Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gunaydın kızlar sandoloz+elma sırkesıyle gune basladım.hemen gunluk lıstemı yazayım.

sabah:
-greyfurt suyu
-1 adet domates
-1 adet salatalık

öğle:
-ızgara tavuk

akşam:
-meyve salatası (yeşil elmalı)
ara öğünlerde : yeşilçay+2,5 litre su

günaydın canım sen bana kızacaksın çok karışıyorum diye ama hani kahvaltıda ekmek,peynir nerde,dünkünden farkı yok bu bir
alsanaalsanasmile

öğlen yediğin öğün olmamış gene,hani protein,hani sebzeler nerde

Akşam gene hiç birşey yok tamam meyve salatası yemişsin ama böyle açlıkla ne kadar yaşabilirsin çok düzensiz be güzelim yediklerin.hiç yemek yapıp yemiyormusun sen nasıl zayıflayacaksın böyle söyle bakalım :eek:lmaz:

günaydın canım sen bana kızacaksın çok karışıyorum diye ama hani kahvaltıda ekmek,peynir nerde,dünkünden farkı yok bu bir
alsanaalsanasmile

öğlen yediğin öğün olmamış gene,hani protein,hani sebzeler nerde

Akşam gene hiç birşey yok tamam meyve salatası yemişsin ama böyle açlıkla ne kadar yaşabilirsin çok düzensiz be güzelim yediklerin.hiç yemek yapıp yemiyormusun sen nasıl zayıflayacaksın böyle söyle bakalım :eek:lmaz:

canım cok haklısın gercekten ama ornegın ekmek yedıgım zaman cok cok azda yemıs olsam bı sucluluk duygusuna kapılıyorum.bırde oyle psıkolojıye gırdım.ıstemeden yapıyorum.eşimde kızıyor aslında bu duruma hemen ogle ve aksam yemegımı duzenlıyorum canım:sinifsinif:

öğle ve akşam yemeğimi tekrar yazıyorum canım :

öğle :
ızgara tavuk + yağsız marul salatası + 1 dilim kepekli ekmek

akşam :
kabak yemeği + yoğurt opuyorumnanaktan

canım cok haklısın gercekten ama ornegın ekmek yedıgım zaman cok cok azda yemıs olsam bı sucluluk duygusuna kapılıyorum.bırde oyle psıkolojıye gırdım.ıstemeden yapıyorum.eşimde kızıyor aslında bu duruma hemen ogle ve aksam yemegımı duzenlıyorum canım:sinifsinif:

öğle ve akşam yemeğimi tekrar yazıyorum canım :

öğle :
ızgara tavuk + yağsız marul salatası + 1 dilim kepekli ekmek

akşam :
kabak yemeği + yoğurt opuyorumnanaktan

dur o zaman ben düzenliyim senin yerine olmuycak çünkü böyle
ızgara tavuk + 1.kş zeytin yağlı salata ve limon
1 dilim kepekli ekmek ve ayran yada yoğurt

akşam
kabak yemeği+ salata (öğlenki gibi ) ve yoğurt bu nasıl

gece yatmadan da meyve yersin tamam işte
kaydirigubbakcemile5

dur o zaman ben düzenliyim senin yerine olmuycak çünkü böyle
ızgara tavuk + 1.kş zeytin yağlı salata ve limon
1 dilim kepekli ekmek ve ayran yada yoğurt

akşam
kabak yemeği+ salata (öğlenki gibi ) ve yoğurt bu nasıl

gece yatmadan da meyve yersin tamam işte
kaydirigubbakcemile5

valla bu super canım tesekkurler artık boyle devam edıcem.bırının bana dur demesı sarttı zaten.yarın yepyenı menulerle karsına cıkıcam bu arada 1 haftada 1 kilo kaybetmısım :roflol: bu durumda normalmı yoksa cok mu hızlı gıtmısım

valla bu super canım tesekkurler artık boyle devam edıcem.bırının bana dur demesı sarttı zaten.yarın yepyenı menulerle karsına cıkıcam bu arada 1 haftada 1 kilo kaybetmısım :roflol: bu durumda normalmı yoksa cok mu hızlı gıtmısım

seni :eek:klava: kovalamak lazım tabiki birşey yemezsen verirsin,böyle giderse çabuk verirsin ama aynı hızla bırakınca alırsın.
yarından itibaren senden daha güzel listeler bekliyorum ama gerçekten uygula onları bak o zaman yediklerin seni mutlu edecek ve kilo vermende düzelecek

seni :eek:klava: kovalamak lazım tabiki birşey yemezsen verirsin,böyle giderse çabuk verirsin ama aynı hızla bırakınca alırsın.
yarından itibaren senden daha güzel listeler bekliyorum ama gerçekten uygula onları bak o zaman yediklerin seni mutlu edecek ve kilo vermende düzelecek

vereliniortak gercekten uygulayacagım canım.ben kendıme ezıyet edıyomus zaten onu anladım bıraz daha yedıklerımı destekleyecegım.hihoyyythihoyyyt

herkese tünaydınn
menümü yazıyorum ve o değerli yorumlarınızı bekliyorum

sabah
sandaloz + elma sirkeli su

1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri domates
2 salatalık
1 dilim kepek ekmek

ara
bi avuçtan az leblebi

öğlen z.yağlı dolma
yoğurt
ekmek yok

ara
elma

akşam
z.yağlı bakla
yoğurt
1 dilim light ekmek

yemekten sonra diyet tatlı yaptım dün onu yemek istiyorum 1 dilim de onu yerim

spor
6km tempolu yürüyüş(yürürken slim in lift korsemi giyiyorum) + masaj kemeri

su 2 lt + 2 büyük bardak mate çayı

herkese tünaydınn
menümü yazıyorum ve o değerli yorumlarınızı bekliyorum

sabah
sandaloz + elma sirkeli su

1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri domates
2 salatalık
1 dilim kepek ekmek

ara
bi avuçtan az leblebi

öğlen z.yağlı dolma
yoğurt
ekmek yok

ara
elma

akşam
z.yağlı bakla
yoğurt
1 dilim light ekmek

yemekten sonra diyet tatlı yaptım dün onu yemek istiyorum 1 dilim de onu yerim

spor
6km tempolu yürüyüş(yürürken slim in lift korsemi giyiyorum) + masaj kemeri

su 2 lt + 2 büyük bardak mate çayı

tünaydın canım,menün güzel ama kahvaltıda 2 dilim ekmek yersen akşam o ekmeği yemeğe gerek kalmaz.
diğeride tatlıyı yemekten sonra değilde aç karnına yemen daha iyi olur canım .

tünaydın canım,menün güzel ama kahvaltıda 2 dilim ekmek yersen akşam o ekmeği yemeğe gerek kalmaz.
diğeride tatlıyı yemekten sonra değilde aç karnına yemen daha iyi olur canım .

ben ekmeği zaten yemek zorunda hissettiğim için yiyorum..sabah 2 dilim fazla gelir cnm akşam yemeyebilirim ekmeği..tatlıya gelince aç karnına yersem yemek yiyemem bu seferde düzensizlik olmazmı? tatlıya ihtiyacım var gibi hissediyorum..ayrıca tatlının içinde şeker yok tatlandırıcı var

ben ekmeği zaten yemek zorunda hissettiğim için yiyorum..sabah 2 dilim fazla gelir cnm akşam yemeyebilirim ekmeği..tatlıya gelince aç karnına yersem yemek yiyemem bu seferde düzensizlik olmazmı? tatlıya ihtiyacım var gibi hissediyorum..ayrıca tatlının içinde şeker yok tatlandırıcı var

sen bilirsin canım,ben mesela meyve yersem yemeği en az yarım saat yada 1 saat sonra yiyorum.ekmek içinde sabah kahvaltını iyi edersen öğlen ve akşam ekmek ihtiyacı hissetmezsin diye söylemiştim tabiki karar senin canım :dance:

sabah zilli yanaştı bilkgisayarın yanına yazamadım menümü.
akşam sadece yeşillik yedim.canım hiç birşey istemedi.sonrasında ise eşim k.paşa tatlısı yaptı.2 tane ondan götürüverdim.farkında olmadan.sonra farkına vardım ve stepper da 15 dakika hareket yaptım.
sabah ise bir dilim ekmek 2 zeytin biraz peynir

öğle sulu köfte bir kase sonrasında bir salatalık yedim.
şimdide arkadaşa gidiyorum.umarım tozutmam

Şeniz kaydirigubbakcemile5

funda gelmedimi bugun hiç yazanlar arasında yoktu galiba haberi olan varmı neden gelmedi acaba,pcde sorun var diyordu geçen hafta

Çiğdemcim yüzmek bütün kaslara hitap eden bir spor, kol, bacakk, sırt hatta, göğüs, boyun her yerin çalışıyor, fazla kalori yakıyorsun vede heryerin sıklaşıyor.

Ben yazlığa gittiğimde 15 gün yüzme ile acayip sıklaşıyorum. Sende çok memnun kalacaksın eminim. hihoyyyt

Çağlayan Funda ile özel mesajlaştık, çok giremediiğinde ve de kg. da azalmadığından biraz sıkıntı duyuyor. :teselli:

Forma çayımı sağlığınıza kaldırıyorum çıtırlar. :içelim:

gelsin biz onu burda motive ederiz,böyle bizden kopması daha kötü,kendini yalnız hissedecek bak şimdi canım sıkıldı benimde ya neden böyle yapıyor bu kız motive edemiyormuyuz yoksa kendimizi biz :kedi:

afiyet olsun canım :içelim:

çok teşekkür ederim canlarım siz ve de ayfercim beni kendime getirdiniz
montiye başlıyorum yeni bir hevesle
inşallah iyi olacak
şu ana kadar yediklerim uygun değil akşamdan itibaren başlıyorum hayırlısıyla
mantığını iyice anlamaya başladım okudukça ayfer de yardımcı oluyor
burada monti yapan kimler var yazabilirler mi
öpüldünüzzemuszemus

sabah zilli yanaştı bilkgisayarın yanına yazamadım menümü.
akşam sadece yeşillik yedim.canım hiç birşey istemedi.sonrasında ise eşim k.paşa tatlısı yaptı.2 tane ondan götürüverdim.farkında olmadan.sonra farkına vardım ve stepper da 15 dakika hareket yaptım.
sabah ise bir dilim ekmek 2 zeytin biraz peynir

öğle sulu köfte bir kase sonrasında bir salatalık yedim.
şimdide arkadaşa gidiyorum.umarım tozutmam

semihacım canım kahvaltıda yediklerinde doyurdumu canım seni çok az yemişsin gene,sonra umarım tozutman diyorsun,bence artık bir liste belirle kendine böyle çok az yiyorsun,verdiklerinide hızla alacaksın canım benim kaçamak yapmışsın onuda görmedim sanma sakın aklinialirimsmilealsanaalsanasmile

çok teşekkür ederim canlarım siz ve de ayfercim beni kendime getirdiniz
montiye başlıyorum yeni bir hevesle
inşallah iyi olacak
şu ana kadar yediklerim uygun değil akşamdan itibaren başlıyorum hayırlısıyla
mantığını iyice anlamaya başladım okudukça ayfer de yardımcı oluyor
burada monti yapan kimler var yazabilirler mi
öpüldünüzzemuszemus

gel canım gel tam yerine geldin valla ben monticiyim unuttun mu 15 gündür yapıyorum bende bunu,hemen gel monti sayfasına hem güzelce karnımız doyuyor hemde zayıflıyoruz,bende sana yardımcı olurum merak etme burda güzelce yaparız diyetimizi,orayada yazarsın ordakiler süperler zaten acayip yardımcı oluyorlar,irem&özge varya gruptan ayrılan oda orda monti yapıyor ve çok yardımcı sonra aeben abla var,akrep33var gel gel çok güzel olur sende başlarsan çok heyecanlandım şimdi aynı gruptan birisiyle yapmak güzel olacak kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

Bugün takıma gelmeyen arkadaşlarda var
uaydın ,hasretim34,pempepanter1 nerelerdesiniz kızlar,
şebnem'in işi vardı zaten sabahtan söyledi.

Bugün takıma gelmeyen arkadaşlarda var
uaydın ,hasretim34,pempepanter1 nerelerdesiniz kızlar,
şebnem'in işi vardı zaten sabahtan söyledi.

geldim canım sabah işler felaket yoğundu giremedim

akşamdan başlıyayım
sandaloz
1 avuç çilek ve yarım muz
sabah
1 simit peynir domates salatalık
öğlen
tavuk şiş yanında yeşillik (tavuk şiş göğüstendi sanırım hiç yağ yoktu ve azdı tam kıvgamında yani)
1 közde acıbiber
yanına patates kızertması koymuşlar koymayın demiştim serviste getirmişler azdı ama yedim buna çok pişman oldumm

çağlayancım akrebe çok selam söyle arada gelsin buraya .... kendileri bizim takımdan mezun olmuştu en son bi elma diyeti yaptı diye hatırlıyorum

herkezin mönüsünü okudum
ne güzel kimse kaçamak yapmamış bitek semiha akşam tatlı yemiş hemde KEMALPAŞA ...

X