Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bu açılımı sonuna kadar destekliyoruma.s.a.s. ben de çok iyi vakit geçirdim çok teşekkürlera.s.

a.s.

sporun çok iyi, çok iyi su içmişsin. ana öğünlerin de çok güzel ama ara öğünlerini yetersiz buldum sanki. bi açıklama bekliyorum. vaktin olmadı sanırım yapmaya

canım montide ara öğün sadece bir defa yapabiliyoruz aslında ikindi vakti sadece ama ben kan şekerimi dengede tutmak için birşeyler yemeğe çalışıyorum,ama tabiki çok az olmasınada özen gösteriyorum,onun için aralarımın miktarları küçük kaydirigubbakcemile2

Kahvaltını aslında daha kuvvetli yapsan ara öğüne gerek kalmıyor,canım ben az öncede söylemiştim ya kan şekerimi düşürmiyim diye yiyorum.öğlen güzel,ama ayran yada salata olabilirdii,akşam içinde yanına bir salata olsa güzel olurmuş ama genede menün güzel canım.Ara yapabilmek içinde yanında fındık,cevizyada badem taşıyabilirsin.

Günaydın kızlar

Dün kü menümü paylaşıyorum hemen

Kahvaltı
2 dl tam buğday ekmeği
1 domates,1 salatalık,peynir,çay

Öğle
Tavuk ızgara,ayran,salata ( bu aralar tavuk çıkacak içimden sürekli tavuk yemekten
kaydirigubbakcemile3

Ara
3 kuru kayısı,1 elma,

Akşam (dün eve gidince koltukta uyumuşum kocişimle beraber yani yemek yemedim )

Su: 3.5 lt
20 dk.tempolu yürüyüşüm var

Günaydın arkadaşlar. Ben 3. Takımdayım. Bu hafta kilo veremediğim için cezamı çekmeye geldim...

Ben pisboğaz şişkonun tekiyim. Bu hafta kilo veremedim. =((

4.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,6 / 68,6 / 1/ / % 1,44 )
fguler (91,3
hasretim34 ( 65.1
dilekruzgar ( 62
semiha( 60.2 / 60,2 / 0 / % 0)
chemes ( 53.9 (paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
ladyDarbanvile ( 82 (Paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
CaglayanCicek( 81.5
uaydın(74,7
pembepanter1 (62.3
CGDM85 75 (72,4
ceren06_35 (75 (yeni üye)

4.TAKIM TOPLAMI

ben de katılıyorum caglayan cicek mesaj atmıs bana tesekkur ederim
adım arzu 6 aylık bir oğlum var 92 ile hamile kaldım simdi 104,2 kıloyum temmuzda ise baslayacağım o zaman kadar biraz vereyim hiç olmazsa diyorum pazartesi gunu diyetisyene de basladım 4 bir koldan motivasyon ihtiyacım var arkadaslar:)
hepinize sevgiler umarım bol kilo verdiğimiz bir hafta olur:)

Günaydın Çağlayancığım,

Akşama kadar iyiymişde menün akşamı güzel bir sebze yemeği ile tamamlasaymışsın iyi olurmuş. Ama uyumuşsun:) Canım şu yürüyüşlerini en azından 45 dk yapsan daha sonuç alırsın, gerçi senin sonuçlar zaten süper ama :)) Bugünkünü de heyecan ve merakla bekliyorum.

Arzu hoşgelsin aramıza, bebeğini sağılkla büyüt inşallah.

Canımcım yeni arkadaşlarımız için 1 hafta deneme süremiz var sen 1 hafta takımdaymış gibi bizimle sürekli yazış bizim yazdıklarımıza yorum yap.
Sende yediğini içtiğini, sporunu ve içtiğin suyu, bitki çaylarını vs. yaz. Bak nasıl Çağlayan eli sopayla seni karşılar:)

4.TAKIM
fguler (91,3
hasretim34 ( 65.1 /63.8 /1,30 / % 1,99 )
dilekruzgar ( 62
CaglayanCicek( 81.5
uaydın(74,7
pembepanter1 (62.3
CGDM85 75 (72,4

4.TAKIM TOPLAM

günaydin kizlar,sebnemcim yüzdemde yuvarlamayi yapamadim 1,10 mu olcak yoksa 2 mi kafam karisti haha

tamam sebnem:)
sabah 7 de uyandım sutumu sağdım berk de uyandı mamasını yedirdim esimi yolcu ettim ve kahvaltımı ettim
2 salatalık 2 domates 2 kibrit kutusu peynir 2 dilim ekmek ve 2 zeytin emzirdiğim için cay fazla içmiyorum şimdi ısırganotu yada stil tea iceceğim simdi de
arada da bir meyvem var oglene kadar

bu arada oğlum uyudu ben de fırsattan istifade cindy crawford ile aerobik yapacağım
dusumu alıp öğle yemeğimi yiyeceğim

oğlum uyanmadan sporuma baslayayım

görüşürüz gene.

günaydınlar

günaydınlarrr, canım menün süper ama keşke gece falan uyandığında bir bardak süt içebilseydin hiç yemek yemeyince ne bileyim o geldi aklıma
bir de şebneme katılıyorum en az 40 dk olmalıymış sporumuz vücut o dk dan itibaren yağ yakmaya başlıyormuş kaydirigubbakcemile2

Allaaaaahhhh bana bir yoldaş geldiguclubacismile
hoşgeldin arzu, yeni doğum yaptığın için kolayca verirsin üzülme biz bunun için varız hep birlikte vericez inşallah, bebeğini Allah analı babalı büyütsün canım

akşamki menüm
bezelye yoğurt salatalık yedim yanında
gece bir bardak yarım yağlı süt

sabah işe gelmeden 3 kuru kayısı üzerine su içtim
evde domates salatalık biber doğradım üzerine lor peyniri döktüm (bu benim yazları çok sevdiğim bir kahvaltıdır hatta öğlenleri bile bunu yedim geçen yıl) işe gelince iki dilim t.b.ekmeği ile yarısını yiyebildim çabuk doyuruyor beni
şimdi yeşil çayımı içiyorum

dünkü mesajlarınıza tekrar teşekkürler canlarım

4.TAKIM
fguler (91,3
dilekruzgar ( 62 / 61.5 / 0.5 /%0,8)
CaglayanCicek( 81.5
uaydın(74,7
pembepanter1 (62.3
CGDM85 75 (72,4

4.TAKIM TOPLAM

4.TAKIM
fguler (91,3/ 92,8 / -1,50 / %-1,64)
dilekruzgar ( 62/ 61.5 / 0.5 /%0,8)
CaglayanCicek( 81.5
uaydın(74,7
pembepanter1 (62.3
CGDM85 75 (72,4

4.TAKIM TOPLAM

şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyeceksiniz ama antibiyotiğim yeni bitti iki gün önce 93,6 idim bu sabahki sonuç beni çok sevindirdi tabi iki hafta öncesine göre çok fazla çıkıyor ama bundan sonra süper olacak ben eminim takım yüzdenizi kötü etkiliyorum ne zamanlardır özür dilerim sizden mafoldumben

gunaydın tatlışlarım.bugun kendımı harıka hıssedıyorum.nedense hafiflemiş gibiyim.olumunekankayizsmile canım arkadasım caglayanım menun bence super ama keşke akşam yemeğini atlatmamış olsaydın.ama tatlı bı gerekçesi oldugu için bu seferlik olsun bakalım.opuyorumnanaktan

hoşgeldin aramıza tatlışımkaydirigubbakcemile5

canim bugün kilo bildirimi günü tartildiysan bildir kilonu listedesin sende bu hafta

hosgeldin canim aramiza

kızlar bugun ku menumu yazıyorum.

sandoloz+sirkeli su

sabah:
-2 dilim kepek ekmeği
-1 adet salatalık
-4 adet zeytin
-küçük parça peynir
-greyfurt suyu

ara : yeşilçay

öğle:
-ızgara köfte
-salata
-ayran

ara : yeşilçay+kuru kayısı 3 adet

akşam:
-1 dilim kepek ekmeği
-ıspanak yemeği
-yoğurt

yatmadan önce :1 adet greyfurt

gün içinde 2,5 lıtre su içiyorum.
70 adet mekık+aerobık hareketlerımıde aksatmıyorum.

karnım dumduz olmaya baslıyor galıbakaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…