Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bu çikolata olayı cok kotu ya uzun zamandır yemıyorum burnumda tutuyor.ne yapayım cok sewıyorum ama yememeye söz verdım.

ÇİKOLATAYI SEWMİYORUM.:kedi:

çikolata yasak klava:
canım ama canım tatlı isterse ne yap biliyormusun,0 yağlı kakaolu süt iç yada tarçın dök içine
bak monti amcanın faydaları bunlar,yada kuru kayısı yiyebilirsin canım

çikolata yasak klava:
canım ama canım tatlı isterse ne yap biliyormusun,0 yağlı kakaolu süt iç yada tarçın dök içine
bak monti amcanın faydaları bunlar,yada kuru kayısı yiyebilirsin canım

YASAK KESINLIKLE YEMEM.Zaten canım bende arada kuru kayısı yıyorum ıyı bastırıyor tatlı isteğimi.:dance:

Kızlar özel diyetleri yapanları program takip edenleri kastetmiyorum ama diyetler bence çok katı olmamalı. Akşam yiyeceğimiz 4 kaşık pilav yerine ara öğün olarak 2-3 parça çikolata yenilmeli, canın istemiyorsa yemezsin zaten o ayrı bişey. Ama gözünde tütüyorsa ve bunu telafi ediyorsan sporla yada başka bir yiyecekle yenilmeli diye düşünüyorum. yani diyet değilde sağlıklı yaşam diyoruz ya, bu yüzden yasaklı bişey olmamalı .

Siz ne düşünyorsunuz?

doğru söylüyorsun canım ama çikolatanında bitter olanını yemeli ve haftada bir kez bence bunu yapmalı,tamam onunda sağlığa faydalı olan bir tarafı var ama,fazla yediğinde içindeki insülin direnci yemeğe itiyor gibi.
Ben mesela montiyi yapıyorum ama kendimi birşeyden kısıtlamış gibi hissetmiyorum nedeni ise,ben kahvaltımı artık yapıyorum karnım doyuyor önceden yerdim ama hep aç hissederdim kendimi şimdi ise tam tersi.
Öğlenleride aynı şekilde ekmeksiz ve karnım doyana kadar yiyorum.tatlı hiç mi istemiyor canım geçn haftaya kdar istiyordu ama bunu ara öğünlerde yediklerimle karşılıyorum ve daha sağlıklı besleniyorum.
bugüne kadar abur cubur yedimde ne oldu kilo olarak geri geldi hepsi.artık sağlıklı ve doyana kadar yiyorum.sizde öyle yapın kısıtlamayın ama sağlıklı olanları yiyin yada haftada1 doktorların dediği gibi ödüllerin kendinizi cokacimcoook

kızlar ahmet marankinin bi yazısında çikolata hakkında yazdıklarını sizinle paylaşmak istiyorum.
-çikolata mutluluk hormonu salgılar. (+)
-çikolata insan vucudunun gunluk alması gerken mineralın %25 ini sağlar. (+)
-bir günde bır paket çikolata yiyen kişi uyusturucu ıcen bır kısı ıle es deger duzeydedır. (-)
-fazla çikolata insanın beynini uyuşturur.(-)
-migrene bağlı ağrıları tetikler.(-)
-kilo aldırır.(-)
-kilo aldırdığı için kalbe büyük zararı vardır.(-)

4 (-) görünürde olan bütün (+) işaretlerini kafamdan tamamen sildi olumunekankayizsmile:lepi:

4 (-) görünürde olan bütün (+) işaretlerini kafamdan tamamen sildi olumunekankayizsmile:lepi:

4 yalnış 2 doğruyu götürüyor yani:kedi: iğrenç bi espriydi.neyse o zaman sağlıklı beslenıyorsak ben cıkolatayı hayatıma sokmamayı düşünüyorum.çünkü bir kaybımın olmayacagını dusunuyorum.bana cıkolatanın saglayacagı % 25 lık mıneralı daha farklı gıdalarla takvıye etmeye calısmak daha mantıklı gelıyor.cunku bır kalp hastalıgıyla kıloyla ugrasmak gercekten cok zor.

aynen canım katılıyorum sana,yerken çok güzel tadına doyum olmuyor ama benden götürdükleri ne olacak hesaba katmıyoruz hiç,ben artık tatlı ihtiyacımı karşılama yollarını buldum,ve artık bu kilolardan kurtulmak istiyorum bir an önce hemde :lepi:

süppersin hayatım sana katılıyorum yurekten.sohbetıne hıc doyum olmuyor benım bır kac ısım var hayatım ısım bıttıkten sonra tekrar donerım optum sekerler:lepi:

süppersin hayatım sana katılıyorum yurekten.sohbetıne hıc doyum olmuyor benım bır kac ısım var hayatım ısım bıttıkten sonra tekrar donerım optum sekerler:lepi:

bende seninle sohbet ederken çok mutlu oluyorum canım,kendine iyibak bende yemek için çıkıyorum zaten opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

benim canım çikolata hiç istemiyor
ama dondurma istiyor devamlı ama yemiyorum çok istediğim için 1 kere yersem sonra kendimi tutamam gibi hissediyorum o yüzden birsüre ağzıma koymayacağım....

benim canım çikolata hiç istemiyor
ama dondurma istiyor devamlı ama yemiyorum çok istediğim için 1 kere yersem sonra kendimi tutamam gibi hissediyorum o yüzden birsüre ağzıma koymayacağım....

hislerinde yanilmiyosun canim bir kere yedinmi gerisini frenlemek cok zor hatta kendi adima konusayim benim icin imkansiz

selam kızlar
dün bakla yoğurt yedim ama yasakmış galiba montide bu sabah öğrendim
sabah tb ekmeği peynir
öğle melemen cacık bir dilim tb ekmeği
sade kahve içtim bişey olurmu çağlayancım sence

çikolata konusuna gelince valla elimen altında olduğu zaman dayanamıyorum diye artık hiç almıyorum hatta oğlana bile çokoprens bisküvi kraker cips almıyorum olunca kendim de yiyorum çünkü sayemde o da sağlıklı beslensin en azından

çağlayancım sitemlerinde çok haklısın canım ama inan ki tek tek okumaya zor yetiyorum girdiğim zaman sürekli giremediğim için
nette olduğum vakit de müdürle papaz oluyoruz yavaş atın tekmesi misali lafları çok ağır oluyor iş zamanı iş diyor
çoğu zaman öğlenleri burda oluyorum bir saatte hem yemek yiyip hem nete bakmaya çalışıyorum bugün monticilerin sayfalarını okurken epey bi vakit harcadım inan
elimden geldiği kadar burda olucam söz
ama yorum yapamazsam da lütfen kusuruma bakma olur mu
hepinizi öptüm

canim montide sabah disinda ekmek yenmiyo,ayrica yumurta et bakliyatla birliktete ekmek yenmiyo

kızlar kuzulara dondurma yedirmeye başladınız mı?
benimki anne ne zaman yaz gelecek ne zaman dondurma yiycem diye sorup duruyor:))

4.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,6
fguler (91,3
hasretim34 ( 65.1
dilekruzgar ( 62
semiha( 60.2
chemes ( 53.9 (paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
ladyDarbanvile ( 82 (Paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
CaglayanCicek( 81.5
uaydın(74,7
pembepanter1 (62.3
CGDM85 75 (72,4
ceren06_35 (75 (yeni üye)

4.TAKIM TOPLAMI

Son düzenleme:

canım,montide sabah kahvaltını daha kuvvetli yapmalısın
2 dlm tam buğday ekmeği,peynir,domates,salatalık,zeytin yada farklı alternatiflerde ekleyebilirsin.

Öğle yemeği içinde melemen olmuş,ama yanında ekmek yok,bir kere yiyebiliyoruz canım,ama salata,peynir,yoğurt,ayran serbest canım bunların yanında

Kahveyi pek önermiyorlar canım,ama kafeinsiz olduğu zaman 1-2 kere içtim bende içen bir arkadaşımızda var kafeinsiz ve sade olduğu sürece birşey olmaz canım.ama fazla kaçırma yoksa aeben abla kızar lmaz:zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…