Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kimsecikler yok ama ben varım napalım. ben yazmaya devam edeyim sizin yazdıklarınızı da sonra okurum napalım. bugun işteydim biliyosunuz kızlar işten giremiyorum

Günaydın kızçelerim
menümü yazıyorum hemen

kahvaltı :
1.5 dl tam buğday ekmeği
peynir,salatalık,çay

Öğle
tavuk ızgara,ayran,salata,peynir

Ara
3 kuru kayısı,yarım avuç beyaz leblebi (farklı saatlerde yedim gene)

Akşam
mantarlı tavuk sote,salata,yoğurt

Su:3.5lt
Yarım saat'te yürüdüm tempolu

sporun çok iyi, çok iyi su içmişsin. ana öğünlerin de çok güzel ama ara öğünlerini yetersiz buldum sanki. bi açıklama bekliyorum. vaktin olmadı sanırım yapmaya

iyi gidiyo sayilir ben 5 günde 5 kilo diyetini yapiyorum bugün patates günümdü iyi gecti siliri yarinda sbeze günüm bakalim gelene kadar su 60 in altina bi düsseydim offki offf

günaydın canlarım bugun nasılsın a.s.

29.04.2010 menumu yazıyorum tatlışlarım.

sandoloz+sirkeli su

sabah:
-bir dilim kepek ekmeği
-bir adet salatalık
-bir adet domates
-küçük bir dilim peynir

ara : su+ yeşilçay

öğle :
-mercimek çorbası
-karışık salata

ara :
-kuru kayısı
-su+yeşilçay

akşam :
-bır dılım kepek ekmeği
-patates salatası
-yoğurt

akşam yemeğinden sonra limonlu yeşil çay.hihoyyyt

ayrıca gunluk yaptıgım 1 saat yuruyus 70 adet mekik ve aerobik hareketlerı yaptıgımı belırteyım.kaydirigubbakcemile3

güzel dengelemişsin tebrik ederim. ayrıca fazladan yaptığın sporu da slkışlıyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkis

iyi gidiyo sayilir ben 5 günde 5 kilo diyetini yapiyorum bugün patates günümdü iyi gecti siliri yarinda sbeze günüm bakalim gelene kadar su 60 in altina bi düsseydim offki offf

kaçıncı günündesin canım. iyi gidiyosun. düşersin canım azmin elinden ne kurtulur. ama önemli olan almamak üzere vermek

kaçıncı günündesin canım. iyi gidiyosun. düşersin canım azmin elinden ne kurtulur. ama önemli olan almamak üzere vermek

zaten canimi sIkanda o ya bu hafta ikinci haftanin ilk günüydü ilk hafta 2.400 verdim 2 gün ara var o arada aldim 1 ini geri ama hata benimdi ins bu hafta yapmiycam anyi hatayi ozamn geri alimda olmiycak innnsss

bugun neler yemişim

sabah:
1 dilim kepek ekmeği
1kk beyaz peynir
yeşil biber

öğlen: bir porsiyon sebze yemeği - 1 adet haşlanmış yumurta

akşam.1 porsiyon ıspanak - yoğurt

1lt su
spor yapamadım. ama çok tempolu günümdü
ara öğün yapamadım. çağlayançiçek kızıcaksın biliyorum. ara öğüne vakit bulamadım

zaten canimi sIkanda o ya bu hafta ikinci haftanin ilk günüydü ilk hafta 2.400 verdim 2 gün ara var o arada aldim 1 ini geri ama hata benimdi ins bu hafta yapmiycam anyi hatayi ozamn geri alimda olmiycak innnsss

inşallahhhh. canım ama sen hep şok diyet yapıyosun. evet sebebini çok iyi anlıyorum. ama asıl hedef kiloya ulaştığında çok dikkat etmen gerekicektir. 27 mayıstan sonra gel sendeki diyetin adını sağlıklı beslenme ile değiştirelim. ne biliyim mesela vitamin- protein- kalsiyumu her gün yeteri kadar alsan daha iyi olmazmıa.s.

inşallahhhh. canım ama sen hep şok diyet yapıyosun. evet sebebini çok iyi anlıyorum. ama asıl hedef kiloya ulaştığında çok dikkat etmen gerekicektir. 27 mayıstan sonra gel sendeki diyetin adını sağlıklı beslenme ile değiştirelim. ne biliyim mesela vitamin- protein- kalsiyumu her gün yeteri kadar alsan daha iyi olmazmıa.s.

canim bende öyle yapicam zaten 27 mayistan sonra montiye dönücem tekrar ama bu 27 mayisa kadar ne verirsem kar benim icin

evet canim,bi tanecik abimin dügünü olacak belki biraz fazla abartiyorum ama cok önmeli bu dügün benim icin aslinda suandada o kadar kötü görünmüyorum üst tarafim gayet iyiy ama basenleirm deli ediyor beni

tabiyki çok önemli. bende olsam önemserdim. he bu arada geçen gün abini tv da gördüm

X