama yuzunden kayınvalidemdeyiz butun apartman i,laçlandı mecburen biz de yaptırdık bocekler bize gelmesin diye
bebekle kayınvalideme geldim yarın da kadın gelecek temizlik var gozumde buyuyor butun mutfak kapkacak hersey yıkanacak
neyse bugunku menumu yazayım

sabah peynir 2 dilim ekmek 3 zeytin

ara kiraz

öğlen peynir 1 dilim ekmek

ara kayısı

ara peynirli sandiviç cay

aksam bezelye 1 dilim ekmek salata yoğurt

gece meyve sut

kayınvalidemde olduğum için duzen sastı kızlar yarından sonra duzene gireceğim insallah
spor da yapamadım yarım saat yurudum alısveriş yaparken o da

Takım olarak bizlik bişiy yok evet ama dolaylı yoldan hepimizi ilgilendiriyor bence bu durum.

bence birkaç hafta gelmeyen kişi yeni uye gibi yazılmalı gelmediği zaman hakkını kaybetmeli ilk cuma ilk kılosunu bildirip 2.cuma yarışmaya katılmalı benim yorumum da boyle
biz oylamaya katılıyor muyuz geriden takip ettim kusura bakmayın

bence alan da veren de kılo farkı haftalara bolunmeli veya yeni giriş gibi alınmalı
deneme suresi de 2 hafta uygun bence

çiçek benim adıma haklısın ben cok katılımda bulunamıyorum fazla da kalıp cevap yazamıyorum size daha önce bahsettim 6 aylık bir oğlum var o yuzden cok kalamıyorum maksımumda katılım sağlamaya calışacağım hem sizi hem kendimi daha motive etmek için.

koşu bandın hayırlı olsun gule gule aksatmadan kullan insallah

monti nasıl bir diyet benim diyetisyen bu hafta menumu biraz değiştirdi ona bile duzgun uyamadım evdeki ilaçlama duzenimi altust etti cumadan sora duzene gireceğim insallah

ben de proje yoneticisi olarak çalışıyorum aslen kimya muhendisiyim ama mağaza acılışlarını koordine ediyorum zemininden aydınlatmasına standından kabinlerine herseyine projesine havalandırmasına vs takip edip satınalmalarınıve uygulamasını yapıyorum mağazayı zamanında acmak için ugrasıyorum ozeti bu işimin simdi doğumiznindeyim 1 temmuzda ise baslayacağım

ayrica isleri yogun olan bi süre giremiyecek olan ve bunu bilen geri dönemk üzere ayrilsin derim ben diskalifiye olmaktansa islerini yoluna kouynca döner en azindan
ise baslayınca işten giremezsem evden aksam yazsam olur mu aynı anda katılım sağlayamayabilirim sizinle

bu daha sağlıklı hem diyetisyenim onermişti

bu monti diyeti mi gayet sağlıklı gorunuyor tebrik ederim

mehmet oz gunde 10000 adım diyor nasıl yapılacak ki bu kadar adım?

Takımdan ayrılıyorum kızlar...ben Şeboya Özel msj attım.İnsanların benİmle ne gİbİ sorunu var anlamadım ama yapay olduĞu sÖylenİmler kesİn

kimsenin seninle sorunu yok canım alınıp da cıkma gruptan hemen en cok katılım yapanlardan birsin, bu grup sen,in kaybederse ne olur, ben de cok katılamıyorum sen soyledin alındım mı hiç, sen insanları motive etmek için soyledin yermek için değil ki, katılımın artması için soyledin ki ben alıngan biriyim yengec burcuyum ben alınmadım cıkmanı kabul etmiyorum:)

esim cıkarken bana ayrılalım demişti de ben de ona kabul etmiyorum demiştim boyle deyince guldu ayrılmadık o geldi aklıma:))

iyi geceler
korkmayın kızlar
akşam menüm değişti
yayla çorbası ve zeytinyağlı enginar oldu
makarna için istekli dğildim zaten...
hem ben hiç sizi kırarmıyım::)))

Günaydın herkese. Menümü yazayım hemencik kızlar. Akşam kayınvalidemdeydik. Kadın hep ısrar eder yemicem dediğimde bu sefer etmedi hayret ettim. Demek durum o kadar vahim :roflol: Neyse kazasız belasız atlattık dünü de. Maşallah.

Sabah
1 domates, 1 buğday ekmek, 1 kk peynir, 3 zeytin, 5 dal maydonoz

Öğlen
Taze börülce, yoğurtlu semizotu kavurması,

Ara
6 kayısı

Akşam
Taze fasulye, 1 haşlanmış tavuk but, az lahana turşusu, 4 adet minik acı biber turşusu, salata, yoğurt

Çok kötü değil canım ama biraz eksik. Öğlen ve sabah sebze yok hiç. Domates salatalık falan eklesen iyi olurmuş. Öğlen sadece peynir olmamış hiç.

iyi geceler
korkmayın kızlar
akşam menüm değişti

Süpersin :lepi:

:))) saol tatlım benim tamam gitmiyorum aldım elime klava:

iyi geceler
korkmayın kızlar
akşam menüm değişti

Akşam senin menünde makarnamı varmış ben görmemişim onu afferin ama yememen isabet olmuş tatlım....

Geçmiş olsun canım ayrıca kolayda gelsin.Ufaklıkla şimdi çok zor olacak onları yapmak.Allahtan kayınvaliden varda sana yardımcı olur.
Bak bugün kü menün güzel ama her öğünde dr.neden ekmek veriyor onu anlamıyorum ben karbonhidrat'ı diğer yiyeceklerdende alabiliyorsun zaten

Koşu bandının dün akşam açılışını yaptım tatlım saol ama 25 dk yapabildim.eşim kızdı ilk günden yorma kendini bu akşam hedefim inş.1 saat olacak.
Senin işinde gerçekten zormuş tatlım.bütün gün koşturdur artık.Ama sürekli koşturmak bile gün içinde fazla kalori yakımını sağlıyor.

Monti diyetini aslında sende yapabilirsin tatlım ama biz onda sadece sabahları 3dl'e kadar tam buğday ekmeği yiyoruz.Monti topiğine bir ara uğra istersen.
Ceren monti yapmıyorum diyor ama menüler gitgide montiye kayıyor çaktırma sakın canım aklinialirimsmile

mehmet oz gunde 10000 adım diyor nasıl yapılacak ki bu kadar adım?

O adamın dediklerinin hepsini yaparsak tığ gibi oluruzda o kadar vakit yok bizde kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızçelerim yasılsınız bakalım bugün yarışın son günü yarın büyük gün :)))))

Dünkü Menüm

Kahvaltı Öncesi
1 bardak greyfurt suyu,1kase çilek

Kahvaltı
Yarım dl tam buğday ekmeği,kk peynir,salatalık

Öğle
Tavuk güveç,salata,ayran

Ara
4kayısı,10 kiraz

Akşam
Kuru fasulye,yoğurt,salata,3 ceviz

Su:3-3.5lt - 3 kupa yeşil çay
Spor :25dk yürüyüş tempolu,
5 dk twister,20 dakika spor egzersizleri(bacak hareketleri-125mekik)

Maalesef güzel bir menü alsanaalsanasmile

Ana vah yavrum vah çocuğum. Senin mesajın üzerinde görmüyor musun Çiçek. Yoksa sadece ben mi görebiliyorum Yoksa ben seçilmiş insan mıyım puhahhahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…