Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

çeneye daldık listeyi unuttuk
sabah
sandaloz + elma sirkeli su + ılık su (2side büyük bardak)
1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri domates
2 küçük salatalık
1,5 dilim tam buğday ekmeği
ara
mate çayı
öğlen
yoğurtlu ıspanak + yarım dilim t.b ekmeği
ara
elma
akşam
karnıbahar + 1 dilim esmer ekmek (tadını beğenmedim ama yicem)
ara
tatlı yicem hani bi tarif vermiştim ya irmikli bir dilim ondan yerim
yada elma yerim
6 km tempolu yürüyüş + masaj kemeri 10 dk + 25 mekik

2 lt su

sabah
1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri domates
2 küçük salatalık
ara
mate çayı
öğlen
ara
elma
akşam
ara
yada elma yerim

2 lt su

menün her zamanki gibi çok güzel canım,masaj kemerinin elektrikli olandan mı yoksa diğerlerinden mi bendeki elektrikli ama hiç kullanmıyorum ya çok kaşındırıyor nedense

elektirikli cnm hani şu yürüme bantlarının önünde olan varya...ben önceden 3 motorlu bi kemer aldım herevelazımdan o beni baya kaşındırıyodu dediğin gibi ama şimdiki kullandığımda bi sorun yok..yürüşten sonra güzel oluyo onu kullanmak tavsiye ederim kaydirigubbakcemile2

elektirikli cnm hani şu yürüme bantlarının önünde olan varya...ben önceden 3 motorlu bi kemer aldım herevelazımdan o beni baya kaşındırıyodu dediğin gibi ama şimdiki kullandığımda bi sorun yok..yürüşten sonra güzel oluyo onu kullanmak tavsiye ederim kaydirigubbakcemile2

bende herevelazımdan almıştım,kemerimi kaldırdım şimdi bir kenarda duruyor,sen yürüme bantlarındakilerden kullanıyorsun anladım canım,bende yürüyüş bandı istiyorum ama nasıl almam gerektiğine karar veremedim seninki hangi marka ben voit istiyorum ama daha araştırma yapıyorum .

bende herevelazımdan almıştım,kemerimi kaldırdım şimdi bir kenarda duruyor,sen yürüme bantlarındakilerden kullanıyorsun anladım canım,bende yürüyüş bandı istiyorum ama nasıl almam gerektiğine karar veremedim seninki hangi marka ben voit istiyorum ama daha araştırma yapıyorum .

benimki şu

http://www.spormarketim.com/urun-10340-activa-combo-motorlu-kosu-bandi.html
yürüme bandı bence durumu olan herkes edinmeli..tamam havalar ısınıyo dışarı çıkıp yürümek en güzeli fakat çalışan bayanlar akşamın bi körü yürümek istese dışarı çıkamaz tek başına kocalar desen hayatta eşlik etmezler gamyoncuiremsu

bende zamanında bisiklet ve koşu bandı almıştım bi süre sonra çamaşır asmaya başlamıştım hoppp annemin bodrumuna şimdi onları getirtemem zaten getirtsem yerim yok

sabah
1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri domates
2 küçük salatalık
ara
mate çayı
öğlen
ara
elma
akşam
ara
yada elma yerim

2 lt su

canım aslında tatlının yerini değiştirebilirsin sabah yada öğlen tercih edersen daha iyi olur diye düşünüyorum

bende zamanında bisiklet ve koşu bandı almıştım bi süre sonra çamaşır asmaya başlamıştım hoppp annemin bodrumuna şimdi onları getirtemem zaten getirtsem yerim yok

canım fazla yer kaplamıyoki benim de öyle aman aman yerim yok spordan sonra katlıyorum duvara dayıyorum yer kaplamıyo aslında...

dünyanın en güzel şeyi çocuğunun olması ama çok büyük bi sorumluluk ve yorgunluk bunada hazırlıklı olun .. gerçi nefesini içine çekince herşeyi unutuyosun oda ayrı

allah sizlerede sağlıklı bebekler nasip etsin istediğiniz zamanda inşallah burda bizimle paylaştığınız zamanlarıda görürüz

bende belki 2 sene sonra falan 1 tane daha yaaprım o zamanki şartlarım uygun olursa ama 50 kg olmadan çocuk yapmam gibi geliyo

gönderdiğin linke baktım canım güzelmiş,eşimede gönderiyim bakıyım linki ne diyecek kaydirigubbakcemile3

kızlar ben birazdan çıkıcam yarın'a kadar gelmiycem haberiniz olsun,bu akşam misafirlerim var onlara hazırlık için gidiyorum,
sakın ben yokken yaramazlık falan yapmayın,pazartesi günü bozuşuruz sonra:1ninca:
(pazartesi dedim çünkü resmi tatil olduğu için gelmeyeceksiniz galiba pzt.görüşürüz kendinize çoookk iyi bakın,yavrularıda öpün benim için.inş.bizimde böyle sizler gibi çocuklarımız olur

gönderdiğin linke baktım canım güzelmiş,eşimede gönderiyim bakıyım linki ne diyecek kaydirigubbakcemile3

kızlar ben birazdan çıkıcam yarın'a kadar gelmiycem haberiniz olsun,bu akşam misafirlerim var onlara hazırlık için gidiyorum,
sakın ben yokken yaramazlık falan yapmayın,pazartesi günü bozuşuruz sonra:1ninca:
(pazartesi dedim çünkü resmi tatil olduğu için gelmeyeceksiniz galiba pzt.görüşürüz kendinize çoookk iyi bakın,yavrularıda öpün benim için.inş.bizimde böyle sizler gibi çocuklarımız olur

aminnnn

yaramazlık deyinceeeeee sen misafir ağılırlıyacakmışsın bak oo gelsin pastaalr gitsin börekler kolay gelsin şeker

dünyanın en güzel şeyi çocuğunun olması ama çok büyük bi sorumluluk ve yorgunluk bunada hazırlıklı olun .. gerçi nefesini içine çekince herşeyi unutuyosun oda ayrı

allah sizlerede sağlıklı bebekler nasip etsin istediğiniz zamanda inşallah burda bizimle paylaştığınız zamanlarıda görürüz

amin...
canım hem çalışıp hem çocuğun olması nasıl bişey...ben çok korkuyorum doğurmaktan,büyütmekten,biraz da sorumluluktan galiba :eek:
nerde bi çocuk görsem kanım kaynıyo resmen ama işte korkuyorum :sinifsinif:
[/COLOR]

ne linki kızlar ayy bana da söyleyin valla patlarım meraktan :sm_confused:
yaaa kimse olmicakmı yarın yaaa :çok üzgünüm:

Kılzar ben dr.a çıkıyorum.

Yaseminn takım sana emanet, toplam kısımın halledebilirsin değilmi. kişilerin toplamını ilk ve son haliyle toplayıp farkı ilk rakama bölüyoruz. Kişi hesabıyla aynı.

Kolay gelsin canım.

iyi tatiller hepinize.

X