Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

çağlayancım maşallahın var tebrik ediyorum cnm

cnm bu montiden o kadar bahsettinki bende başlamak istiyorum artık yardımcı olurmusun cnm...3 beyazı yemiyorum zaten aslında montiye benziyo beslenme düzenim ama tam da bilmiyorum :sm_confused:

canım bugün anneme gidiyorum.
pazar günü dönücem.
pazartesi başlarız artık.

Saol canım teşekkür ederim,aslında sen monti gibi besleniyorsun canım,bugün biraz üzülmüşsün sanırım kilo veremedim diye ama geçen haftada söylemiştim sana tartıda gitmese bile spor yaptığın için vucut ölçülerinde değişim'i farkediyorsundur onun için çok üzülme ve canını sıkma tamam mı,gayet güzel bir beslenme planın var senin.her zaman yardımcı olurum elimden geldiği kadar.

canım bugün anneme gidiyorum.
pazar günü dönücem.
pazartesi başlarız artık.

tamam canım ama sen gene kaçamaklı hafta sonu geçiriceksin galiba alsanaalsanasmile
yoksa şimdiden kabul ederdin sen,tamam pazartesi başlayalım ama hiç olmazsa yediklerine dikkat et ve bol bol su iç tamam mı,kaydirigubbakcemile5

bugünkü menüm
sandaloz + elma sirkeli su

1 kk peynir
4 çeri domates
2 küçük salatalık
5 zeytin
1 dilim kepekli ekmek

ara

mate çayı

öğlen

z.yağlı şakşuka + salata

ara

elma

akşam (akşamları artık daha da hafif ve az yicem çünkü kilo vermem yavaşlıyo )

kepekli tost (yağsız) ayran (light)

elma

spor yapamicam ama 50 mekik çekiyorum düzenli ve bikaç hareket
su 2lt + 2 büyük bardak mate çayı

canım menün güzel ama öğlenlerinin yanına bir ayran yada yoğurt ekleyebilirsin akşamları ise karbonhidrat yerine sebze yesen daha iyi olur ama genede sen bilirsin.yoksa menün gayet güzel :lepi:

4.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,6 / 68,6 / 1/ / % 1,44 )
fguler (91,3/ 92,8 / -1,50 / %-1,64)
hasretim34 ( 65.1 /63.8 /1,30 / % 1,99 )
dilekruzgar ( 62/ 61.5 / 0.5 /%0,8)
semiha( 60.2 / 60,2 / 0 / % 0)
chemes ( 53.9 (paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
ladyDarbanvile ( 82 (Paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
CaglayanCicek( 81.5/80/1.50/%1.84)
uaydın(74,7/74,7/0/%0)
pembepanter1 (62.3 / 61.3/ 1 / %1,60 )
CGDM85 (72.4/72/0,4/%0,6)
ceren06_35 (75 / 74 / 1 / % 1,33 )(yeni üye)

4.TAKIM TOPLAM KILO ( 714,1 / 708.2 / 5.9 / % 0.83 )

Son düzenleme:

çook saol cnm sende olmasan opuyorumnanaktan vücut olarak fark edilmemesi imkansız baya incelmem var zemuszemus dünkü sitemlerinde çok haklısın herkese elinden geldiğince yorumlarda bulunuyosun müthiş motivasyon sağlıyosun ama kendi adıma konuşmak gerekirse çok fazla aktif olamıyorum gerçekten kusura bakma cnm a.s.

Kızlar ben birazcık çıkıyorum azıcık etrafı toparlıyım odamı çok dağıttım bugün tekrardan gelirim.

niye hiç demiyorsunuz yarın cumartesi diye kızlar,yarın toplıycam odamı kimsede olmaz zaten geri geldim ben :)))

Son düzenleme:

Bende spor yapıyorum ama genelde buraya yazmayı unuturum kaydirigubbakcemile2
eşim bile farkediyor artık var sende değişmeler diyor en güzelide bunu duymak zaten,beni anladığın için saol canım,burda ben bazen sizlere çok yükleniyorum ama sizi sevdiğimden ve motivasyonumuz bozulmasın diye ama bazen öyle birşey oluyorki herkes birşey yazıyor gidiyor,o zaman menüleri yazmanın anlamı ne yorumlayıp fikir alışverişi yapmadıktan sonra,dün ben eğer ortak bir yol bulamasaydık grup'u bırakacaktım ama beni anladığınız ve haklı bulduğunuz için,fikrimden vazgeçtim.ama bugün mutluyum iyiki gitmemişim diyorum.herkes bugün kendini gösterdi çünkü burda kaydirigubbakcemile5Şeniz

fundaaaaa nerdesin sakın kemalpaşa yiyiyorum deme:umursamaz:

kız banu allah iyiliğini versin kemalpaşa yiyen ben değilim canım ya

cerencim katılıyorum aslında sana.
Hep benimn salıklığım yüzünden oluıyor böyle.
Spora yoğunlaşamıyorum ya.
Bu hafta onuda başaracağım inşallah.

estağfirullah canım benim ya öyle deme hepimiz ara ara üşeniyoruz

e ben dün gece listeyi tekrar okudum kağıda basmıştım da lor peyniri 25 ti sanırım gi karşılığı

1,5 kilo fazla değil mi , maşallahın var canım öyle deme onu bulamayanlar da var:)))

şükür bu kadarla kalmışsın canım

çiğdem senin menün de bize çok yakın yalnız montide beyaz undan hiçbişey yenmiyor akşam yemeğini sebze olarak ayarlarsan bir de her öğüne süt ürünü eklersen tamamdır canım

fundacım onuda nerden biliyorum biliyormusun,aeben ve biri daha yiyordu maytap galiba yada referans sanırım yağ oranı fazla çıkmış galiba onun için yemiyorlardı geçmiş sayfalrda var bu ay içinde olan birşey canım.
ben montide bu hafta nerdeyse fırçasız bitirdim ya en az 2 bekliyordum canım,çok dikkat ettim ve sporda ekledim ya neyse artık haftaya bakıcaz bakalım.

Bu kemal paşayı yiyende semihaydı,birde dondurma kaçakları var bak o kendini hiç söylemiyor kaydirigubbakcemile3

canım menün güzel ama öğlenlerinin yanına bir ayran yada yoğurt ekleyebilirsin akşamları ise karbonhidrat yerine sebze yesen daha iyi olur ama genede sen bilirsin.yoksa menün gayet güzel :lepi:

saol cnm yoğurt hakkımı akşama saklayabilirim çok fazla oluyo sanki yoğurt salata falan

eş farkediyosa tamamdır bu iş :lepi: ben ilk önce kendim ve sağlığım için sonra da serserim için Şeniz sağllıklı besleniyorum artık bayanssulusmile cnm sen oklavaları göstermesen burda hepimiz salarız kendimizi kötükedihüso....haftasonları düzenimi kaçıracak gibi oluyorum sonra çok büyük bi pişmanlık ve buraya karşı sorumluluk duyuyorum...senin etkin burda çok büyük cnm olumunekankayizsmile

saol canım benim siz kızmadığını sürece klava: tepenizde ona göre eş farkediyor canım merak etme,bende başlarda birşey demiyor diye kızıyordum ama son günlerde başladı artık,zaten önce sağlık sonra onlar için sağlıklı ve güzel olmak zorundayız diymi.aklinialirimsmile
Haftasonu için bende öyle oluyorum ama onun içinde önlem aldım ben,ben kaçamak yapamıyorsam aşkımında kaçamak yapmasına izin vermiyorum kaydirigubbakcemile
mesela,beraberce birşeyler yapınca insan avunuyor sende öyle yap canım çok faydası oluyor bana
kaydirigubbakcemile2

kaptanım ben seni sitede görüyorum ama hani dünkü menün geçmişide okudum gözümden mi kaçtı acaba,bu arada hasretim34 sende paylaşmıyorsun tamam 5günde 5 kilo diyeti yapıyorsun ama
belli bir yediğin şeyler var sanırım istersen onları yazda bizde görmüş oluruz nasıl bir diyet belki yapmak isteyen arkadaşlarımız çıkar canım

ohaoldumsmile
semiha epey bi abarttı bu ara , neyse artık belki montiye gelir o da telafi ederboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…