Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Sabah: 1 d.kepekli ekmek, 3-4 çeri, 1 kk peynir, 3 zeytin
ara:1 madlen :) 1 mavi yeşil mısırlı gevrek (kızlar ben hep rejimm yaparken tatlı yerim ama ayrlı ve sabah ara öğünde)

öğlen 1 saat yürüyüş

Şimdide 200 gr. kıymalı patates yemeği ile yoğurt yicem.

Kızlar yarın 30 nisan böyle cumanın ayın son gününe gelmesi iyi oldu Mayıs bizim ayımız olacak inşallah.

Eskiden bir süre uyguladığımız ayda minimum % 1,5 kuralımız vardı. Bir süre iyi gitti, ramazandan sonra çeşitli sebeplerle, arkadaşların özel durumları vs. uygulanamadı. şimdi uygulanması zor olmayan herkese uyacak kural mahiyetinde ve de takımca tartışılmak üzere önerilerinizi bekliyorum.

canim bence olsun ayrica su ölcüleride alalaim artik ya bence kilo vermekten cok incelmek önemli sonucta görünüsü incelik sagliyo :)

bu arada bugün doğum günüm ama şükür ki pasta kutlama vs yok eşim bir sürpriz yapmazsa tabi
ama yemiycemmmmguclubacismile

Fundacım salıdan beri aklımdaydı, kusura bakma atlamışım.

Doğum günün kutlu olsun canım. Sevdiklerinle nice güzel yıllara.

ıstersen eşini ara, akşama yemeğe çıkalım de, sende ızgara yersin, pasta getirirse eşin zorlar seni, yemek zorunda kalablirsin.

canım çok haklısın kendi adıma özür diliyorum ben a.s. elimden geldiğince foruma girmeye yorum yazmaya çalışıyorum..iş yerinde fazla müsade etmiyolar ama ben yine de girmeyince kendimi suçlu hissediyorum daha fazla paylaşımlarda buluncam arkadaşlar opuyorumnanaktan

cnm ewt aynı dertten muzdaribim bende ama bende elimden geldiğince girmeye çalışıyorum bu hafta biraz aksattım

kesinlikle katılıyorum :lepi: ben zaten kendimi diyet yapmış gibi hissetmiyorum ki... 3 + 3 beslendiğimiz için hiç acıkmıyorum bazen cnm çok fazla tatlı çekiyo itiraf etmek gerekirse ama çikolata hiç yemedim...yememem gerekiyomuş gibi hissediyorum...kuru incir bastırıyo biraz bide diyet tatlı yapıyorum ben şimdi 2. ara olarak onu yicem :smiley-cool:

Çok teŞekkÜrler 33 e gırıyorum artık
alla hepımıze mutlu bır ÖmÜr nasıp etsın saĞlıkla sıhhatle

fundacım doğm günün kutlu lsun daha güzel nice yıllara canımm
üfff hala eve gidemedim birazdan çıkıcam inşallah yarın sabah görüşürüz

bu açılımı sonuna kadar destekliyoruma.s.a.s. ben de çok iyi vakit geçirdim çok teşekkürlera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…