Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ekmek olayına gelince bence ekmek yenecekse sabah yada öğlen yenmeli akşama ne kadar hafif yersek kilo verimi okadar hızlı oluyor

harikasın sen yazemuszemus
sağol arkadaşımopuyorumnanaktan

ÖRNEK BİR MENÜ TEBRİK EDERİM CANIM. YAA BENİ DE KOVALASANAklava: HEM DE OKLAVAYLA

BUGUNKÜ MENÜM:

SABAH:
haşlanmış yumurta
1kk beyaz peynir
domates- yeşil biber
1 dilim kepek ekmeği
şekersiz 1 fincan yeşil çay

ara: beyaz leblebi

öğlen:
4 adet ızgara köfte
domates- yeşil biber

ara: müslili yoğurt

akşam: 4 adet ızgara köfte + salata + yarım porsiyon çorba

ara: türk kahvesi

menün güzel canım afferin sana kaçamaksın bir gün diycem ama o patates kızartmasını gördüm afferini geri aldım.ne güzel yemişsin tavuğunu salatanı bırak oda kalsın canım neden yedin geliyor klava:

ÖRNEK BİR MENÜ TEBRİK EDERİM CANIM. YAA BENİ DE KOVALASANAklava: HEM DE OKLAVAYLA

sen ist yeterki gerçi ben senin diğer menülerinede kızmıştım ama görmedin galiba canım benim...:asigim:
GELDİM CANIM GELDİM.MAŞALLAH ÇOK İLGİLİSİN YA. BRAVO SANA. alkisalkisalkis

sizin beni sevdiğinizi bildiğim için geliyorum ve size bu kadar yükleniyorum canım inş.kızmıyorsunuzdur çok karışıyorum diye sizlere :kedi:

kahvaltına sözüm yok canım,ama öğlen mesela salata ve yoğurt yada ayranda olabilir.
aralar güzel olmuş,akşamda güzel afiyet olsun bak oklamaya gerek kalmadı kız güzel yapıyorsun sen menülerini kaydirigubbakcemile5

çağlayancım leblebi ve kuru kayısı serbestmi şekerim

evet canım beyaz leblebi ve kuru kayısı var,
kuru kayısı genelde sabah kahvaltıdan önce için öneriyorlar,3-4 tane yiyebilirsin ama sen genede ben yiyorum mesela :))
sonra ceviz,fındık,badem bunlarda serbest cokacimcoookhihoyyyt

sen ist yeterki gerçi ben senin diğer menülerinede kızmıştım ama görmedin galiba canım benim...:asigim:

yaa gözümden kaçmış demekki canım. kusura bakma.:bbo:

sizin beni sevdiğinizi bildiğim için geliyorum ve size bu kadar yükleniyorum canım inş.kızmıyorsunuzdur çok karışıyorum diye sizlere :kedi:

bence harikasın ben çok beğeniyorum seni ve yorumlarını

kahvaltına sözüm yok canım,ama öğlen mesela salata ve yoğurt yada ayranda olabilir.
aralar güzel olmuş,akşamda güzel afiyet olsun bak oklamaya gerek kalmadı kız güzel yapıyorsun sen menülerini kaydirigubbakcemile5[/QUOTE]

öğlen hep yapıyorum yoğurt veya ayranı bugun evdeyim pek hareket yok biraz azaltıyım dedim işte. saol canım yorumun için

öğlen hep yapıyorum yoğurt veya ayranı bugun evdeyim pek hareket yok biraz azaltıyım dedim işte. saol canım yorumun için

bak ne güzel evdesin işte daha güzel bir beslenme yapman lazım bu arada spor yapamıyorum yazmıştan ya sen çık gez kaydirigubbakcemile işte şimdi işin yoksa bir yarım saat olsun,hem havada güzel,sanada iyi gelir ,ruhunada kaydirigubbakcemile5

fındık ceviz badem serbestmi dedin. ama bildiğim kadarıyla bunların kalorisi çok yuksek şeyler. montidemi serbest bunlar. sen sonunda beni de montici yapıcan heyerimseniben

ah nerdee. izin günüm evde olunca insan evdeki yarım kalan işleri tamamlamak istiyo. bide ders çalışıyorum ondan çıkamıyorum. ama hemen evime yakın bi yuruyuş parkuru var akşamı bekliyorum eşim çok yorgun gelmezse yuruyuse çıkarım artık.

fındık ceviz badem serbestmi dedin. ama bildiğim kadarıyla bunların kalorisi çok yuksek şeyler. montidemi serbest bunlar. sen sonunda beni de montici yapıcan heyerimseniben

evet lütfen gel sende montici ol ya ne güzel sağlıklı besleniyoruz.kanınıza giricem yakında hepinizin aklinialirimsmileaklinialirimsmile

evet canım,fındık,ceviz,badem serbest ama ölçülü takdirde yediğinde,mesela akşam karnın acıktı 3-badem-3 fındık ye,ceviz yada ara öğün ceviz yiyebilirsin cokacimcoook

bilirim canım,hafta sonları benimde hep böyle geçiyor ev işleri yaparak,bizde eşimle yapıcaz diyoruz ama çok yorgun oluyor tekte salmıyor beni,yorgun gelmezse eşin çıkın gezin güzel havada canım,

bilirim canım,hafta sonları benimde hep böyle geçiyor ev işleri yaparak,bizde eşimle yapıcaz diyoruz ama çok yorgun oluyor tekte salmıyor beni,yorgun gelmezse eşin çıkın gezin güzel havada canım,

al benden de o kadar. yok ama biz çıkınca baya tempolu yuruyoruz. oda birlikte gitmemizi istiyo, zaten onun da buna ihtiyacı var. ama bikaç gündür yorgunum diyor kaçamak yapıyor. artık biraz daha atlatırsa beni spora yazılırım

menülerini inceliyorum çok güzel. ama monti karışık gelmişti sanki bana. aslında benim beslenme şeklime de uyuyo. ben bunu bi düşüniyim

benim eşimde çok hızlı ve güzel yürür,bazen ben geride kalırım.çeke çeke götürür beni ama çok zevkli eşinle beraber yürüşüyüş yapmak kaydirigubbakcemile

menülerini inceliyorum çok güzel. ama monti karışık gelmişti sanki bana. aslında benim beslenme şeklime de uyuyo. ben bunu bi düşüniyim

yok canım bak ben sana kısaca anlatıyım istersen
sabah kahvaltını güzelce yapıyorsun,3 dilim ekmek,zeytin,peynir,salatalık,domates şekersiz marmalet yemek serbest canım

Öğle yemeğinde : tavuk,köfte,et yada diğer sebzeleri yemek serbest ama,karbonhidrat almak yok sadece kahvaltılarında alacaksın,protein olacak mutlaka menülerinde
akşamda gene hafif çalışıyoruz.

çağlayan şimdi gördüm yalovalıymışsın. güzel yerdir. yakında da arboretuma gezi düzenleyeceğim sınıfımla.

evet canım çok güzeldir bizim buralar,gel canım herzaman beklerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…