Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

çağlayan çiçek çoklu alıntıyı gene beceremedim.

cumaya kadar böyle devam ediyim. cumadan sonra ben de gelirim montiye.

hehe. yürüyün evet bence de birlikte yurumek harikaa.

neyse ben çıkıyorum canım. görüşürüz

kızlar ben çıkıyorum. yarın görüşürüz. kimse kaçamak yapmasınklava:

sen kaçamak yaparsan ben sana klava: göndericem haberin olsun canım

görüşürüz canım kendine iyi bak opuyorumnanaktan

Günaydın kızçelerim
menümü yazıyorum hemen

kahvaltı :
1.5 dl tam buğday ekmeği
peynir,salatalık,çay

Öğle
tavuk ızgara,ayran,salata,peynir

Ara
3 kuru kayısı,yarım avuç beyaz leblebi (farklı saatlerde yedim gene)

Akşam
mantarlı tavuk sote,salata,yoğurt

Su:3.5lt
Yarım saat'te yürüdüm tempolu

günaydin kizlar,dün evde yoktum giremedim.

bugün yine basladim patatesle diyetime 2 günde biraz alim malesef ama üzülmüyorum haftaya 62 yi görücem ins

günaydin kizlar,dün evde yoktum giremedim.

bugün yine basladim patatesle diyetime 2 günde biraz alim malesef ama üzülmüyorum haftaya 62 yi görücem ins

him ayrica bu sabah nivea bodylle 40 dk spor yaptim

Günaydın canım,sen monti yapmıyormuydun ,5 günde 5 kilo ya mı döndün,vucudun nasıl karşılıyor peki bu durumu canım ya,

slmlar herkese
dün arkadaşıma gitmiştim tabağımdakilere hiç el sürmedim.sadece yaptığı nescafeyti şekersiz içtim...
akşam yemeğindede kayınvalidemdeydim.
bir tabak kaşık börek çorbası,bir karnıyarık,çok az pilav salata

bu sabah ise bir dilim kızarmış ekmek,yarım domates,biraz peynir salatalık,

bugün ise günüm var oraya gideceğim.bugünden korkuyorum işte...

günaydın canlarım bugun nasılsın a.s.

29.04.2010 menumu yazıyorum tatlışlarım.

sandoloz+sirkeli su

sabah:
-bir dilim kepek ekmeği
-bir adet salatalık
-bir adet domates
-küçük bir dilim peynir

ara : su+ yeşilçay

öğle :
-mercimek çorbası
-karışık salata

ara :
-kuru kayısı
-su+yeşilçay

akşam :
-bır dılım kepek ekmeği
-patates salatası
-yoğurt

akşam yemeğinden sonra limonlu yeşil çay.hihoyyyt

ayrıca gunluk yaptıgım 1 saat yuruyus 70 adet mekik ve aerobik hareketlerı yaptıgımı belırteyım.kaydirigubbakcemile3

misafirlikte birşey yemediğin için alkisalkisalkis sana canım yemeklerinde güzel ama bugün sakın kaçamak yapma tamam mı yoksa klava:

Günaydın canım,ben iyiyim ama takımdan kimse gelmiyor artık nasıl paylaşım yapıcaz anlamadım sitemliyim onun için sen nasılsın

Menülerini düzeltmenede çok sevindim canım ama ama diyorum eleştirimler var dinlemeye hazırmısın ?? aklinialirimsmile

iyiyim hayatım saol dınlemeye hazırım canım senı beklıyorumeyvahedigeldismile

kahvaltın güzel olmuş,ama ekmeği 2 dilim yapsan karnın güzelce doysa yada yarım dilim daha yiyip bitirsen,aralarında güzel.Öğlen yemeği olmamış neden dersen çorba tek başına öğün olmaz onun yanına tavuk yiyebilirsin,herhangi sebze yemeği olabilir canım,ve yanına yoğurt yada ayran olur ki akşam az yiyebilesin.
Akşam'da gene olmamış neden mi,patates salatası güzel ama yanında yemek yok,onun yanınada gene bir sebze yemeği ekleyebilirsin böylece sabaha kadr çok acıkmamış olursun.
Spor yapmanda ekstra puan kazandırda sana ve son olarak SU İÇMİYORMUSUN SEN HANİ İÇTİĞİN LT BURDA GÖZÜKMÜYOR klava:

canım gunde 2,5 3 litre arasında ıcıyorum su normalde hergun lıtresını yazardım bugun unutmusum:kedi: o zaman canım ogle yemegının yanına haslanmıs tavuk göğsüm vardı onu eklıyorum ayrıca patates salatasının yanınada dunden kalan kabak yemeğim vardı onu eklıyorum.yavaş yavaş adapte oluyorum ama bende demi canım opuyorumnanaktan

ya canım nıe mıllet hıc gozukmuyo bende onu sana soracaktım.bı sorum daha var benım bu gruba gırelı 1. haftam doldu benı alacakmısınız yanınızakaydirigubbakcemile5

canim patates salatasiyla ,ekmek olmamais bence ikisinden biri olmamamli diye düsünüyorum

menünü aynen bu şekilde düzelt canım,çok güzel oldu bu şekilde

aynı şey için bende kaptan'a msj yazacaktım.Kimse gelmiyor gelseler bile menülere yorum yapan yok,yazan gidiyor,ben neden menümü burada paylaşıyorum kimseden birşey duymacaksam montidede takılırım daha iyi,ben size eleştiri yapıyorum ama sizi sevdiğimden ve sizinde beni motive edip gün içinde mutlu olmak için geliyorum.Yoksa bende çıkarım burdan montide gezerim.iki gündür kafam buna takık zaten canım dertliyim yani bu konuda şebnemle konuşacam bunun için.:sinifsinif::sinifsinif:

Paylaşımın güzel canım şebnem bunu değerlendirmeye alır mutlaka,cumaya yazarsın heralde sende kilonu takımda canım kaydirigubbakcemile5

canim patates salatasiyla ,ekmek olmamais bence ikisinden biri olmamamli diye düsünüyorum

zaten canım az once bırkac degısıklık yaptım menude patates salatasının yanına kabak yemeği koydum onunla destekledıgım ıcın ekmeği çıkarıyorum o zaman kaydirigubbakcemile5

ok tatlım ben bu monti olayınıda okudum o da super bısey sanırım sen bu dıyete baglı kalarak saglıklı kılo verıyosun.orayada gelebilirmiyim bır sakıncası olurmu paylaşımlarda bulunsam.hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…