Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

4.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,6 / 68,6 / 1/ / % 1,44 )
fguler (91,3/ 92,8 / -1,50 / %-1,64)
hasretim34 ( 65.1 /63.8 /1,30 / % 1,99 )
dilekruzgar ( 62/ 61.5 / 0.5 /%0,8)
semiha( 60.2 / 60,2 / 0 / % 0)
chemes ( 53.9 (paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
ladyDarbanvile ( 82 (Paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
CaglayanCicek( 81.5
uaydın(74,7/74,7/0/%0)
pembepanter1 (62.3
CGDM85 (72.4/72/0,4/%0,6)
ceren06_35 (75 / 74 / 1 / % 1,33 )(yeni üye)[

Çiğdem sen diyete başlayalı yanlış bilmiyorsam kabaca 1 ay oldu ve 77 ile başladın şu an 72 sin. Daha ne olsun şekerim, Şu aralar yavaşlaması çok normal, Vücudun sıkılaşıyor yeni durumuna alışıyor, Bunu kabulledikten sonra tekrar inişe geçecektir. Endişelenme durumun süper..

sebnemselayfurkan hasretim34 ve ceren arkadaşlarımı tebrik ediyorum vereliniortak güzel kilo vermişsiniz...ben 2 haftadır nerdeyse aynıyım :a015:

gerçektenmi ya :kedi: canım benm çok teşekkürederim bende kendimi paralıyorum sabahtan beri opuyorumnanaktan senide tekrar tebrik ediyorum

neden az olsun canım 400 gr da iyi başlangıçta kg lar hızlı veriliyor ama zamanla yavaşlıyorsun bak ne güzel hem almadın hem 400 gr verdin

canım çok saol ama en azından 1 kg gider diyodum neyse sağlık olsun yavaş yavaş gitsin bidaha da gelmesin klava:

sebnemselayfurkan hasretim34 ve ceren arkadaşlarımı tebrik ediyorum vereliniortak güzel kilo vermişsiniz...ben 2 haftadır nerdeyse aynıyım :a015:

tesekkur ederım hayatım da bence normal yanı bence kılo verme olayın.sonucta kılo verme devam edıyor.bunun ıcın nıe uzuluyorsunki.

canım senin neden bu hafta böyle oldu regl falanmısın

ben hata yaptım çünkü geçen hafta sonu kaçamakları abarttım hatta burda da günah çıkarmıştım o kaçamaklar bana kg olarak geldi aslında ben bu hafta verdim kg ama o kaçamaklardan aldığım kg ları verdim şeker

günaydınlar
kilo veren arkadaşları tebrik ederim.
darısı başıma.
ne oluyor bana böyle
bu haftadan çok umutluyum.
yapmam lazım başarmam lazım.böyle mutlu değilim çünkü...

günaydınlar
kilo veren arkadaşları tebrik ederim.
darısı başıma.
ne oluyor bana böyle
bu haftadan çok umutluyum.
yapmam lazım başarmam lazım.böyle mutlu değilim çünkü...

kılonu korumanda ıyı bence tatlım ya kilo alsaydın.canını sıkma bu hafta emınım kılo verırsın.bıraz egzersız ve spor olayını fazlalastır yararını gorursunkaydirigubbakcemile

cerencim katılıyorum aslında sana.
hep benimn salıklığım yüzünden oluıyor böyle.
spora yoğunlaşamıyorum ya.
bu hafta onuda başaracağım inşallah.

valla onuda basarırsan hersey daha ıyı olur canım hem vucudun sıkılasır hemde daha kolay kılo verırsınvereliniortak

tesekkur ederım hayatım da bence normal yanı bence kılo verme olayın.sonucta kılo verme devam edıyor.bunun ıcın nıe uzuluyorsunki.

400 gram verdiğimi görünce biraz bozuldum ne biliym aslında yediğim ve yaptığım spora bakarsak hiç de fena değil gibi gibiii

şu hafta sonları olmasa bayanlar ne kilolar veririz işte ama tutamıyoruz şu boğazı hafta içi herşey süt liman hafta sonu çook abartmasakta biraz bozuveriyoruz sanki :hulya: kaydirigubbakcemile3

fundaaaaa nerdesin sakın kemalpaşa yiyiyorum deme:umursamaz:

:roflol: :roflol:

benim maalesef haftasonum yok.haftaiçi haftasonu hep sıkntılı geçiyor.çalışanlar daha düzenli oluyor...

günaydın kızlar. siteye girmek için sabahtan beri uğraşıyorum. sorun var sanırım. kilo bildirimimi yapıyım. 61.3 benim yerime hesaplarmısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…